Obozy jeździeckie

PATRYCJA10822 UchwatTeam?
Swoją drogą był tam ktoś? Chciałabym się dowiedzieć jak tam na prawdę jest 🙂
Polecam Klub Jeździecki Drwęck 🙂
do tej pory się nie reklamowali, ale z racji na rozbudowę..  😉 kto zna ten wie  😁

ja się tam doszkalam i szykuję do odznaki i  pierwszych startów w skokach  😅 i gorąco polecam  😍

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=137741363086208&set=a.125551707638507.1073741831.100005510349343&type=1&theater





ceffal chyba nie wiesz kto pracuje w Drwęcku - ewa Houer i taki dziwny gość oszukują ludzi, np sprzedając kradzione przyczepy lub konie bez papierów.
trzeba uważać bo są to oszuści - na początku urabiają sobie klienta by później go oszukać. tam żadnych potwierdzeń czy umów wpłaty nie dostaniesz bo ci ludzie działają na czarno. uwaga na propozycje krycia - ogiery nie mają licencji
trzymając tam konia w pensjonacie trzeba liczyć się z faktem że pod nieobecność właściciela koń będzie używany w rekreacji. Sprzedają głównie chore konie lub nie rokujące w sporcie


a był ktoś w Jaszkowie? warto tam wysłać dziecko na obóz?
Gdzie lepiej pojechać na ferie zimowe? Do Wolicy czy Brachlewa? Myślę żeby zdawać brąz dlatego fajnie by było gdyby organizowali egzaminy i przygotowali do niego człowieka bojącego się skoków. 😉
Moge prosić o opinie?
KosmataBestia
Byłam w te wakacje na tygodniowym obozie u Uchwatów. Bardzo polecam, super atmosfera, treningi również. W tydzień dowiedziałam się tyle o sobie i swojej jeździe gdzie chyba nigdzie więcej. Atmosfera bardzo fajna i luźna, nie ma pilnowania obozowiczów jak to jest na niektórych obozach, zajęcia teoretyczne i wykłady również są 🙂. Konie-marzenie, sportowe jak i bardziej "łatwe", chociaż z tym można polemizować czy takie łatwe. Każdy koń jest inny, każdy ma inny charakter i zachowanie co też procentuje później w umiejętnościach nabytych u jeźdźca. Obóz u Uchwatów to bardzo dobra inwestycja 🙂
Szukam jakiegoś fajnego obozu młodzieżowego na wakacje 2015. Jazdy w małych grupach do 5 osób dla osoby, która ciut skacze.
Województwo dolnośląskie lub sąsiednie do około 200 km od Wrocławia.
Cena max. 1 700 zł.
ekuss   Töltem przez życie
07 października 2014 11:12
Znacie jakies miejsca gdzie mozna pojechac na kilka dni troche sie podszkolic? Wiek raczej 18-20 +
rybka   Różowe okulary..
07 października 2014 11:31
Znacie jakies miejsca gdzie mozna pojechac na kilka dni troche sie podszkolic? Wiek raczej 18-20 +



ja Ci mogę polecić:
http://www.kjhuzar.pl/Ksenia_Samsel.htm
http://www.kjlewada.pl/
Ilu dniowe są w KJ Husarz?
Gdzie lepiej pojechać na ferie zimowe? Do Wolicy czy Brachlewa? A moze do Hermanowa? Myślę żeby zdawać brąz dlatego fajnie by było gdyby organizowali egzaminy i przygotowali do niego człowieka bojącego się skoków. 😉
Moge prosić o opinie?


