Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nie zapisuj się do newslettera, jeśli chcesz, żeby Twój portfel jakoś się trzymał 😁
ja to nawet mam plan wykasowac z komorki nr do nich bo nawet na strone zagladac nie musze... dzwonie po pierdole a potem mam iles stow do przelania...no o kupe mniej niz rynkowa cena, no ale zawsze....
😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 października 2015 16:02
ma ktoś kod do GNL? :kwiatek: :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
05 października 2015 17:28
Strucelka, było dwie strony temu 😉 gnl10 masz -10% (chociaż teraz to nie wiem czy jeszcze działa)
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 października 2015 18:13
Moon dzięki wielkie  :kwiatek: pogubiłam się już w tych wszystkich kodach 😁
A opinią o takiej kurtce ktoś się podzieli?  :kwiatek: Czy ona ciepła jest czy to raczej typowa przejściówka?

Za 60zł to chyba warto http://allegro.pl/kurtka-vh-niebieska-okazja-59-90zl-i5679831479.html
McBetka, pare stron temu ktoś tu wrzucał real-foto i opis tej kurtki😉
Dżastin,w takim razie już szukam, dzięki bardzo za info  😀
o innej bylo...

i ta inna tez mam. obie ktore sa teraz w ofercie. obie cieniutkie i fajne. warto. choc ta czarna to raczej z softschelem nie ma nic wspolnego. i kamizelki sa ekstra. drugą kupiłam 😉 przed praniem sztywna taka, po mniej. fajna. i przed i po 😉
i 2 derki wzielam na zapas. sa super, wiec koniur ma zapas na kupe lat :P (np avalanhe to slabo wypada przy nich i kiepsko pasuje...)
horse_art, faktycznie  😵 no to przepraszam 🙂
horse_art właśnie kamizelkę Esteem macałam i faktycznie sztywna, ale jeśli mówisz, że do pierwszego prania to pocieszające info, chociaż kurtka bardziej mnie przekonuje i wygląda na dosyć miękką. Pytanie czy ciepła.

Derkę VH Esteem (?)też nabyłam (Strucelka chyba pytałaś w międzyczasie, przepraszam, że dopiero odpisuję) i w ogóle to a kysz już z tymi promocjami, ile można... 😉

Dżastin, spoko, żaden problem,  czyli pytanie nadal aktualne o opinie o wyprzedażowej kurtce VH Esteem  :kwiatek:
McBetka, Met i jej chlop maja takie kurtki, nie pamiętam czy wstawiala tu czy na fb zdjecia, moze po prostu napisz do niej pw?
McBetka, wbrew pozorom jak ta kamizelka jest sztywna to tez jest superowo :P
potem jest juz normalna, miekka, nie szelesci tak, ale dalej taka em.."porządna". warto miec. zdecydowanie, ladnie lezy, fajny material. dosc ciepla, dobrze chroni, super leży. od paru dni w niej ciągle latam. kakaowa ma fajowy kolor, oliwkowa taka troche jasna, dziwny odcien, ale tez ok.

kurtki softshell (champion i grace) z aktualnej promocji są cieniutkie. takie wiatróweczki-szmacianki.material jak w kamizelce raczej (bez wypełnienia oczywiście). nie jest to normalny takie wiecie...gruby softshell. fajne, takie zwykle do latania po okolicy-jakies prace, sport...co ich nie szkoda jak sie ubrudzi czy uszkodzi. czy niezobowiazujace wyjscie gdzies na sportowo (ta czarna nawet taka troche elagancko-sportowa 😉 ), , jestem zadowolona
Znajdę gdzieś promocje na kurtki zimowe, kamizelkę double vest jule spooks?
Donia Aleksandra, w Amigo sa przecenione calkiem fajnie Pikeury, na pewno w Krakowskim, więc na allegro pewnie tez, na stronę nie patrzyłam 😉
Orzeszkowa a wiesz może jaki model? bo na allegro nie widzę, a na www nic nie ma .
Donia Aleksandra, nie wiem jaki to model 🤔 Zobacz na fejsie Amigo Kraków albo Amigo Będzin, wczoraj ogladalam 😉
Szukam w promocyjnej cenie bryczesów czerwonych z granatowymi elementami (np. z granatowym lejem). Może ktoś coś widział? :kwiatek:
D+A - w bergo często i gęsto są fajne promocje, szczególnie busse - [[a]]http://sklep.bergo.pl/q/?keywords=bryczesy%20fashion[[a]]
Bergo patrzyłam. Chyba najlepiej kolorystycznie będą mi pasować Fairplay Roxana. Może widział ktoś takie w promocji?


A te ? http://sklep.bergo.pl/p/352/11215/damskie-bryczesy-horze-grand-prix-lds-z-pelnym-lejem-r-40-24h-pelny-lej-bryczesy-moda-damska.html

Kurczę, gdzieś widziałam granatowe z czerwonymi przeszyciami za 220, bo sama szukałam czegoś w tym tylu i jak na złość nie mogę ich nigdzie znaleźć🙂
D+A, jak wystarczy Ci 10% i darmowa wysyłka, to masz w Koniku.
Dworcika,  bardzo dziękuję ale już dokonalam zakupu  :kwiatek:
Czy oprócz animali są jeszcze sklepy z darmową wysylka pasz??lub promcja?? Co jest promocja tonie dot. pasz. 
Potrzebuje cos dla konia w areszcie boksowym.
Czy znajdę gdzies promocje na horze avalanche z polarem w rozm. 105? Kolor jest mi obojętny, na niedziele zapowiadają śnieg a jeden z kucyków zostal bez derki 🙁
rybka   Różowe okulary..
10 października 2015 06:14
Czy znajdę gdzies promocje na horze avalanche z polarem w rozm. 105? Kolor jest mi obojętny, na niedziele zapowiadają śnieg a jeden z kucyków zostal bez derki 🙁


http://horse.shop.pl/produkt/derka-przeciwdeszczowa-z-polarem-horze-avalanche
siwaaa, galopada miała pasze Eggersmanna na stronie w cenie już z przesyłką. Podpytaj może 🙂
_Gaga   :kwiatek: :kwiatek: na śmierć zapomniałam o tym sklepie  😵
jednak wysyłka jest płatna. 
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
10 października 2015 19:56
BUSSE TURIN Oficerki co prawda syntetyki ale za 239 zł. Może się komuś przyda.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się