AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

To nie była czarna d*, tylko świadome działanie (wtedy). Jest różnica między właśnie zdaną "licencją" a X razy P na czysto, czy brakiem jednego oczka do II.
Najpierw już III lic. miała być "profi", potencjalni uczestnicy zaczęli się burzyć, to zmienili na klasę i było si.
To nie ma sensu . Licencję łatwo sprawdzić , a klasę . ??? Nieraz w samym PZJ = cie trzeba potwierdzać że się ją ma i na jakich zawodach się ją zdobyło. Licencję masz blankiet a klasę ??? To jakas totalna bzdura , swiadcząca o nieznajomosci organizatorów zawodów towarzyskich w dosłownym tego słowea znaczeniu. Te zawody mają większe walory integracyjne jak sportowe  😜 😁
Faktycznie było coś takiego z tą klasą to chyba jeszcze wcześniej (potem była licencja III jako profi a w 2014 jako amator).

A z tym wykupieniem licencji to w sumie prawda skoro na ten rok nie mam wykupionej to tak jakbym tej III w ujeżdżeniu nie miała 😁
Tak w zasadzie to Licencje masz dożywotnio ,ale żeby była aktywna musisz za ną zapłacić ,. 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
07 marca 2015 22:11
Magdzior, dokładnie. Nie wykupisz licencji to nigdzie nie figurujesz. Poza tym nawet jak licencje wykupisz, a przy rejestracji nie podasz(nie przedstawisz protokołów z zawodów z odpowiednią liczbą procent), że masz 3 klase sportową to Ci jej nie wpiszą 😉
Magdzior, dokładnie. Nie wykupisz licencji to nigdzie nie figurujesz. Poza tym nawet jak licencje wykupisz, a przy rejestracji nie podasz(nie przedstawisz protokołów z zawodów z odpowiednią liczbą procent), że masz 3 klase sportową to Ci jej nie wpiszą 😉


Bzdura. Licencje i nabyte uprawnienia sa w bazie danych PZJ , nikomu nie trzeba nic podawać . Raz nabyte uprawnienia są w bazie na zawsze. Jak zrobi się 3- kę , 2 -kę czy 1 - kę to one są już wpisane do bazy danych  😉 Wystarczy wypełnić kartę rejestracyjną ,dokonać wpłaty i odebrać stosowną do uprawnień licencję . 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
08 marca 2015 10:25
No to ja miałam z tym akurat problem 😉 gdzieś zaginęło i musiałam na nowo przedstawiać protokoły.
Jak się raz zgłosi to pozostaje na zawsze  😉 Widocznie nie zgłosiłaś że zrobiłaś licencję . 😉
Dokładnie. Licencja w bazie jest cały czas. Jak nie zapłacisz to nie masz możliwości startu w regionalkach. Nawet w LL..
a jakieś newsy odnośnie tegorocznych AMPów? Faktycznie Wrocław? Szczerze, dla mnie kompletna bzdura.. Porzucić tak fajny i wyspecjalizowany ośrodek w Drzonkowie na rzecz niedorównującego mu do pięt Wrocławia..
olek jedynie Wrocław przedstawił ofertę organizacji AMP na rok 2015, więc nie było alternatyw. Nie wiem dlaczego Drzonków nie zgłosił się, bo niby mówili że dalej chcą organizować tą  imprezę. Może nie chcieli tak bardzo ryzykować? Tzn. najpierw sprawdzić jak wyjdą jedne zawody, a później najwyżej kontynuować? A skoro spora większość jest zadowolona to może w 2016 znów wrócimy do Drzonkowa.
Drzonków to gorsza baza na imprezy i przegrywa z Wrockiem. 😉
Wrocław lepsze imprezy to fakt  😎 ale mimo to wolałabym Drzonków, podobnie jak większość (zwłaszcza ta jadąca skoki)

A te nowe parkury które mają powstać na Partynicach to już oficjalnie legenda?? Bo już nie wiem od jak dawna słyszę że mają coś z tym zrobić, a chyba do tej pory nic się nie zmieniło?

Ktoś z Wrocka się wypowie??  👀
Drzonków to gorsza baza na imprezy i przegrywa z Wrockiem. 😉


tylko że podłoże do startów jest zdecydowanie ważniejsze nic impreza...
ktos w tym roku z KULu jest chetny?
A kto tu pisze o podłożu. Ja mam na myśli imprezy dla studentów  🥂 a nie dla jeźdźców. Dla jeździectwa to kaszana .
Na imprezę to można sobie samemu pojechać. Jak juz konia sie wiezie przez pól polski to chociaż powinny byc warunki.
Na imprezę to można sobie samemu pojechać. Jak juz konia sie wiezie przez pól polski to chociaż powinny byc warunki.

Wożenie konia na AMP-y jest bez sensu . Lepiej pojechać bez konia , przynajmniej nie będzie przeszkadzał w imprezowaniu . 😎
Macie na myśli Partynice?
Widziałam, ze zrobili tam parkur z białym piaskiem. Dalej jest złe?
Smok10, twojej wypowiedzi nawet się nie da skomentować.
Smok10 wszyscy dobrze wiemy, że są to zawody 'o pietruszkę' i serio nie musisz nas uświadamiać. I owszem, według mnie i pewnie jeszcze kilku innych osób można połączyć niewielki sport z zabawą! I tym są właśnie dla mnie te zawody. Dlatego bądź tak miły i przestań się wtrącać w wątkach, które Cię nie dotyczą, tylko po to, żeby napisać kilka bezsensownych komentarzy...
a ja na przekor powiem ze w drzonkowie towarzysko podobalo mi sie stokroc bardziej niz na partynicach 🙂
A ja mam pytanie, czy znany jest już dokładny termin - bo szukałam jeszcze kilka dni temu i nie znalazłam...
http://www.torpartynice.pl/kalendarz/

Według kalendarza Partynic AMPy będą w weekend około 22 maja 🙂
ma ktoś może jakieś dojścia i wie jakie programy będą obowiązywać w tym roku na ujezdzeniu ??? 🙂
Startuje ktoś w tym roku z UP we Wrocławiu? Mam kilka pytań a na naszej uczelni oczywiście nikt nic nie wie..  👀
Jaaaa raczej  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 marca 2015 18:04
Czy ktoś kojarzy ile wynosiły opłaty, jeśli uczelnia nie dofinansowuje ?
kucykowa pewnie P3, P5  chyba ? 🙂 tu się raczej chyba nic nie zmienia
Czyli jeśli mam licencję III w skokach to nie mogę jechać amatorów?  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się