Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Moon   #kulistyzajebisty
24 stycznia 2015 22:11
anai, nie, byłam od końca L i potem kawałek P tylko a i tak nie bardzo miałam natchnienie na focenie, więc tylko znajomków fociłam ;-)
BlueHorse, musisz albo później jechać, albo wyższe konkursy zacząć jeździć, ot co! ;-)

xxagaxx, szczerze Ci powiem, że zauważyłam to dopiero na fotach, ale że jam ślepa (bez okularów :P) to wiesz... 8-)
A robił ktoś fotki na mini i na LL?
Albo na L i P dzisiaj? 🙂 Oprocz anai, od ktorej juz mam zdjecia  :kwiatek:

Klami - czemu nie startowalas w rezultacie?
Zdjęcia pokazuja się juz też na profilu PBWJ.

Angeel, Smok wziął urlop na na żądanie. Wyjaśnic pozwolę sobie obrazkowo:



Klami, hahaha, pokazałaś bezbłędnie :P Biedny Kajtosław, dobrze że już wraca do zdrowia.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 stycznia 2015 19:11
doba po zejściu z konia, a ja już nie mogę się doczekać następnych zawodów 🙂
Integro nigdy nie był i nigdy nie będzie gwiazdą parkurów, ale w ten weekend, mimo niedzieli z błędami, skakał kapitalnie 🙂

wreszcie mogę na pełnym luzie jeździć 120, bawić się tym parkurem, szukać dobrego czasu 🙂
sobotnią C klasę jechałam z uśmiechem na ustach, wczorajszą z przerażeniem...niepotrzebnie dałam się zahipnotyzować tym dwóm okserom na początku 😁

Sobota to był od początku do końca super dzień - fajne i przypadkowo 😉 trafione, a co za tym idzie wygrane LL przez Abdulaha, zadebiutowała na Rokoszu Ewa i mimo naszych obaw dała radę 🙂 Potem Justynka na Ancymonie w pięknym stylu w debiucie w metrowym konkursie zrobiła III licencję... a potem Integro poszedł kapitalnie N i C 🙂

W niedzielę Justyna z 6 czasem w L1, Ewa z jedną zrzutką... ja z nieporozumieniem na jokerze miałam fajny parkur w N (raz dwa trzy raz dwa trzy) i przemogłam swój strach w C i Integro pokazał, że chce i potrafi skakać, a ja muszę mieć zimniejszą głowę...ale spokojnie, jeszcze dwa miesiące temu, podobne emocje towarzyszyły mi przez N 😁
dawno już tak dobrze nie bawiłam się na zawodach... 13 dni i jedziemy dalej 🙂
Klami - zdjecie kaloszka widzialam, ale nie przypuszczalam, ze az tak marnie sie to skonczylo. Dobrze, ze juz sie kuruje.


My ostatnie zawody jechalismy we wrzesniu, wiec spora przerwa byla, ale jestem o tyle zadowolona z siebie, ze wchodzac na parkur P juz mnie nie przerazaja gabaryty przeszkod  🤣
Angeel, szczerze  mówiąc,  jak weszliśmy  na Lkowy  parkur,  żałowałam,  że  się  na P nie zapisałam. Ale Twój  przejazd  widziałam  i było  super!
Ktoś, miłe  zawody  🙂
No fakt, to wczorajsze P to takie nie za wielkie stalo, zwlaszcza ze to mialo byc P1 ;p Dzieki  :kwiatek: Oczywiscie mam sobie pare rzeczy do zarzucenia, ale w P juz przynajmniej nie mialam zadnych wizji jak w L :P
Angeel, ale po przerwie zawsze starty są ciężkawe 😉  Człowiek musi się na nowo rozjeździć 😀

Ktoś, anai, gratuluję dobrych parkurów 😉
xxagaxx, Ty taka  skromna  nie bądź,  cały  weekend  na zero!  Dzięki  😉
Są gdzies propozycje na ZO 13-15 lutego?? Bo nigdzie nie widzę, a podobno miały być 😀
Na razie chyba jeszcze tylko na 7-8 sa propozycje i zgloszenia.

