Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ma ktoś zniżkę do konika ?  :kwiatek:
TheWunia ja mam 3% :p
w bergo 8% na srodki black horse do końca tygodnia
poszukuje promocji na popregi ujezdzeniowe, ale rozmiar 45 .. ktoś cos ? :kwiatek:
Kinia16322 2-3 strony wcześniej ktoś podlinkował fajne promocje na takie krótki popręgi
pasi-konik -20% na HKM do wtorku

Kinia16322 w sklepie dobry koń są promocje na popręgi ujeżdżeniowe
A czy ktoś przyuważył gdzieś może promocje na kamizelki ochronne ? Najlepiej segmentowane.
Oraz może jakąś tanią derkę 100/150gr?
Podobno derki 150 g w promocji z villa horse sa w grene
Czy ma ktos kod rabatowy to beckersport?
Ja z kolei poszukuję dobrej duszyczki, która się podzieli kodem rabatowym do amigo, ktoś coś?  👀
Widzieliście derki przeciwdeszczowe w rozmiarze 115 lub ostatecznie 125 ? Bo wszedzie na jakieś wielkoludy  🙄
TheWunia Horze i York na pewno ma te rozmiary. Może w grene z Villa Horse zostały też jakieś 125.
TheWunia Może w grene z Villa Horse zostały też jakieś 125.

tam od 135 w górę
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
23 października 2014 14:44
TheWunia derka w promocji i darmowa wysyłka do wtorku z kodem rabatowym http://sklepagar.pl/promocje-all/1213-derka-padokowa-hkm-toskana.html#/rozmiar_derek-115/kolor-aubergine_szary_10_14_dni
W koniku 24.10-3.11 promocja -15% na wszystko na kod HUBERTUS 🙂😉
W koniku 24.10-3.11 promocja -15% na wszystko na kod HUBERTUS 🙂😉


promocje łączą się? gdzie znalazłaś te info? 🙂
Mailing poszedl, tez dostalam 🙂
drabcio, nie ma nic info o tym, czy się łączą " Z okazji zbliżającego się HUBERTUSA czyli święta wszystkich miłośników koni, przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową okazję: rabat w wysokości 15% dla wszystkich zamówień. Kod może wykorzystać każdy, w dniach od 24.10.14r. do 03.11.14r.
wystarczy wpisać KOD RABATOWY: HUBERTUS"
mam rabat do bergo na produkty marki horze (-22%)  jakby ktoś chciał 🙂  ważny do 30.11.14
drabcio, zawsze "wygrywa" większy rabat. Jak masz swój stały, to i tak dostaniesz zamiast niego te 15% na wszystkie produkty. No chyba, że do koszyka wrzucisz produkt, który ma już ustawiony wyższy niż te 15% rabat.
Poszukuję ciepłej kurtki puchowej do 200zł lub płaszcza puchowego z rozcięciem do jazdy do 300zł, w okolicach brązu, w rozmiarze S/36, widział ktos gdzies jakąś mega promocję?
Livia   ...z innego świata
24 października 2014 10:57
Dołączę się do pytania Katasi - najtańsze płaszcze, jakie widziałam, są w okolicach 400 zł...
no to chyba nie tylko ty się dołączysz.  😉 budżet ograniczony, a na zewnątrz coraz zimniej....
Przyszło ogłowie i kantar Villa Horse Black Beauty.

Ostar kąpiel w oleju sie szykuje.

Plus dla serii BB- jak mi się kolor kryształków znudzi to można łatwo samemu wymienić.
A mogłabyś wstawić zdjęcie ogłowia BB, bo zamierzam sobie zamówić i jestem ciekawa jak w rzeczywistości wygląda.
Jak ktoś wyhaczy tez jakieś malutkie rozmiary to również prosiłabym o wstawienie 🙂
[[a]]http://m.sklep-grene.pl/search?s=og%C5%82owie[[a]]+villa+horse+ 
tutaj widnieją dostępne rozmiary ogłowii, jeśli o małe rozmiary pytasz. A derki z Villi zaczynają się w grene od rozmiaru 135.
Postaram się cyknąć dziś wieczorem lub jutro.
szukam derki padokowej z wypełnieniem 100-150g w rozm. 135. Widział ktoś może?  :kwiatek:
grene.pl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się