:kwiatek:
z racji, że Wolicę znam to polecam. O dwóch pozostałych nic nie wiem.
Możecie polecić jakieś obozy jeździeckie w woj.podlaskim?
Nirvette   just close your eyes
08 października 2014 14:29
Szukam sobie obozu na wakacje '15, woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lub dalej, ale najlepiej tak do 250-300km od Poznania. Marzy mi sie oboz 11-14 dniowy, za max. 1900zl. Chcialabym cos ambitniej poskakac, pojezdzic, bez zastepow, min.2h jazdy dziennie, bez dziwnych chrztow (za stara jestem na tarzanie sie w blocie 😁 ) i masy dzieciakow. Oczywiscie dobre jedzonko i fajna atmosfera tez mile widziana. 😀
Marzy mi sie Annopol, ale mam tam (wedlug google maps) 456km w jedna strone...
Rozwazalam KJ Stobno, Brachlewo i Stajnie Pestka nad morzem (tylko cena mi sie nie podoba). Co powiecie o tych miejscach? Polecicie cos?  :kwiatek:
polecam z całego serca obozy w stajni Folwark Karżcino, na pomorzu koło Słupska. bardzo fajna atmosfera, 2h treningów dziennie, fajne konie i wykwalifikowana kadra 🙂
Ktoś poleci jakiś obóz zimowy (!) w kuj-pom i okolicach? Fajnie jaby były:
- 2h jazdy dziennie,
- raczej sportowy,
- skoki min. dwa razy w tyg.,
- dobry trener, który ciągle gada podczas jazdy, ale oczywiście na temat: o błędach, jak je eliminować itp., taki, który mnie nauczy dużo,
- możliwość odznak, ale niekoniecznie 😉.

Ach, te wymagania 😀.
Dramuta12

polecam z całego serca obozy w stajni Folwark Karżcino, na pomorzu koło Słupska. bardzo fajna atmosfera, 2h treningów dziennie, fajne konie i wykwalifikowana kadra 🙂
Ach, no tak 😀. Trochę to daleko, ale wiesz może czy można tam jechać z własnym koniem?
można, nie ma z tym żadnego problemu 🙂
Znacie jakies miejsca gdzie mozna pojechac na kilka dni troche sie podszkolic? Wiek raczej 18-20 +



W każdej chwili możesz się umówić na taki pobyt w Czarnym Błocie. Tam głównie szkolenie ujeżdżeniowe (jazdy wyłącznie indywidualne), oczywiście możliwe są wyjazdy w teren 😉 Niedługo prawdopodobnie możliwe będzie też poćwiczenie skoków z tego, co wiem.
A do tego pyszne jedzenie, ładne zaplecze mieszkaniowe dla gości i baaaaaaardzo przyjazna atmosfera 🙂
Dworcika, a orientujesz się jak jest z jazdami w Cz.B. zimą/ późną jesienią? Hali chyba nie ma, nie?
Dworcika, a orientujesz się jak jest z jazdami w Cz.B. zimą/ późną jesienią? Hali chyba nie ma, nie?


Nie hali tam nie ma. Jeśli nie ma śniegu i jest jasno to jeździ się normalnie na placu.
A jakie podłoże jest na placu? Nie jest ślisko jesienią?
Koleżanka lata tam na swoich całą zimę, nie narzeka. Przed stajnią jest plac piaszczysty, spisuje się nieźle 🙂
A zna ktoś jakieś fajne zimowiska na terenie lubelskiego i mazowieckiego gdzie można pojechać ze swoim koniem i wiek uczestników tak powyżej 15 lat.
Znacie jakieś naprawdę bardzo dobre obozy zimowe? Zależy mi na instruktorach którzy dużo tłumaczą w czasie zajęć i korygują błędy, starają się jak najwięcej wiedzy przekazać na jazdach i zajęciach bez koni. Rekreacyjne podejście do prawy mnie nie interesuje. Chcę jak najlepiej poprawić swoje umiejętności i maksymalnie zwiększyć zakres wiedzy. Marzy mi się żeby obóz znajdował się na terenie któregoś z tych woj; podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, ewentualnie; kujawsko-pomorskie, pomorskie, lubelskie. 🙂
Stajnia Pasja w Brachlewie u Joanny Jagody, woj. pomorskie. Polecam z czystym sumieniem.
A był ktoś na obozie Ekwador Robson lub w Czarnym Błocie? 🙂
malamroz ja byłam w Czarnym Błocie. Co chcesz wiedzieć?
julka177 pytalas o Hermanów, jak najbardziej moge polecic  😀 swietne i piekne miejsce, jazdy przyjemne, bez problemu przygotuja Cie do odznaki.. tej zimy podobno ma byc takze pierwszy oboz dla doroslych, mysle ze ciekawa propozycja dla osob ktore nie lubia rozbrykanych dzieciakow ..  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się