Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Jest szansa na zniżkę na nowego Eskadrona? Dawno mi nic tak nie wpadło oko jak te kantary z okuciami Rose Gold.. wszędzie gdzie oglądałam Eskadron wyłączony 🙁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 listopada 2017 09:40
Horse Trade wygląda na to, że jest niedostępna  🙁
Ech... chyba znowu będę ściągać z zagranicy
Jest szansa na zniżkę na nowego Eskadrona? Dawno mi nic tak nie wpadło oko jak te kantary z okuciami Rose Gold.. wszędzie gdzie oglądałam Eskadron wyłączony 🙁


zobacz w cavalloshop  😉
Moon   #kulistyzajebisty
24 listopada 2017 09:57
lusia722, zapytaj w Animalii, wrzuciłam Ci link na poprzedniej stronie 😉
Wiem, że Quanta takie balle miała i opisywała na blogu.
[quote author=alnama link=topic=15196.msg2733114#msg2733114 date=1511516228]
Jest szansa na zniżkę na nowego Eskadrona? Dawno mi nic tak nie wpadło oko jak te kantary z okuciami Rose Gold.. wszędzie gdzie oglądałam Eskadron wyłączony 🙁


zobacz w cavalloshop  😉
[/quote]

Danke, szkoda że tylko 10% 🙁 na razie sobie wsadzilam do koszyka. Znalazłam W arcusie tańszy katar o 10 zł ale za to nie ma uwiązu  🙄

Jakby komuś się jeszcze rzucił gdzieś większy rabat to będę wdzięczna za info  :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 listopada 2017 10:10
Moon dziękuję :kwiatek: :kwiatek:
Nie zauważyłam
Horse Trade wygląda na to, że jest niedostępna  🙁
Ech... chyba znowu będę ściągać z zagranicy


Prosimy o złożenie zamówienia i następnie piłka zostanie dla Pani zamówiona.
Ewentualnie prosimy o monitorowanie strony, piłki są zamówione i powinny dojechać do nas do 1,5-2tyg.
Bruge ma -30% niby na wszystko poza chemia/pasza/suplami - czy ktoś ogarnia jak wbic tam ten rabat?
podłączam się..bo też chciałam coś kupić i nie wiem w Bruge wbić tą zniżkę :-/
alnama też poluję na ten zestaw Heritage. Dzwoniłam do Arcusa i uwiązy mają dopiero przyjść do sklepu, po im towar jakby "w ratach" przychodzi do sklepu. Pani mi poradziła kupić teraz kantar a potem uwiąz w regularnej cenie  🤣 Jasne...i jeszcze dwa razy za przesyłkę płacić, jakoś mi się to nie uśmiecha  🙁
BLACK FRIDAY W SKLEPIE JEŹDZIECKIM TORNADO
RABATY MIĘDZY INNYMI NA:
NA CAŁY OVER-HORSE 20-30%
UVEX PERFEXXION 25%
ORAZ WIELE INNYCH RABATÓW DO 58%
https://www.tornadosklep.pl/sklep/producent/51
https://www.tornadosklep.pl/sklep/outlet
https://www.tornadosklep.pl/sklep/promocje

Zdjęcie gigant!
W Hest House black week 🙂 pasze -15% i 20%, veredus -20% i wiele innych 😀
www.hesthouse.pl
asds   Life goes on...
24 listopada 2017 12:45
majeczka   Galopem przez życie!
24 listopada 2017 12:54
Arcus chyba tak ma ... zamówiona kamizelka ochronna, okazuje się że jednak nie ma a w propozycji dostaje kamizelke firmy, która niestety ni jak nie przypomina kamizelki zamówionej... oczywiście kamizelkę mogą zamówić w cenie regularnej ... to po co przeceniają na stronie??? przykre bo nastawiasz się na cos i kubeł zimnej wody...
alnama też poluję na ten zestaw Heritage. Dzwoniłam do Arcusa i uwiązy mają dopiero przyjść do sklepu, po im towar jakby "w ratach" przychodzi do sklepu. Pani mi poradziła kupić teraz kantar a potem uwiąz w regularnej cenie  🤣 Jasne...i jeszcze dwa razy za przesyłkę płacić, jakoś mi się to nie uśmiecha  🙁


