kącik skoków

A przed ZO nie ma czasem jeszcze jednych ZR, coś mi świta takiego ?

Ktoś, "ZOO"  😉
W końcu mamy ZOO w Oliwie 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 października 2014 20:40
Klami, fajnie by było...no kiedyś były ZOO...wszystko parszywieje 😉

btw - BlueHorse, gratulacje 🙂
Tydzień przed hzo będą jeszcze regionalki na hipo , w piątek pytałam o to Agatę J. 🙂
O jak fajnie. Znaczy się będzie można trochę postartowac nie ruszając się daleko od domu. 😉

Ktoś, hehe.... wieki nie widziałam tego drugiego "O".
jemciasto, uwierz, da się. Jestem w drugiej klasie LO, mam rozszerzenia, z czym wiąże się duża ilość materiału i częste sprawdziany. Do stajni jeżdżę w weekendy, często zostaje na noc i tam się uczę. Serio da się jeśli w to uwierzysz. Już masz propozycję od crazy. Mam nadzieję, że to przemyślisz i podejmiesz dobrą decyzję 😉 Kończę i przepraszam za OT. :kwiatek:
jemciasto lepiej jeździć rzadziej ale lepiej jakościowo niż często i nijak. Koniec OT 🙂

Tydzień przed hzo będą jeszcze regionalki na hipo , w piątek pytałam o to Agatę J. 🙂


Oo, swietnie 😀 Ale halowki juz? Bo ceny startow na regionalkach przy ZO mnie przerazaja 😉
Ceny na Ogólnopolskich mają całkiem nie za niskie jak na L i P  🤣
Ja tez zawsze myślę: o pojadę może! A potem: no nie... Pojeżdżę sobie zwykle regiony - i tak są dość regularnie teraz i często 🙂
W końcu mamy zdjęcia ze skoków z debiutu, to się pochwalę🙂
[quote author=anai link=topic=18.msg2196511#msg2196511 date=1412624952]
Tydzień przed hzo będą jeszcze regionalki na hipo , w piątek pytałam o to Agatę J. 🙂


Oo, swietnie 😀 Ale halowki juz? Bo ceny startow na regionalkach przy ZO mnie przerazaja 😉
[/quote]
Halówki, zresztą te najbliższe, 18-19.10 też już halówki, pojawiły się ich propozycje na stronie hipo.
lardia
Wooo ale zapasik  💘
Jemciasto Siwa inny konkurs jechała:P
lardia
Śliczna jest i zdolniacha ! Zdrowia  😅
Są juz propozycje Sopotu 18-19.10. http://www.swiatkoni.pl/media/events/documents/phzrb_Iel_1819_10_14.pdf
Szkoda tylko, że znowu jest chyba jakis błąd w panelu zgłoszeniowym. W propozycjach ceny boksów są 250 za nowe  i 200 za stare, a w panelu istnieje tylko 350 zł.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 października 2014 16:20
lardia, gratulacje debiutu 🙂 życzę aby konisko szybko ogarnęło rutynę zawodów 🙂
aleqsandra dziękuje bardzo 🙂, niestety tak gładko nie pójdzie bo Siwe póki co nie jeździ przyczepą:P Jakby nie było jest kopią taty, razem z głową:P Mam nadzieję że otwarty sezon się objeździmy i na następny halowy zaczniemy coś sensownego skakac🙂 O ile fundusze pozwolą😉
przeglądałam ogłoszenia i natknęłam się na coś takiego: "certyfikat pomiaru- mały koń-możliwość zdobycia II klasy sportowej w konkursach P" czy na małym koniu można zrobić II jeżdżąc P?
Happiowa, tak, do 21 roku życia. Swojego.
i od zawsze tak było  😲?
monsun   a gdzie cukierek?
15 października 2014 16:47
Hop Hop skoczkowie ! Co tu taka cisza ?
Ktoś focił może na zawodach w Sopocie w weekend ?


monsun, super wyglądacie !!
przeglądałam ogłoszenia i natknęłam się na coś takiego: "certyfikat pomiaru- mały koń-możliwość zdobycia II klasy sportowej w konkursach P" czy na małym koniu można zrobić II jeżdżąc P?


Do 21 roku życia , ale żeby zrobić 2 - kę trzeba jeździć troszkę wyżej. Można zrobić na OOM , PP lub MP a nawet za 1 - miejsce 1- kę ale to w konkursach N i N1  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 października 2014 19:49
Klami, obie forumowe Kasie 😉
Gratuluje 2 oczek 🙂 to ile jeszcze brakuje?

My na następnych atakujemy chyba C  🏇
Ktoś, oooo, może gdzieś w kadr wpadłam. Fajnie by było, bo kurczę namierzyłam kilku fotografów, ale mam pecha, bo nawet jak focili w N, to mnie nie maja akurat. :/
Dzięki. Jeszcze duuużo zostało. Raczej w tym sezonie juz nie myślę o ich dozbieraniu. Bardziej o walce z totalnym paraliżem opanowującym mnie na widok szeregu na fulę, bo żeby nie siła i ambicja mojego Smoczyska, to nie miałabym tych czystych parkurów na koncie tylko glebe za gleba na tych szeregach nieszczęsnych.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 października 2014 20:10
Klami, widziałam twój niedzielny i bardzo fajnie to wyglądało...bardzo podoba mi się to, że nie dziubiesz i jedziesz do przodu. na prawdę super się zgraliście.... 😅

zaraziłaś mnie tym myleniem parkurów 😁 na filmie z niedzieli widać, jaki hektar zawracam do 4tki... 😂 a  jeszcze sama mówiłam, że parkur taki jak w P  😡, tylko 1ka z przodu doszła i w końcowej linii pojawił się szereg.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 października 2014 20:17
Ja ostatnio podczas parkuru skoczyłam zamiast 2 przeszkodę rozprężeniową (stała obok) i sędziowie się nie zorientowali. Dopiero ja im powiedziałam, że się pomyliłam  😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 października 2014 20:18
mnie poza sekundami błąd na szczęście nic nie kosztował 😉
ale dawno już tak nie miałam, że zapomniałam co dalej 😉
Smok10, II klasę w kucach i małych koniach robi się na wysokości P. 8xP. Po co mieszasz, jak nie wiesz?
Smok10, II klasę w kucach i małych koniach robi się na wysokości P. 8xP. Po co mieszasz, jak nie wiesz?


Jak bym nie wiedział to bym nie mieszał. Jest to jedna z opcji .

http://www.pzj.pl/sites/default/files/plikoteka/normy_b_10_skoki.pdf

Można 8 x 0 P / P1
Można 5 x 0 N / N1
Można 3 x 0 C  /C1
A mozna też na OOM . PP i MP. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się