Ja niestety nie widzialam Waszych przejazdow, ale zdjecia poogladalam, gratulacje 😀 A xxagaxx ma samolot a nie konia  😜
Jak tam zgłoszenia na ZR 7-8 lutego? Rano Hipodrom podał, że jeszcze 15 miejsc mają do zamknięcia listy.

xxagaxx, tia.... oby szybko zapomniał.

Angeel, no niestety. :/ Smok chciał amputowac sobie pietkę. Na szczęście nie do końca mu to wyszło, ale boli i ciężko się goi. :/ Mam tylko nadzieję, że damy radę pojechac te regiony na początku lutego, bo średnio mi sie usmiecha po przerwie (ostatnie zawody w grudniu) od razu jechac ZO. :/

jaskierkowa, jeszcze nie ma. Podobno jeszcze PZJ nie zatwierdził.
W sumie to ciekawa jestem, ile koni się zgłosi na te ZO. W tym samym czasie jest Leszno, tydzień wcześniej HPP u Robsona, tydzień później Cavaliada Lublin i Jaszkowo.
magda, ciekawe w sumie. Spore nagromadzenie zawodów jest w bliskich sobie terminach.
z lekkim opoznieniem ale sa moje zdjecia 🙂
przepraszam wszystkich za jakosc ale cały czas pracuje nad zdjeciami na hali :P
btw.na jakim iso robicie u nas foty ? sorry za  🚫

szczerze mowiac moje jest 3/4 zdjec,niestety trener wkrecił mnie w luzakowanie,rozprezanie itd i apart co chwila lądował u kogo innego  🤣

moze komus mimo wszystko sie przyda kilka fotek  👀 😁 🙂

starałam sie robic wszystkim ktorym obiecałam ,jezeli kogos nie ma przepraszam,jak juz wspominałam musiałam co chwila biegac gdzie indziej :P

https://plus.google.com/104430463624208670451/posts/UxrMqdycV2u
dziewczyny ceny boksow sa tylko za jedna noc (sob-niedziela) całe zawody (piatek-niedz)?
mozna ew. przyjechac tylko w niedziele ?
gossu, cena boksu  jest za całe  zawody. My przyjeżdżamy  zawsze  w piątek,  jak najwcześniej,  bo po południu  na hali  jest  koszmarne  zamieszanie.  Możesz  przyjechać  w niedzielę,  ale i tak zapłacisz  całą  kwotę  za boks.
anai, dzieki 🙂
22 nr zgloszenia na zawody skokowe 28-01.03
normalnie powiem wam że teraz z tymi zawodami to masakra jakaś. Trzeba się zgłaszać ponad miesiąc wcześniej bo potem nie ma miejsc. Co za problem otworzyć panel na 2 tygodnie wcześniej?
Nie wiem, ale faktycznie jest to stresujace... w szczegolnosci jak zglosilam 2 czy 3 konie ktore sa na sprzedaz... hahha dobrze ze w stajni z 9 to zamienie🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lutego 2015 19:59
Tylko uważajcie jak wam koń boks zabrudzi, bo teraz można wyrzucać kupy tylko do godziny 12 w południe  i tylko do kontenera 😀
Pozniej trzeba zabierac ze soba😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 lutego 2015 20:02
ale tylko w dni parzyste w miesiącach z r w nazwie 😀
Będę 15.02 na hipo 😉 Kogo obfocić? :kwiatek:
Libeerte, jak będziesz do wieczora to ja się z Tangosławem zgłaszam. Ale my dopiero N jedziemy wiec to pewnie już późno będzie.
xxagaxx, o 20:15 mam autobus powrotny z Gdańska 😉 Pewnie jakoś do 19:30 będę.
Libeerte, a poczekaj bo ja daty pomyliłam. To ZO jest. Więc Nka jest o cywilizowanej porze 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się