Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Czy jest ktos kto w czwartek za tydzien dalby rade mi pomoc? Chodzi o zdjecie / zalozenie ochraniaczy, przytrzymanie konia do ogladania parkuru, i ewentualna pomoc w rozprezeniu. Luzak dojedzie dopiero na wieczor, a okazuje sie ze 2 konie ida ujezdzenie i skoki juz w czwartek.
O jakiej porze?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 kwietnia 2015 21:43
crazy, jak uda mi się wziąć urlop, to ja mogę bez problemu 🙂
Magda,  ok 12 mają się zacząć klasy regionalne, może uda mi się kogoś zabrać ze sobą.  Ale pytam na wrazie co
Ja do 17 powinnam być dostępna w razie czego, więc jakby co to możesz uderzać śmiało.
Orientuje się ktoś czy w tym roku będą ujeżdżeniówki w Lipcach? W kalendarzu są, ale propozycji póki co nigdzie nie widziałam.
Są, w przyszłą niedziele 🙂
Propozycje tutaj
https://zabookuj.eu/wydarzenie/zr-a-lipce-2.html
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 kwietnia 2015 19:21
jak co, to jestem na Hipo od czwartku 🙂 mam urlop 🙂
Kasija, dzięki  :kwiatek: szukałam na zabookuj ale chyba ślepa jestem bo nie zauważyłam 🙂
Ja też chyba bym mogła, bo jeszcze jestem w Sopocie do przyszłego tygodnia.
crazy, jak bardzo nikogo nie znajdziesz, zawsze na miejscu są komisarze ;-)
Generalnie nam nie wolno, ale oj tam oj tam
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 kwietnia 2015 11:37
🚫 Ale dość ciekawe wydarzenie, więc wklejam
ZAPRASZAMY na
Seminarium jeździecko-weterynaryjne
które odbędzie się 25-go kwietnia w Ośrodku jeździeckim „Hubertus”
w Rokcinie koło Starogardu Gdańskiego.

W programie:

10😲0-10:30 – Rejestracja uczestników.

Część teoretyczna:

1.„Profilaktyka chorób jamy ustnej i zębów koni”
Lek.wet. Małgorzata Adamowska
Gabinet Weterynaryjny „Centrum Zdrowia Zwierząt”

2.„Profilaktyka ogólna ‘’
Lek.wet. Katarzyna Skierbiszewska
Gabinet Weterynaryjny „Centrum Zdrowia Zwierząt”

3.Ubezpieczenia koni
Dr Katarzyna Pankiewicz specjalista do spraw ubezpieczeń produkcji zwierzęcej.
Concordia

4.„Zachowawcze i chirurgiczne leczenie chorób stawów u koni ”
Dr Maciej Przewoźny
Klinika dla koni „Equi vet serwis” w Buku k.Poznania

13😲0-14😲0 Przerwa obiadowa

5.„Jak mój koń chce mi powiedzieć ,że jest chory?”
Lek.wet. Katarzyna Skierbiszewska
Gabinet Weterynaryjny „Centrum Zdrowia Zwierząt”

6.„Podstawy dietetyki koni”
Rafał Gdaniec
RGR Partners – dystrybutor pasz Spillers

Część praktyczna:

1.„Jak dopasować siodło do konia i jeźdźca?”
Bogdan Dąbrowski
HB Contact Pleszew

Zgłoszenia (Imię, Nazwisko, nr.tel.) prosimy wysyłać mailem na adres : gabinetwet24@gmail.com

Koszt uczestnictwa w – 40zł (płatność na miejscu w dniu seminarium)
Ilość miejsc ograniczona.

Pytania proszę kierować na maila lub telefonicznie.
nr tel: 602 781 278
Lek.wet. Małgorzata Adamowska
Czy ktoś wybiera się na majówkę do Stada z aparatem? 🙂
Orientuje się ktos jak wyglada jutrzejszy dzien oraz Sobota w Sopocie ?
Mianowicie interesuje mnie którego dnia jest ujezdzenie bo spotkałam sie z rożnymi wersjami :/
Jutro ujeżdżenie, w sobotę cross, w niedzielę skoki 😉
Najprościej na stronie hipodromu szukać informacji - wszystko co potrzeba jest:
http://www.hipodrom.sopot.pl/pl/imprezy/zawody/wkkw-cic-cnc
Angeel, część jest już dziś, zależy jaka klasa.
A co do majówki, to szczerze jestem ciekawa czy ta w Stadzie się odbędzie, bo jednak BB robi dużą konkurencję.
Angeel, czyli jednak 😉  magda,  no wlasnie patrzyłam ale jak rozmawialam ze znajomymi to wspominali mi cos, ze jeszcze cross jutro 🙁
gossu, wszystko masz pod podanym przez magde linkiem w zakładce "timetable". Klasy L i P mają jutro kros.
Wyników dzisiejszych jeszcze nie ma nigdzie?
Klami - też się zastanawiam od dłuższego czasu czy Stado się odbędzie. Póki co zgłosiłam 5 koni, jestem w kontakcie ze Stadem i na razie nawet nie sugerują, że mogą odwołać.
Klami dzięki🙂 ja tylko na stronie hipodromu sprawdzałam
Angeel, ciekawa jestem. W sumie, to jesteś drugą osobą, od której słyszę, że wybiera sie do Stada, a tak to wszyscy do BB.

Magdzior, strona Hipo jest słabo uaktualniana pod tym względem. Za to większość zawodów odbywających sie na hipo jest w tym systemie online właśnie.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
23 kwietnia 2015 21:03
My tez wybieramy sie do Stada z dzieciakami. Do BB za daleko, koszty dla dzieciakow za duze. Choc miejsce super.
Koszty większe, ale jak porównam koszmarne warunki dla końskich nóg w Stadzie z BB, to wolę dołożyć za transport i oszczędzić nogi. Ciekawi mnie, czy kiedykolwiek w stadzie dojdzie do zmiany podłoża na rozprężalni?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
23 kwietnia 2015 22:09
Ja to bym chciala do BB. Ale coz zrobic. Dzieciaki tylko LL jada wiec jakos dadza rade, a rodzice jakby uslyszeli ,ze sam transport do BB kosztuje 300 zl w jedna strone to padli by na zawal.  😉 no i tam juz dochodzi nocleg bo na jeden dzien sie nie oplaca.

Ciesze sie bardzo,ze w Kwidzynie zrobili juz kwarc na dworzu🙂
domiwa, ooo proszę. Jeden plac, czy rozprężalnia też jest ?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
23 kwietnia 2015 22:28
Plac. Mysle,ze wiecej nie trzeba. Miejsc do rozprezenia jest tyle,ze kazdy wybierze cos dla siebie🙂 Najwiekszym problemem byla trawa. Ale co planuja dalej to nie wiem wiec kto wie 😉
domiwa, dla mnie największym problemem to była piaskownica zamiast rozprężalni a w rejonie gdzie dałoby sie poskakać brak czegokolwiek przez co moznaby skoczyć. A szkoda, bo miejsce i klimat sa super. Dlatego byłam tam z koniem tylko raz. Zamiast dwóch dni wystartowałam jednego dnia a i tak przez kolejny tydzień z obawa obserwowałam każdy milimetr nóg konia mając nadzieję, że "upiecze" mi sie to, że zdecydowałam się na start.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się