Pensjonaty we Wrocławiu

Mój emeryt stoi w Dwóch Stawach za namową kitty i nie mogłabym sobie lepszego miejsca dla niego wymarzyć  🙂
Jaka jest cena w Dwóch Stawach? Mówicie o tej stajni koło Wałbrzycha?
W Lutomii Dolnej. Tez polecam, fajne miejsce na emeryturę, konie duzo na dworze i dbający o konie wlasciciele.
U mnie w stajni tez przyjmują konie na emertyturę. są bardzo duże łąki, konie całą dobę na pastwiskach. Moj kon nigdy lepszej opieki nie miał. 🙂 50 km od Wrocławia.
Sonkowa, a gdzie i za ile?
Wlasnie moj to nie emeryt.
Podawajcie prosze ceny, bo u wiekszosci nie ma podanych na stronach, bede potem obdzwaniac, ale fajnie miec "rozeznanie" 😉)
Z gory dzieki.
Jakby był ktoś zainteresowany, to w Ramiszowie "u Jarzyny" mamy jeden boks wolny.
Chrząstawa ma też wolne boksy.... Niby słyszałam o kolejce, ale jakoś nic nie zawitało....
Jakie ceny? Ile na dworzu? 😉
1150zł + derki, ochraniacze, podawanie paszy. Teraz są do 18stej. Po zmiane czasu na zimowy zaczynają ściągać po 13stej. No i rekreacja jest od lipca.
w Wiszni Małej są wolne boksy u Kuby Krzyżosiaka
od 8 do 20/21 na dworze
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 czerwca 2016 21:39
Czy ktoś mógłby polecić kogoś kto zajeżdża konie, ale jest w stanie dojechać do konia ?  :kwiatek: (ja znam niestety wszystkich z dalszych okolic, a wywóz konia nie wchodzi w grę, a w samym Wrocławiu nie bardzo się orientuję)
A gdzie dokładnie stajnia?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 czerwca 2016 10:01
Za lotniskiem, przed Samotworem od strony Wrocławia
subaru2009 poleciało na priv  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 czerwca 2016 12:14
dziękuje  :kwiatek:
subaru2009 co to za stajnia za lotniskiem?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
20 czerwca 2016 14:04
Pod Topolami. Tylko rekreacja, bez pensjonatu. Przynajmniej w najbliższym czasie. 😉
Hej. Wiecie może, czy we Wrocławiu (okolicach) istnieje stajnia, w której miesieczny koszt nie przekracza 500 zł, a konie mają wolny wybieg 24h/dobe z jakas wiatka ? Znajoma szuka wlasnie takiej stajni (mile widziany dobry dojazd komunikacja), a ja z ciekawosci zastanawiam sie czy gdzies niedaleko Wrocławia taka istnieje.
Kiedyś konie miały murowaną biegalnię z małym padokiem w Krzyżowicach ( thk) i nie były zamykane na noc, ale byłam tam ostatnio i niestety dach tej biegalni nadaje się co najwyżej do rozbiórki... a szkoda bo była to zawsze jakaś opcja dla kogoś, kto nie chciał trzymać koni w boksie tylko na padoku z możliwością pójścia na pastwisko.
Czy jest tu ktoś, kto był/ jest w Enklawie?
Ja mam info nt tego pensjnatu od strony , mozna powiedziec zaplecza, wiec pytaj
Poleciało na priv  😉
kitty, Enklawę prowadzi bardzo konkretna i profesjonalna osoba 🙂
Dzięki za info  😀 decyzja zapadła, mam nadzieję że najlepsza dla kopytnych  😉
Ja stałam w Enklawie.
rtk, i jak ci tam było? W sumie mało opinii o tej stajni jest.
stajnia na wysokim poziomie, ale kameralna i z niewielką rotacją 😉
Ja o enklawie mogę wypowiadać się w samych superlatywach 😉
Wybaczcie kolejny  🚫 ale tu chyba najszybciej mi ktoś pomoże...
Potrzebuję kontakt do dr. Katarzyny Michlik, może ktoś poratuje?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się