Stajnie na Śląsku

Livia   ...z innego świata
03 września 2015 10:58
xequus, dokładnie, nikogo innego mi się nie udało zorganizować, teraz będę podróżować tylko ze sprawdzonymi osobami. Nigdy więcej tej pani  😵
Dzień dobry.
Szukam stajni w okolicach Gliwic w której można się nauczyc porządnie jeździc. Moja przyjaciółka doradziłami żebym czegoś poszukała na internecie, a ze nic nie ma to zwracam sie do Was z taką prośbą. Zależy mi bardzo na tym by była tam spokojna atmosfera. Wiem, ze dla początkującego nie jest mozliwe by znalazł idealne miejsce bo takie miejsca są tylko w prywatnych stajniach, gdzie nie ma rekreacji. Ale jeśli macie jakieś uwagi(najlepiej pozytywne) dotyczące pobliskich stajni to bedę bardzo wdzięczna za takie informacje 🙂
Dziękuje za odpowiedzi 🙂
Meterys polecam Lukasynę, uczyłam się tam jeździć sto lat temu i wspominam bardzo miło 😉 Może grupy na jazdy nie są jakieś małe, ale instruktorzy potrafią tak poprowadzić jazdę, żeby każdy coś z tego wyniósł.
Czy ktoś.stoi.w stajni w Czechowicach lub zna nowe osoby dzierzawia ośrodek?  Proszę o priv🙂
Livia   ...z innego świata
08 września 2015 19:54
kivik, poszło PW. Ogólnie stajnia ładna, dobre warunki do treningów, hala, raczej brak fajnych terenów (trzeba długo jechać do jakichś sensownych), jedna z nowych dzierżawczyń miła.
Jakiego dobrego skokowego trenera możecie polecić w okolicach Bielsko - Białej?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
10 września 2015 20:55
P. Skrzypczak chyba dojeżdżał w te strony.
Wichurkowa   Never say never...
11 września 2015 09:44
W naszym Bielskim rejonie to ciężko o dobrego trenera,tak jak pisze xequus najlepszy do polecenia jest p.Robert Skrzypczak,b.dobrze go znam,sama z nim jeździłam i byłam bardzo zadowolona:-) Do mojej koleżanki dojeżdzał też Kuchejda,no ale dużo rożnych opinii na jego temat.  Można tez zapytać Rafała Walaszka on z okolic Andrychowa,bardzo dobry zawodnik.
Z p.Skrzypczakiem trenowałam, nie wiedziałam że dojedża w tamte rejony.
Dzięki za opinie.
szukam pensjonatu w okolicach Kato, interesują mnie wyłącznie takie gdzie są pastwiska i konie są codziennie wypuszczane.
Co możecie polecić?
Livia   ...z innego świata
21 września 2015 09:04
Sunny, jak bliskie okolice Katowic masz na myśli?
blad
efeemeryda   no fate but what we make.
21 września 2015 11:46
Ja tez moge cos polecić, pastwiska, padoki, konie chodzą cały dzien a jak pogoda pozwala to i w nocy, hala i piękne tereny, wszystko to za 550 zł, ale nie wiem czy odległość 30km od Katowic wchodzi w grę  😉
Sunny jakieś wymagania co do infrastruktury ?
póki co mój koń stoi w Kielcach, myślę o zabraniu go ze sobą na Śląsk.
Interesują mnie stajnie z pastwiskiem gdzie konie chodzą cały dzień i dobre tereny
desire   Druhu nieoceniony...
29 września 2015 15:16
Z powodu sprzedaży jednego z koni, zwolniło się miejsce w pensjonacie  w Skrzyszowie 🙂
mogę tylko i wyłącznie polecić, stoje już z koniem prawie 2 lata i to najlepsze miejsce do jakiego mogliśmy trafić. 😀
W stajni Preria rusza budowa drugiej stajni, karuzeli, lonżownika i dwóch placów zewnętrznych z kwarcowym podłożem. Będzie dodatkowe 16 boksów, ruszyły rezerwacje 🙂 Ja osobiście polecam, super warunki i dla konia i dla jeźdźca, stajnia prowadzona z dbałością o klienta i najlepsza stajenna na świecie 🙂
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Czo ta Donia, najpierw za duże zdjęcia wrzuca, potem reklamy  🤔
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama na forum
Czy ktoś ma pożyczyć kaganiec na jeden dzień? Będziemy mieć gastroskopia w czwartek.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
09 października 2015 10:51
kivik możesz po prostu wybrać wszystko z boksu do "betonu". Ja tak robiłam za każdym razem przed gastroskopią.
Że ja na to nie wpadłam🙂 wybiore
chyba,ze kopytny zacznie deski wcinac... sa i takie 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
09 października 2015 14:59
W razie czego mozna zrobic z plastikowego niedużego wiaderka, albo większej butelki, zrobic w nim dziury i przywiązac do kantara 😉 na jeden dzien starczy 😉
pomysl z butelka mi sie podoba:-) wet mowil, ze sporo koni zajada kupy jak maja pusty boks:-)wiec lepiej cos dac na pysk
Gdzie kupujecie otręby pszenne? w okolicach Katowic, Mysłowic, w grę wchodzi również małopolska  👀
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
12 października 2015 17:06
Donia Aleksandra, jar-pasz w Jaworznie 😉
Albo Butor 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
12 października 2015 19:04
W młynie w Chrzanowie wychodziły mnie najtaniej, niedawno 12zł za 25kg.
olciik jar pasz ma drogo 23 zł ,  bardziej interesują mnie  młyny tak ja pisze xequss , bo potrzebna jest mi większa ilość , min. tona.
equi.dream o tej firmie nie słyszałam, sprawdzę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się