Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Te, które przyszły ostatnio były zdecydowanie jaśniejsze.  Teraz i tak niebieskich nie ma. Ale zwrócę uwagę na odcień przy następnej dostawie. Może tylko ta partia ta była?
Widział ktoś jakieś fajne promocje/wyprzedaże czapraków Schockemohle DL?  :kwiatek:
Dworcika- nie mam pojęcia. Z tego co kojarzę zdjęcie na stronie jest to samo.
marysia550 zobaczymy jak przyjda z GNL 😉 Moze dojda na zawody w grudniu 🙂 Będe caaaaaała granatowa 😉
[s]BlueHorse a kiedy masz te zawody ? Bo jak coś to moge na caval poszukać i Ci potem wysłać [/s]  Już wszystko wiem 😉
marysia550, zdjęcie tak i produkt "katalogowo" ten sam. Z tym, że te z wcześniejszych dostaw były ciemne, a te które przyszły ostatnio były... niebieskie po prostu. Widać inna partia, mniej barwnika w gumie.
Widzial ktos promocje na wcierki??  Neta teraz mam tylko na tel i to slabego, wiec ciezko jest mi szukac w sklepach internetowym . :kwiatek:
Nasturcja-Renata - karnety a ja potrzebuje tańszego na samą nd, 5 biletów ...
Ale tam na poszczególne dni też były bilety.
Milla w gnl, koniku i bruge będą dni Schockemohle w sklepach stacjonarnych od 24 do 29tego listopada. Może tam coś upolujesz. Widzę że jesteś z Łodzi więc jest szansa🙂 http://www.schockemoehle-sports.com/sports-week/retailer.htm
Własnie już wykupione dlatego pytam czy gdzieś jeszcze można dostać
No to klops. Nie pomogę.
Czy widział ktoś może otręby ryżowe Maxi Rice w promocji?
Szukam promocji na maszynki do golenia, najchętniej Heiniger Delta 3 albo Lister Legend, ktoś coś? 👀
Balajlama, dziękuje 🙂
W stacjonarnym sklepie zabookuj 20-22.11 wyprzedaz !! Od 10-40% w zaleznosci od produktu 🙂

Edit😀la jasnosci poprawie ze cchodzi o listopad
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
17 listopada 2014 13:14
Czy widział ktoś może otręby ryżowe Maxi Rice w promocji?


takie są w Pro linen  😉
poszukuje kamizelki ochronnej dla dziecka w promocji najchętniej  👀
W decathlon często sa na promocji 😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
18 listopada 2014 09:33
Julina  http://sklepagar.pl/promocje-all/511-kamizelka-ochronna-busse-brighton.html dodatkowo darmowa wysyłka do końca roku na hasło ZIMA 😉
Ma ktoś kod rabatowydo konika na zbyciu?
w ogóle skąd macie kody - ja tam kupuję a kodu żadnego nigdy nie dostałam... może za mało wydaję?
Livia   ...z innego świata
18 listopada 2014 10:05
Gaga, bo tam raczej się liczy kwotę całościową, za ile kupowałaś, i z tego masz jakiś procent zniżki. Dworcika mnie poprawi jeśli źle piszę 🙂
Livia, ok rozumiem rabat dla stałych klientów, ale skoro ludziska wymieniająsietu kodami rabatowymi (nieoficjalnymi, o o oficjalnych jest info i na stronie i na forum), to skądś muszą te kody mieć... 🙂 i właśnie poza prośbą o podanie takowego kodu - chciałabym wiedzieć skąd się one biorą 🙂
Dziękuję za informację, mamy teraz kamizelkę z tchibo i córka narzeka, że jest jej w niej niewygodnie, niechętnie w niej jeździ, dlatego szukam czegoś sensownego w dobrej cenie
_Gaga, jesteś zapisana do newslettera? Zawsze wszystkie kody wysyłane są na maila. Czasem coś tam wrzucane jest na Facebooka (ale WSZYSTKIE są na mailu).
Dworcika, możliwe, że nie , czyli ze się trzeba zapisać
Na FB mam konika 🙂
Dziękuję  :kwiatek:
pomyliłam temat
Szukam derki 145 z przedłuża z szyja, przeciwdeszczowej, bez wypełnienia najlepiej
może być na polarze. Ktoś gdzieś widział w dobrej cenie? Może być i z 2 ręki...
grene
horse art:
http://dobry-kon.pl/opis/6912995/canequi-derka-przeciwdeszczowa-irlandia.html

edit: doczytalam, że z przedłużaną szyja. w grene nie mają 145. szukaj na necie VH titan 145, gdzies jeszcze bywają
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się