Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

A tego nie przejęła potem rodzina szefa, która średnio w ogóle ogarniała temat?  👀
Araby to jeszcze w Tabunie mają, ale ich konie to zwykle nie kończą wytyrane u podejrzanych rolników.

Czesio
bo rozumiem, że ten koń nie ma żadnych papierów itp. skoro nie wiecie nawet jak mu na imię. Ale może warto spróbować się skontaktować ze związkiem hodowców? Może da się w ten sposób coś bliżej ustalić.
ushia   It's a kind o'magic
24 listopada 2014 20:31
przejela i owszem
konie jako konie sa spadkobiercow, w liczbie dwoch synow i zony, stajnia i teren sa dzierzawione od miasta i dominikanow (glowny wybieg)
Alaska - nie ma nic. To znaczy ma... Bo po gnębieniu dosłali paszport🙂 Ale paszport konia, który był dość znany na dolnym śląsku 😜 I ni hu hu to nie ten koń 😉
Witka rzeczywiście biorę pod uwagę. Ta odmiana na pysku... Kartoflowi teraz zarosło. Jednak jak przyjechał miał coś takiego co traktowaliśmy jako ślad po dudce...
Ale dosłał kto? Były właściciel ?
Dosłał handlarz, nie właściciel konia z paszportu 🙂
Czy znajdzie się na forum ktoś kto trzyma konia w stajni na gościńcu lub kjk Kasztanka i mógłby coś powiedzieć o tych stajniach?  👀 Ewentualnie, czy gdzieś w Krakowie znajduje się godna polecenia stajnia z halą, przyjmująca ogiery (i w miarę możliwości zapewniająca padok 'antyucieczkowy'😉?
Equihorse trzymam konie w stajni na gościńcu. Jak chcesz coś wiedzieć to pisz na priv, tylko że na razie w stajni nie ma miejsca i nie zapowiada się zeby było w najbliższym czasie. 🙂
Equihorse polecam stajnię w Facimiechu.
http://www.kjfacimiech.pl/services/
Cześć wszystkim 🙂
Przyjechałam na studia do Krakowa i chce przywieźć tu swojego konia, przejrzałam paręnaście ostatnich stron w tym wątku, poczytałam i pooglądałam stajnie o których pisaliście i które polecacie, ale w ogłoszeniach znalazłam taki pensjonat: http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/33834?q=&kategoria=5&lokalizacja=5&widok=0&strona= stoi tam ktoś Was? albo ktoś mógłby mi coś na temat tej stajni powiedzieć, bo wygląda całkiem fajnie.
Mam pytanie: czy ktoś z Was trzyma konie w okolicach Woli Radziszowskiej (pensjonat, prywatna stajnia, itp)?
Dorcysia Facimiech jest dla mnie ideałem i tak jak było mnie stać na utrzymanie tam jednego konia to 3 niestety już nie  🤔
ushia   It's a kind o'magic
25 listopada 2014 18:19
na goscincu miejsc nie ma od conajmniej poltora roku 😉

Jakiego masz trzeciego i czemu nie chcesz w konczycach dluzej? 😉

w sumie biorac pod uwage w ilu juz stajniach stalas to raczej ciebie sie trzeba pytac
jak chcesz hale to musisz sie liczyc z min 1000 od konia

jedynie niegardow ma taniej i to takie male cos kolo slomnik, nigdy nie pamietam jak sie zwie, Murat tam stala
ushia Rozważam przeniesienie tylko ze względu na brak warunków do jazdy  😉

A jak z warunkami w Niegardowie?
rzepka ja nie trzymam ale bywam u znajomego który ma przydomową stajnię tam.A wiem,że oprócz tego jeszcze 3 w okolicy są.
ushia   It's a kind o'magic
25 listopada 2014 18:37
infrastruktura ok fajna hala, karuzela, stajnia dosc rozsadnie pomyslana
tobie by sie podobalo, bo Maciek to skoczek i tam sie skacze
jest tam rekreacja, ale chyba nie jakas mega rozbudowana
jeden wybieg, konie wychodza na zmiane, stado walachow / stado klaczy, nie wiem jak w zimie to jest zorganizowane

tyle z osobistych doswiadczen, bo bylam tam raz i to ponad rok temu
Dziękuję, w takim razie spróbuję się tam przejechać na dniach i zobaczyć jak to wygląda na własne oczy  🙂
ushia   It's a kind o'magic
25 listopada 2014 18:41
o, juz wiem Prandocin to to male ale z hala
jak chcesz hale to musisz sie liczyc z min 1000 od konia

Zdaje się, że w Botoi nadal 850zł.
ushia   It's a kind o'magic
25 listopada 2014 18:46
Jak rok temu pytalam to 900 "z hakiem" bylo, chyba ze znowu jest rozroznienie w zaleznosci od stajni w ktorej staniesz 🙂
W Botoi 900, ale warunki zdecydowanie nie są adekwatne do ceny..  🙄
Dava   kiss kiss bang bang
25 listopada 2014 20:16
Teraz jest tak, ze za jakakolwiek stajnie z hala musisz liczyc tysiaka...
Mowie o tych w miare sensownych a nie ze koni nie karmia albo hala ma 2m na3  😉

U Szarych tez mozesz postawic ogiera ale cena wyzsza niz tysiak 😉
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
25 listopada 2014 21:00
A Trzyciąż? Tam duża hala i padoki, nigdy  tam nie byłam, ale co jakiś czas się ogłaszają. Jeszcze z halą namiotową jest Minoga, ale tam też więcej niż tysiąc i nie wiem jak z ogierami? A Gościniec polecam 🙂 ale się nie wyprowadzę 😉
Dalej od Facimiecha jest Fabrex w Stanisławiu Dolnym. Jeszcze rok temu boks kosztował 800 zł, jest hala, karuzela, myjki wewnętrzne, tylko padokow brak.
ushia   It's a kind o'magic
26 listopada 2014 09:57
no i z halą jest jeszcze "stajnia na b" 😉, mustang, podskalany i wspominany polsad
w mustangu ogry stoja
Bodzanów nie przyjmuje ogierów, mustang ma halę,ale i wielką rekreację i możesz się na nią nie wbić. W mustangu trzeba by też dopytać jak wygląda padokowanie pojedynczego konia,a dodatku ogiera,cena wydaje mi się że też wyższa niż 1000.
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 listopada 2014 13:15
Pcim też ma halę, ale nie wiem jak z ogierami. No i to jednak kawałek jest.
Jeszcze z halą namiotową jest Minoga, ale tam też więcej niż tysiąc i nie wiem jak z ogierami?


w minodze pensjonat kosztuje 900zł ale nie wiem jak z przyjmowaniem ogierów, bo konie wychodzą tam całym stadem i na dodatek padoki są ogrodzone pastuchem
Słyszałam, że Mustang wystawiony na sprzedaż, ale to może tylko plotka
ushia   It's a kind o'magic
26 listopada 2014 17:06
a nie polsad?
O Mustangu ktoś mi wczoraj mówił i na 100% nie mylił z Polsadem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się