kącik skoków

Gillian   four letter word
30 listopada 2016 19:33
Kierzek?
Gillian, teraz był Kierzek, inne parkury niż zwykle ale mi się podobały.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 listopada 2016 20:19
Obstawiam Rafalaka😀 Kierzek robi bardzo fajne parkury🙂
Ja zadałam pytanie retoryczne dziewczyny 😉 Był to Rafalak dlatego nie wiem skąd zdziwienie że parkur był... jaki był 😉
Tak tak! Rafalak, chociaż to nie na K hehe
Wczoraj miałam trening skokowy i trener stwierdził, że on nie wie czemu sie stresuje tym Lesznem + to, że na wyższych przeszkodach ja sie bardziej skupiam, bo każdy błąd może się źle skończyć. I dla mojej kobyły nie ważne czy odskok za bliski czy daleki  wypadnie (oczywiście w granicach rozsądku) ważne bym na bliskim, za szybko ręki nie otwierała.
Do tego wczoraj oglądałam swoj filmik z zawodów z Leszna z zeszłego roku jak jechałyśmy N i jest teraz spora różnica. Wcześniej musiałam zasuwać by koń nauczył się wyciągać fule, teraz te przejazdy są bardziej spokojne ten galop bardziej wyciąga, więc postępy są.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
02 grudnia 2016 06:56
Gillian gratki za wczoraj i trzymam kciuki za ciąg dalszy! 😅
Gillian   four letter word
02 grudnia 2016 10:18
Dziękuję  😜
Gillian, gratuluję udanych startów!!! A jak wyglądają parkury?
Gillian, mów jak było bo ja żem nie w temacie :P
Gillian daje czadu w MR na Cavaliadzie, wczoraj na czysto, dziś obie fazy na zero 🙂

(a ja miałam dziś fenomenalny trening, ale bateria mi w kamerze zdechła i nic mi się nie nagrało 🙁()
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
03 grudnia 2016 08:47
Gillian gratulacje i oby tak dalej  🙂
Gillian   four letter word
03 grudnia 2016 09:08
Finał MR za mną, bezbłędnie 🙂 to moje pierwsze takie zawody, konia też, tym bardziej jestem szczęśliwa 🙂 trzy dni na czysto, odważnie, wesoło. Więcej napiszę z domu bo mam tragiczny telefon 😉
Gillian, super 😉
Gillian   four letter word
03 grudnia 2016 10:23
15 miejsce na 90 koni i debiut w 125 uważam za udany 🙂
Gillian graty! Super debiut  👍
Gillian   four letter word
04 grudnia 2016 12:21
dzieki 🙂

no dobra, jestem w domu to mogę coś podsumować. Było super 🙂 stres mega, presja i ciśnienie mimo, że jedyne co mogli o mnie powiedzieć to to, że jestem z Polski 😉 parkur w czwartek łatwy, przyjazny, bez niespodzianek. W piątek spoko, ale do przemyślenia. Sobota fina - było już co robić, stało co miało stać w tym potrójny szereg. W porównaniu z zagadkami logicznymi, które funduje się nam w Sopocie - do przeżycia, przynajmniej odległości w liniach pasowały 😉 mało podmurówek, co mnie bardzo zaskoczyło. Nie było nawet rowu ani tripla. O hali każdy mi tłukł, że jest mikroskopijna i będzie mi ciasno, nie ma gdzie galopować... nie odczułam. Było ok. Koń szedł bardzo chętnie do przodu, galopował na ludzi, walił soczyste skoki z daleka. Natomiast rozprężalnia...  😤 😤 😤 wczoraj myślałam, że zacznę strzelać  😤 nie udało mi się ani raz skoczyć z normalnego galopu, ludzie nieogarnięci wjeżdżający w siebie, nieustępujący ściany, ubierający derkę na ścianie podczas dyskusji z trenerem, stępujący za okserem  😵 podłoże tragedia, zwłaszcza na lądowaniu tak grząsko, że skoczyłam kilka razy i podziękowałam bo szkoda nóg  🤔 poza tym organizacja spoko, sprawnie i grzecznie. Rewelacyjna muzyka 🙂 jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu, spodziewałam się strasznie nadętej atmosfery a było spoko, ot regionalki tylko drożej  😂  szkoda, że zjadł mnie stres i jechałam beznadziejnie stylowo, nie podjęłam próby rozsądnego prowadzenia konia tylko pozwalałam mu decydować stąd latał trochę po swojemu na batmana 🙂 doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie... Mam jedne zdjęcie od baffinki to się pochwalę 😉