Ta i jeszcze wysyłka 17 zł!
gdzie maja pikeur na wyprzedaży? ale nie jakieś marne 10% jak w equishopie 😀  :kwiatek:
majeczka   Galopem przez życie!
24 listopada 2017 15:28
w koniku jest sporo rzeczy pikeur więcej niż 10%
Zniżke na Eskadrona widziałam w Equishopie 🙂
Tez nie polecam Arcusa. Wedzidlo w cenie promocyjnej, zamowione, po czym dzwoni pani i informuje, ze system zle dziala i jednak nie moge kupic w cenie, ktora widniala przy produkcie. Takie dzialanie to juz nadaje sie do Rzecznika Praw Konsumenta.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 listopada 2017 16:42
Tez nie polecam Arcusa. Wedzidlo w cenie promocyjnej, zamowione, po czym dzwoni pani i informuje, ze system zle dziala i jednak nie moge kupic w cenie, ktora widniala przy produkcie. Takie dzialanie to juz nadaje sie do Rzecznika Praw Konsumenta.


A część wędzideł widocznych na stronie w ogóle nie można dostać od producenta.

Poza tym często w promocji jest to, co im zostało w pojedyńczych sztukach. Nie po drodze mi do tego sklepu, wolę Horse Tack, bo mam nawet lepszy dojazd.
Do niedzieli promocja w tornado -52% na sztyblety Busse.
https://www.tornadosklep.pl/c/2383/sztyblety
[quote author=dorhej link=topic=15196.msg2732947#msg2732947 date=1511462990]
Jest szansa na przecenione pasze z okazji Black Friday gdziekolwiek? :/


15% rabatu na cały asortyment (włącznie z paszami, suplementami itp.) w Horse-Trade!

www.horse-trade.pl

Promocja BLACK FRIDAY trwa cały dzień aż do godz. 24.00!!!

Horse-Trade odlicza dni do Black Friday, ale żadnych szczegółów jeszcze nie ma.


I już wszystko jasne!  😅
Serdecznie zapraszamy www.horse-trade.pl

Edytuj posty!
[/quote]

Ciekawe jaka to niby promocja na paszę, jak waga zamówienia w promocji może być do 10kg  🙄.
ściema taka jak we wszystkich sklepach, najlepszy hit to dla mnie Equiberry z promocjami rzędu dwóch złotych  🥂
Najbardziej wkurzył mnie baner migający dosłownie sekundę, którego zrobiłam print scrn, żeby się przypatrzeć. Chciałam kupić wcierkę, maść i mesz. Darmowa dostawa kusi, no ale kurczę za takie cwaniactwo to trochę się odechciewa robić zakupy...
majeczka   Galopem przez życie!
24 listopada 2017 19:07
Ja po przebojach z Arcusem - poprosiłam o anulowanie całego zamówienia - kupiłam wymarzoną kamizelkę w Art-Horse - w promocji, z darmową dostawą i już jest w drodze do mnie...można? można...wystarczy nie robić ludzi w balona
Jeśli chodzi o pasze to zamówienie z Animavet było do odbioru po 10 minutach od zamówienia - Animavet jak zawsze najlepszy (-15% na wszystko -  jak dla mnie rewelacja)
Ja tez anulowalam w arcusie, na szczescie na plus dla nich - babka szybko zadzwonila ze oglowia nie ma.
Cale szczescie w Bergo bylo w takiej samej cenie wlasciwie.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 listopada 2017 19:35
alnama, w pasi koniku jest na wszystko WSZYSTKO 😎

Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo mój portfel na prawdę aż tak bardzo nie zabolał, a kupiłam wszystko czego potrzebowałam 😍
Czy tundra ma jakieś rabaty ?
Czy ktoś widział te ochraniacze taniej?

Zdjęcie gigant!
alnama, w pasi koniku jest na wszystko WSZYSTKO 😎



No tak.. ale stacjonarnie, a ja nie jestem z Wawy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się