Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
12 września 2014 20:24
w bergo mają promocję na ked pinę i wysyłka gratis🙂
w końcu tez kupiłam ked basco M , bo nie udało mi się znaleźć S, i na szczęście pasuje 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
12 września 2014 20:35
Tez chciałam basco, ale skusiłam się na pinię jednak🙂 zobaczymy jak dojdzie🙂
Moja Allegra po roku bez zarzutu, jedyne co to wymienilam zapiecie i nie ma lampeczki  - pogubilam z wlasnego sieroctwa -.-
ekhem- też kupiłam M, bo S nie widziałam w dorosłych rozmiarach, a mam obwód 54.Ale nie jest źle, oby tylko ta regulacja się jakoś nie poluzowala z czasem. A właśnie znalazłam w sklepie 4podkowy, że M ma regulację 52-58,a jak kupowałam to w Bergo to było 54-58,i tak też w innych sklepach podawali. To może nie ma jednak S . Ja mam taki i jest śliczny,lekki i przewiewny.      http://sklep.4podkowy.pl/profesjonalny-kask-regulacja-lampkami-ked-basco-anthracit-mat-rozm-p-846.html


Jest, sprawdziłam na stronie producenta. S ma regulację od 49 do 55. Wydaje mi się, że problemem jest polski dystrybutor, który nie sprowadza S-ek.
Śliczny ten Basco antracytowy, moim zdaniem dużo zyskuje tym wzorkiem w stosunku do czarnego matowego.
Jestem bardzo ciekawa Ventri, zdaje się że ma kształt podobny do Basco, bardziej klasyczny niż Allegra i Paso.
Wlasnie zamowilam srebrna/bialą  Allegre w Bergo... jak dojedzie podziele sie fotkami i wrazeniami.
A ma ktoś zdj na głowie jak wygląda dokładnie ten model Piny?
[img]http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/45/75/33/54/4575335401[/img]
Ktoś widział na promocji kask casco dla dzieci?  👀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 września 2014 15:18
Dramka tutaj i tutaj
GPA przetestowany ...jestem w ciezkim szoku  😲
teraz nie bede wyciskac wlosow z pod kasku tylko te zpoza niego 😁 😁
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
14 września 2014 20:27
Wlasnie zamowilam srebrna/bialą  Allegre w Bergo... jak dojedzie podziele sie fotkami i wrazeniami.

srebrna jest 🙂. A w ogóle to śliczna!
Dobra, nikt nie chciał poratować zdj więc zamówiłam w ciemno Pine.
w życiu nie kupię kasku  🙄
polecacie kedy, więc przyjrzałam się im bliżej. Teraz nie wiem, myśleć w ogóle o horze (głównie podobał mi się pacific defenze) czy jednak zainwestować w ked?
powiem Ci jak na dniach mój dojdzie, bo w każdym kasku wyglądam jak z garem na głowie.
Może w tym będę choć trochę przypominała "jeźdźca" 😀
Proszę, doradźcie.. Wiem, że cały wątek o tym, czytałam, ale dalej nic nie wiem.  😉
Szukam kasku do 400-500zł, chętnie jak najbardziej przewiewnego, nie siedzącego tak płytko jak Casco Mistrall, tylko głębiej. Myślałam o Uvex Exxential, wie ktoś jak jego wentylacja?
lenalena, wentylacja jak najbardziej przyzwoita. Exxential ma jeszcze dodatkowy patent w postaci zamykanych wywietrzników - zimą nie wieje po głowie 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
15 września 2014 21:30
lenalena, no i jest głębszy niż Casco.
Dzięki, czyli chyba ok, wizualnie też mi pasuje, a może ktoś coś jeszcze podobnego zna?
edit: A może któraś z Was ma zdjęcie w exxential? :kwiatek:
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
16 września 2014 17:54
hey,
ma ktoś zdjęcie kasku ked pina na głowie?
doszedł mój, niby ok, a nie wiem czy nie powinien być większy....
mój poprzedni kask miałam bliżej ucha niż ten i się tak zastanawiam////
Moj powinien być na dniach to cykne 🙂
A z ciekawości, pokaz jak leży 🙂
moim zdaniem kedy ogólnie są dość płytkie.derby, poszukaj w galerii halo, ona ma pinę.
lenalena, kup casco champ 🙂 w bergo sa w dobrej cenie i moze jakis rabat dostaniesz 😉 warto tak czy siak ta 100 dolozyc

aa.. wlasnie wrocilam do domu i czekał na mnie biały casco choice 😀
jakoś tak dziwnie taki mały :P ale na głowe wchodzi - więc chyba dobry? 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 września 2014 11:32
Na głowie leży fajnie, jest lekki, ale w porównaniu do mojego poprzedniego "pokrywa" mniej głowy

czy tak może być?

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 września 2014 12:19
No jasne, że może być 🙂.
Bym se pewnie przesunęła bardziej do przodu ale ja lubię zacienienie 😀.
Allegrę też tak zsuwam 🙂
derby, Piny są mocno wycięte przy uszach. Też zsuwam na czoło i dopinam. No i uprząż w środku można (i chyba powinnaś) "pogłębić", ja sobie posprawdzałam ze 4 ustawienia.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 września 2014 18:24
to można w środku?  szukałam i nie doszłam do jakiejś regulacji


edit: chyba wymienię go jednak na ventri....
No fakt, Piny są dość płytkie ale super leży i bardzo zgrabny kask, taki jaki chcialam, a nie jak gar od zupy  😁
halo - gdzie się środek reguluje bo też jeszcze nie odkryłam  🙇
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
17 września 2014 20:18
derby,
ked basco też wydaje się być głębszy.

Regulacja wewnątrz jest na takie małe rzepiki, tylko trzeba uważać coby całego ustrojstwa
nie odmontować od kasku.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 września 2014 09:08
Jednak zdecydowałam się na wymianę, na BASCO🙂


W poniedziałek dojdzie🙂

Pina super wygląda, lekki i zgrabny, ale czuje się jakbym była w "czapeczce"
Regulacja nie jest na rzepiki, na rzepiki jest wyściółka. Regulacja jest na takie plastikowe mini-sztyfty i dziurki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się