Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Wow 2 latek i podaje przednie nogi  😵
Ale za to nie boi się sprzątania, no, to jest coś.  😎
I, przede wszystkim, do hodowli  🏇
majek i padł za matką  😁
Na fb była afera o tym koniku ale już dość daaaawnooo.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 września 2014 08:48
Nirvette   just close your eyes
15 września 2014 10:33
A wczoraj na fb byla burzliwa dyskusja na temat tego wlasnie konia.
majek   zwykle sobie żartuję
15 września 2014 10:57
I coś ciekawego pisali na tym fb?

Koleżanka spytała, czy jak skacze przez koperty, to może listonosz go kupi  😂 😁
Sio   nowe wcielenie marchewki
15 września 2014 13:12
Ten koń już tu był komentowany. Dalej chcą go sprzedać TAKIMI zdjęciami??
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
15 września 2014 13:14
Na to wygląda, pewnie też mają w nosie opinię innych, skoro kilka osób do nich pisało, a mimo tego dalej wystawiają te same foty.
Nirvette   just close your eyes
15 września 2014 13:50
Generalnie posypaly sie gromy, jak tak mozna, ze to dzieciak, ze podloze, ze szkoda nog, stawow itd., a dyskusja pojawila sie dlatego, ze jedna dziewczyna uparcie twierdzila, ze przeciez temu zrebakowi nic nie jest, ze skacze w siodle i na blocie. Byla przesada w obie strony, w takie skrajnosci momentami wpadano.  😁

EDIT: grupa otwarta https://www.facebook.com/groups/equestrianclassifieds/798118756876620/
http://olx.pl/i2/oferta/kon-konik-malopolski-ogier-klacz-walach-CID757-ID4K55l.html#3e55816831

🙁 biedny konik za śmieszne pieniądze.


Ten biedak już kilkakrotnie mi mignął w różnych ogłoszeniach, właściciel próbuje go sprzedać już dłuższy czas, niestety, bezskutecznie 🙁
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
15 września 2014 21:48
[quote author=Isabelle link=topic=190.msg2180873#msg2180873 date=1410678317]
jeszcze jest mała szansa, że koń ma delikatną skórę i reaguje obtarciami na lekkie sygnały, ale to mocno wątpliwe...

No proszę Cię... 😵 Sierść się nie wyciera od "delikatnych sygnałów". Trzeba się trochę nad tym "napracować". 😉
Masakra.
Napisał ktoś coś do nich...?
[/quote]

Napisałam, a efekt taki, że zdjęcie i film usunęła, co nie zmienia faktu, że na tych pozostałych też widać uszkodzoną skórę na bokach.  Na filmie ewidentnie było widać, jak notorycznie dźgała ostrogą przy każdym kroku, bo konik widocznie mało chętny do przodu  🤔wirek:

A na koniec podsumowała moje zainteresowanie tą sytuacją w następujący sposób :
cytat
"Z uwagi na to, że najwidoczniej chciała Pani zabłysnąć umieszczając to ogłoszenie w wątku, robiąc z tego aferę (niesprawdzoną  icon_rolleyes) jestem zmuszona usunąć zdjęcie ''nr. 2'' żeby osoby czytające to, przyjmujące Pani tok myślenia, nie zawracały mi potem głowy a ja nie musiała się tłumaczyć z czegoś czego nie ma... "

Dobrą lub złą, ale jednak reklamę jej zrobiłaś 😁 powinna dziękować 😀
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
16 września 2014 04:23
Spoko, że krzywda konia i zwrócenie na nią uwagi jest "zawracaniem głowy". Nie mam komentarza.
Nie podsuwa się do winy, smutne.
[quote author=Być. link=topic=190.msg2182166#msg2182166 date=1410846203]
Nie podsuwa się do winy, smutne.
[/quote]
Byś, chyba nie poczuwa  😁 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 września 2014 06:46
Nie wiem, jak jest w tym przypadku, ale sama widzialam konie z wytarta sierścią na bokach i czasem pod tylnią częścią siodła.
ed
[quote author=_Gaga link=topic=190.msg2182168#msg2182168 date=1410846345]
[quote author=Być. link=topic=190.msg2182166#msg2182166 date=1410846203]
Nie podsuwa się do winy, smutne.
[/quote]
Byś, chyba nie poczuwa  😁 😁
[/quote]
Tablet i jego autokorekta w ostatniej chwili.  😵
I love it.
a ja nie musiała się tłumaczyć z czegoś czego nie ma... "
nie, wcale koń nie ma pooranych boków  😲
Farifelia   Farys 21.05.2008
16 września 2014 18:57
a ja nie musiała się tłumaczyć z czegoś czego nie ma... "
nie, wcale koń nie ma pooranych boków  😲