Gillian Gratuluję, fajnie że jesteś zadowolona .


U nas tragedia, ale ogarniamy się pomału.  Jak na razie ekonomiczność mu się skończyła.
Gratulacje do Gillian, chyba, może, na pewno, oglądałem na żywo - nie jestem tak mocno zorientowany w personaliach forumowiczek. Jednak bez względu na to szacunek dla polskich amazonek w MR bo to wszystko przeważnie wyglądało bardzo dobrze - mam nadzieję to zobaczyć za niebawem w DR.
Chyba personalia już ogarnąłem.
Gillian   four letter word
04 grudnia 2016 17:31
koń ma na imię Orbital 🙂 jak będę miała filmy, na których coś widać to pokażę 😉
Tak to sobie wykoncypowałem, żre to o tą parę chodzi - na żywo, zawsze to fajniej. Jeszcze raz gratki!
Gillian   four letter word
04 grudnia 2016 18:02
dzięki 🙂
mam przejazd finałowy, kręcony kalkulatorem ale zawsze 😉 wybaczcie, że jadę jak siermięga 😉 kiedyś się nauczę wykorzystywać te mega foule, obiecuję 🙂 koń nie mega dużo siły, jest dla mnie trudny do jazdy w parkurze, bardzo dużo myśli i nie zawsze czeka na moją opinię. A czasami po prostu jej nie wydaję, bo czuje, że skracaniem wybiję go z rytmu. Zdaję sobie sprawę, że im wyżej tym więcej precyzji potrzebuję dlatego spróbuję wrócić do wędzidła.  Brakuje mi spokoju, pewności siebie... Trudne to jeździectwo 😉


Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
04 grudnia 2016 18:25
Gillian - fajny kon. Widac, ze jest w nim siła i fajna chęć i odwaga. Jesli o ciebei chodzi to widac, ze mocno potrzebujesz sie jeszcze wjezdzic, ale super debiut tak czy tak 🙂
Gillian   four letter word
04 grudnia 2016 18:29
jadę bardzo zachowawczo, lękliwie wręcz. Pomyśleć jak fajnie by było, gdyby nauczyła się wykorzystywać atuty konia 😉 wysokość już mnie nie przeraża, zostały mi jakieś stare blokady przed nie wiadomo czym bo koń może raz w ciągu 8 lat odmówił skoku na parkurze. Za tydzień Sopot i reset do lutego 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
04 grudnia 2016 18:53
Super. On jest Nowielicki?
Gillian   four letter word
04 grudnia 2016 18:59
tak 🙂
Gillian, oo to może się spotkamy 🙂 Tylko do mnie trzeba podchodzić i machać ręką przed twarzą, jak mam zawody to żyję trochę w innym swiecie 😀
Fajny przejazd, oby tak dalej 😉
Gillian   four letter word
04 grudnia 2016 20:39
my się ciągle spotykamy tylko nie wiesz że ja to ja  👀  w niedzielę ruszamy na C, mam nadzieje, że parkurmajster będzie dla mnie łaskawy  😜
Już ci się przyjrzałam na filmiku to wiem :P Tylko teraz miałam na myśli właśnie ŚWIADOME spotkanie, przynajmniej z mojej strony :P
Gillian   four letter word
04 grudnia 2016 20:48
spoko, prowadzam się z Klami to się znajdziemy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się