Stajnie na Śląsku

Witam , szukam osób  zakwaterowanych z końmi  w Siewierzu- pensjonat  ,,Gościniec Siewierski'', mam kilka pytań na PRIV
Ja stoję w stajni prywatnej do dyspozycji mam halę,padoki,duży boks a płacę na prawdę grosze. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mogę podac numer do wlaścicieli 🙂
witam, szukam informacji na temat stajni w okolicach Zlotego Potoku (za wyjatkiem Wikinga,Wolty, Przymilowic koniczyny, Biskupic) ktos cos?
ma ktoś namiary na dobrego przewoźnika na śląsku ? bo zostałam olana (chyba jako mało ciekawy klient) tylko szkoda ze w dniu transportu...
Robi ktoś treningi/konsultacje/szkolenia (kilkudniowe, jednodniowe, cokolwiek) na poprawę dosiadu oraz równowagi jeźdźca podczas skoków? Ewentualnie - istnieje tu ktoś ze swoim koniem, kto jest w stanie przeprowadzić takie treningi?
Hej 🙂
Nie wie ktoś może gdzie w okolicy Skoczowa,Cieszyna,Bielska  szuka ktoś pomocy przy koniach wzamian za jazde, lub objeżdzania koni 🙂?
a moze ktos cos wie o jakiejs likwidacji szkolki, czy stajni.... potrzebuje na gwalt konia do rekreacji, cieższego i raczej do pchania  :kwiatek:
ma ktoś namiary na dobrego przewoźnika na śląsku ? bo zostałam olana (chyba jako mało ciekawy klient) tylko szkoda ze w dniu transportu...


my mamy transport zwierząt Stajnia Montana w Mikołowie mój telefon 501592366
desire   Druhu nieoceniony...
19 lutego 2015 11:28
OBIBOK, stajnia Pandor w Mikołowie się likwiduje, ma na sprzedaż konie i sprzęt.  Jest tam pogrubiany siwek, 7letni, chodzący pod siodłem i w bryczce, spokojny, zero agresji do tego śliczniacha.  😍
desire jeżeli mówisz o Orionie to podpisuję się pod tym 😀
Kochany jeden 😉 Pamiętam jak z koleżanką uczyłyśmy go nogi podnosić  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 lutego 2015 13:42
desire, a gdzieś są ogłoszenia?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 lutego 2015 13:59
Dziękuję  :kwiatek:
Ten srokaty fajnie wygląda 🙂
Srokaty to Dżingis, bardzo lubię tego pana, uczył mnie galopować parę lat wstecz - świetnie pokazuje błędy jeźdźca, bo po prostu zrobi co będzie chciał, jak źle mu pokażesz 😁 Natomiast Orion (siwek) też jest fajny, dobrze się na nim jeździ. Salsę też znam, choć niestety nie miałam możliwości na niej jeździć.
Fajne te konie niestety juz sprzedane (poza klaczką). Ja podobnie jak OBIBOK potrzebuje w trybie pilnym konia dla początkujących, na lonże, pierwsze kłusy, musi być oazą spokoju dobrze jakby tez był przyuczony do bryczki. Ktos cos słyszał? Z tymi z Mikołowa sie niestety spóźniłam  🤔
CeraŁ   dużo dużo zmian..
21 lutego 2015 20:02
Evson a do jakiej kwoty potrzebujesz?  może być Fjord? ;> ale taki dość spory jak na fjorda.
Ooo a czemu to Pandor się zlikwidował?
Jeździ ktoś w stajni Standura,  Mustang w Pszczynie,  Łące.  Jak tam jest?  Jakie warunki?
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
25 lutego 2015 14:15
Ktoś coś wie gdzie trafił Orion? jestem jego poprzednią właścicielką i chciałabym wiedzieć, czy chłopak dobrze trafił...

A co z całą stajnią? też jest na sprzedaż/ do dzierżawy? wie ktoś coś?
Może ktoś polecić stajnie w Bielsku i okolicach, która prowadzi jazdy konne na większych koniach? Bo tata chce odświeżyć sobie umiejętności, ale jest dużym facetem i raczej nie widzę go na drobnym koniu...
cerał a za ile chcesz pchnąć fiorda? cos wiecej napiszesz? 😉
Ruda77 polecam Starą Szmergielnie w Mikuszowicach.
Konie wysokie - Młp/Wlkp/Śl

Zmieniła się niedawno instruktorka, warto spróbować  😉
Główny ich minus to brak porządnej ujeżdżalni, ale jest gdzie poćwiczyć przy troszkę lepszej pogodzie, a później idealne miejsce na wypady terenowe 🙂
Prosze macie namiary na lekarza sportowego okolice Katowic? To topolowej odpada, dzięki za pomoc!  🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
04 marca 2015 09:00
Szukam weterynarza do kontrolnych wizyt, szczepień, robienia zębów. Kogoś godnego polecenia i taniego, który nie zdziera ile się da jak K...rska.  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
04 marca 2015 10:30
strzemionko, zdecydowanie Monika Szubart 🙂
strzemionko, Bożena Latocha 🙂
strzemionko Bożenę Latochę też polecam, ale do kontrolnych wizyt ma do nas trochę za daleko a stosunkowo rzadko bywa w naszych okolicach. Ja do takich rutynowych rzeczy jak zęby, szczepienia itd. brałabym Tomka Jarząbka. Młody, ambitny, zęby robi bardzo fajnie i dokładnie, robił mojej, łącznie z wyrywaniem wilczaka 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
04 marca 2015 13:03
Livia, a Pani M. Szubart dojeżdża w okolice Częstochowy? Z tego co pamiętam to ma ''naszą'' 😉 część śląska opanowaną, małopolskie i podkarpackie (rzeszów/bieszczady)..
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
04 marca 2015 13:27
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, te tutaj i na pw. Teraz mam mętlik w głowie i sama nie wiem kogo wybrać  😡
Livia   ...z innego świata
04 marca 2015 15:22
desire, w sumie nie wiem na pewno, ale zawsze można zadzwonić i spytać 🙂 A warto, mojemu koniowi robiła zęby i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Do tego zawsze cos doradzi, podpowie, i fajnie można z nią porozmawiać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się