I wcale nie jest dźgany ostrogami przy każdym kroku...  🤔wirek:
ja bardzo podziwiam,że ktoś jest w stanie taką małą ostrogą zrobić takie rozorane boki.Jeżeli jeździ się w gwiazdce-jasne,czasem się zdarza mała ranka,spocony koń-ogólnie gwiazdką zrobić dziurę jest bardzo łatwo,ale takimi "pypciami"?

Ale wiecie,znam panią która uprawia szeroko pojęty natural,w jej wydaniu polegający na lataniu bez kontroli na cordeo i obijaniu się jak worek kartofli po siodle,która zrobiła dziury w boku (niewielkie,ale dokopać się do skóry pod zimową sierścią to duży wyczyn) BEZ OSTRÓG.
Taka zdolna.
elwarka- zacznijmy od tego, że jak już Ci pisałam, wystawiłam te ogłoszenia grzecznościowo. Co z tego, że mi napiszesz o dziobaniu ostrogami, skoro nie ja powinnam być adresatem tej uwagi. A nawet jeśli, to nie widziałam jeszcze żeby koń cierpiący z bólu wykazywał taki spokój, tym bardziej koń, który czuł ostrogi drugi raz w życiu. Pokaż swoje referencje do oceniania jazdy to wtedy ta dziewczyna może posłuchać Twoich uwag. Póki co jeździ tak, jak ją uczono.

Po drugie, zapewniłam, że koń nie jest skaleczony od ostróg. I nie manipuluj moimi wypowiedziami, skoro już ujawniasz naszą prywatną korespondencję... bo twoje 'zainteresowanie' tą sprawą skwitowałam zdaniem [i][i],,Nie zamierzam kontynuować tej konwersacji. Ze swojej strony dodam tyle, że to dobrze, że ludzie patrzą i reagują jak coś ich niepokoi ale zapraszam na odwiedziny i obejrzenia konia na ŻYWO a potem paplania, że jest pokaleczony. Ja wręcz tego żądam, bo oczernić kogoś w internecie bardzo łatwo... ''[/i][/i] i po tym zdaniu dopisałam PS. i to zdanie, które zacytowałaś 😉

Generalnie koło dupy powinno mi to całe 'halo' latać, nie mój cyrk, nie moje małpy. Uczono mnie, że tylko winny się tłumaczy. Ale boli mnie takie szukanie aferek na siłę, żeby mieć co w wątku wstawić, kosztem innych. Bo jak zauważyłam, nawet ''głupia mina na zdjęciach'' może tutaj być hitem. Jeżeli uważasz, że koniowi dzieje się krzywda, to rusz dupę i przyjedź a nie wypisujesz swoje niesprawdzone przypuszczenia na wątku, który nic nie wniesie, jeżeli rzeczywiście jakiemuś zwierzakowi dzieje się krzywda. Z mojej strony to wszystko.

Pozdrawiam wątek serdecznie.
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/17325
"Jeżdżą na nim dzieci"... Po lesie, bez strzemion, bez kasku. Na trzyletnim koniu. Jakże odpowiedzialnie.  🤬


edit.: http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/17333
"przyjazna dla ludzi z chowu pastwiskowego"  🤣
Jak to brak przecinka może wszystko zmienić...
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/17339  koń jeźdżony na nerkach  🤣
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
17 września 2014 11:55
I to Cię bawi?
http://olx.pl/oferta/klacz-piekna-CID103-ID75qTN.html#04d7c5054b;promoted

zdjęcie numer dwa- typowo sprzedażowe 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
17 września 2014 14:18
mi sie trzecie zdjęcie podoba strasznie, zwłaszcza to kwieciste pranie w tle. Folklor normalnie
Rudzik- też miałam na myśli foto nr 3 ale coś mi się pomyliło.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się