Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Nic w tym ogłoszeniu nie widzę dziwnego. Może koń sprawdza, na co sobie może pozwolić pod siodłem, albo wręcz przeciwnie, histeryk.
Z treści ogłoszenia wynika, że zajeżdżony 3 miesiące temu. To raczej nie jest normalne.
nie widzę w tym nic dziwnego, sama kupiłam kiedyś 6 latka surowego i w tym wieku był zajeżdżany
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 lipca 2016 16:40
Olga myślę, że chodzi o fakt jeżdżenia świeżego konia na czarnej.
Mnie już takie coś nie rusza, gdyż niestety widziałam nawet zajeżdżanie koni na czarnej, a potem dziwić się, że koń ucieka od kontaktu
Spodobała mi się nazwa, [url=http://olx.pl/oferta/coco-spamel-CID103-IDgDk3d.html#680d397d11]Coco Spamel <3[/url]
Zastanawiam się, na jaki odbiór liczy autor tego ogłoszenia:
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/39833
Jakoś mi się wierzyć nie chce w to, że to pierwsze podejście do zajazdki było, skoro podejście takie "zdecydowane".


Ogłoszenie w stylu "puść czarną, a zobaczysz co się stanie" 😀 😀 😀
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
18 lipca 2016 21:23
ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/39848?

25 tysięcy za konia a on tak kiepsko pokazany pod facetem który tak się żuca po siodle przy skoku ,dla mnie kiepsko to wygląda .
Jeśli chce fajną kase za skoczka po którego trzeba jechać na Litwe to wypada go pokazać dobrze by zachęcić klientów do wycieczki .
Ogłoszenie w stylu "puść czarną, a zobaczysz co się stanie" 😀 😀 😀


kenna o to to właśnie. Ten opis + zdjęcia wyglądają jak groźba.
ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/39848?

25 tysięcy za konia a on tak kiepsko pokazany pod facetem który tak się żuca po siodle przy skoku ,dla mnie kiepsko to wygląda .
Jeśli chce fajną kase za skoczka po którego trzeba jechać na Litwe to wypada go pokazać dobrze by zachęcić klientów do wycieczki .



Przesadzasz  😎  koń jest mały a facet ogromny.
gajara18, przesadzasz to raz, dwa - w wakacje zasady ortografii też obowiązują, a na forum jest opcja sprawdzenia pisowni

tak się żuca
gajara18 po pierwsze tak jak już wspomniały dziewczyny przesadzasz, a po drugie kon nie jest na Litwie tylko na Ukrainie.
Będę złośliwa, ale...
gajara18, widzisz rzekomo "żucającego" się gościa, ale w zajeżdżaniu swojej chudej kobyły na gumach to nic złego już nie widziałaś? :P
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 lipca 2016 10:36
Gość kawał chłopa, a konik malutki. I tak całkiem nieźle sobie facet radzi ze znalezieniem równowagi w takim układzie 😉 A koń fajny, papier też. Na dzisiejsze warunki 25 tysięcy, patrząc na to jakie chabety idą za grubszą kasę, to nie jest zła cena 😉
Budyń, kobyła nie wygląda nigdzie na chudą...
Megane, kobyła Gajary (arabka). Wygląda i jest.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
19 lipca 2016 12:18
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/39798   Jezuuu Kochany,  jakieś ranczo .... nóż się otwiera w kieszeni  😵  aż szkoda wiedzieć co z resztą koni , jeśli są. ....

Ale ze o co chodzi? Źle koń wygląda? Ja widzę dopasowany (dobrej jakości) sprzęt, ładnego konia.
sepia, o wiek zapewne 🙁
Gillian   four letter word
19 lipca 2016 12:52
Megane, chyba mówisz o innym koniu 🙂
[quote author=Murat-Gazon link=topic=190.msg2573339#msg2573339 date=1468923569]
Megane, kobyła Gajary (arabka). Wygląda i jest.
[/quote]
Nie widziałam na żywo ale na zdjęciach na fb nie wygląda na chudą, fakt, jest "delikatna" i wąska ale nic jej nie wystaje spod skóry. No brak mięśni to inna sprawa, dopiero zaczela prace, wiec wszystko przed nimi
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
19 lipca 2016 13:10
[quote author=_Gaga link=topic=190.msg2573372#msg2573372 date=1468927610]
sepia, o wiek zapewne 🙁
[/quote]
W wątku westowym był już milion razy ten temat wałkowany. Można mu było dać więcej czasu, pewnie, czemu nie. Ale ten obrazek nie wygląda źle! Już nie popadajmy w skrajności.
sepia, ja również nie jestem zwolennikiem zajeżdżania 2 latków, szczególnie szlachetnych...
No przecież facet pisze że koń jest WSTĘPNIE zajeżdżony... O co chodzi? Czyli przyjął jeźdźca i siodło, nikt mu nie zarywał pleców.
http://olx.pl/oferta/sprzedam-klacz-CID103-IDgE5th.html#88b08ad5e0

klacz ma niecały rok i już zaprzęgana  🤔wirek:
Skoro dwulatka można jeździć , to czemu nie oprzęgać roczniaka? 😉
SEPIA Na Weście się nie znam- to fakt 😉 więc i wątku nie śledzę, ale idea zajeżdżania dwulatków to dla mnie non-sens jesli koń ma służyć lata i nie męczyć się po 20 wiośnie na koncie..
Z resztą, proszę zobaczyć jak ten koń wygląda- toż to dziecko  😕

Nie wygląda ten koń na fizycznie dojrzałego. Dodatkowo młodziaka bardzo łatwo zrazić do pracy. Może to wyjść nawet w późniejszej pracy w momencie osiągnięcia całkowitej dojrzałości i stabilności psychicznej.Może- nie musi ..... no ale....  🤔
No to nie pozostaje nic innego jak iść z pikietą na tor...W tym przypadku forum-swoje, życie-swoje. A praktyka zajeżdżenia dwulatka i odstawienia go na rok jest tymczasem powszechnie stosowana.
Luna_s20, sądzisz, że koń z ogłoszenia to folblut? 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się