Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

pestka, w Koniku na haslo "Hubertus" masz 15%.
Dzięki Dworcika, niestety 15% mniej w koniku to i tak drożej niż w equiversum.
pestka, tyle, że w koniku zaraz dostaniecz, a z equiversum hmmm... poczytaj w watku o sklepach internetowych.
upss dzięki za ostrzeżenie poczytam
Ok, przywiozłam do domu kantar i ogłowie Villa Horse. Na razie wyglądają zachęcająco. Zdjęcia wstawię jak sprzęt wyschnie po potraktowaniu gorącym olejem.
Dzięki Dworcika, niestety 15% mniej w koniku to i tak drożej niż w equiversum.

Z tym, że Equiversum ma bardzo złe opinie jako sklep...
Policz ile wychodzi z przesyłką (w koniku powinna być chyba darmowa) 🙂
konski swiat ma promocje -20% na wszystko do północy 31.10.14 z okazji Haaloween
BERGO, z fb 🙂
wyedytowano reklamę
Straszne? NIE! Diabelsko proste!

Udostępnij poniższy plakat na swoim profilu.
Wybierz dowolny produkt na naszej stronie: www.salonkonskiswiat.pl
Potwierdź telefonicznie zamówienie, tel.: 602 803 933
Dokonaj płatności w promocyjnej cenie a my wyślemy Twoje zakupy na NASZ koszt ( Poczta Polska ).



ktoś się orientuje , czy dotyczy to DOSŁOWNIE wszystkiego , czyli działu wyprzedaży tez?
W GNL.PL promocje Halloweenowe już od dziś- nocne zakupy w sklepie internetowym -20% na dział 24h a jutro promocje w sklepie stacjonarnym  😅
W Pro-Linen shop wielka promocja otrębów ryżowych.Za dwie 15kg paczki z darmową wysyłką  163,58.
w GNLu wszystkie ceny z działu 24h są już obniżone, to od nich już się nie odejmuje tych 20% nie?  👀
30 pażdziernika więc nie dziś 😉 tak jak ja się patrzyłam to w tym dziale muszą być różne obniżki bo te produkty co mnie by interesowały są od 10 do 20 % zobaczymy jak faktycznie będzie promocja 🙂
[quote author=oz link=topic=15196.msg2211953#msg2211953 date=1414598295]
Straszne? NIE! Diabelsko proste!

Udostępnij poniższy plakat na swoim profilu.
Wybierz dowolny produkt na naszej stronie: www.salonkonskiswiat.pl
Potwierdź telefonicznie zamówienie, tel.: 602 803 933
Dokonaj płatności w promocyjnej cenie a my wyślemy Twoje zakupy na NASZ koszt ( Poczta Polska ).



ktoś się orientuje , czy dotyczy to DOSŁOWNIE wszystkiego , czyli działu wyprzedaży tez?
[/quote]

promocje nie lacza sie 🙂
oddam kupon rabatowy do bergo na produkty busse -22% ważny do 31.10
Ma ktoś jakiś kupon rabatowy do GNL? Czy ta promocja halloweenowa jest już? I jak ja "otrzymać"? Czy załaduje sie automatycznie?
Nikas - info jest już na stronie GNL 🙂 30.10 20% i 31.10 10%, pewnie będzie automatycznie
Coś im się tam fest pomyliło. Przed chwila wrzucili grafikę ze już się zaczyna promocja 30 października od 21 to 30 października od 21 a nie 29 od 22.. teraz skorygowali na 29 w grafice. Nie ale halo wszędzie pisali ze 30.. w sumie to się ciesze moje pieniądze się uratowały (dopiero jutro wieczorem będę wiedziała czy transportowki pasują..)
ushia   It's a kind o'magic
29 października 2014 21:32
ale jest info ze 29 i 30 20%, 31 10% 😉
Dopisali przed chwilą..😉
Czyli od tych cen co są już obniżone w dziale 24h jeszcze -20%??  😲
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
30 października 2014 09:52
Chyba nie... w większości przypadków promocję się chyba nie łączą  🤔
Tylko że te rabat obowiązuje na dział 24h, w którym ceny już są i tak niższe 😉 Więc nie ogarniam 😉
moze bylo, ale wlasnie mi na maila przyszlo 😉

Przypominamy o trwającej PROMOCJI

Z okazji zbliżającego się HUBERTUSA czyli święta wszystkich miłośników koni, przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową okazję: rabat w wysokości 15% dla wszystkich zamówień*. Kod może wykorzystać każdy do 03.11.14r.
wystarczy wpisać KOD RABATOWY: HUBERTUS
Ktoś ma niepotrzebny kod rabatowy do bergo? 🙂
Drabcio teraz jest ta Halloweenowa promocja 🙂
może się łączą promocje? [s]A ktoś ze stałym rabatem może? :>[/s]
Moniqa przecież jest napisane że obniżają ceny o 20% czyli ceny w dziale 24h są obniżone o 20%  🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
30 października 2014 21:49
W Agarze promocja -20% na oficerki zimowe HKM i -25% na kurtkę HKM Champagne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się