Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Czy jest gdzies w okolicy krakowa tartak, gdzie zakupię spore ilości trocin w przystępnej cenie? Lub moze ma ktos namiary na osobę prywatną? Ozłocę  :kwiatek:
Wszyscy ,którzy bierzecie udział w zawodach w Swoszowicach jako startujący lub widzowie uważajcie na swoje rzeczy i nie zostawiajcie nic w samochodach na widoku.Wczoraj skradziono m.in paszport konia,pieniądze,tel i dokumenty,w zeszłym roku innej znajomej pieniądze na starty.Nie jest to oczywiście wina organizatorów ale sprzyjających warunków do kradzieży dla złodziei (zamieszanie,mnóstwo obcych osób).
niestety, nie zostawia się "takich" rzeczy w samochodzie, no nie..i nigdzie.
🙁

a tak jak już Swoszo...to czyżby hala doczekała się remontu?
Prosze o kotakt kogoś kto stoi/stał w tyc stajniach:
-czernichów
-minoga
-brzoskwinia
-kobylany (obie stajnie)
-botoja

Dodam że poszukiwana stajnia dla kaszlaka (nie strasznego, ale wymaga uwagi).
Wiem że BYŁO ale moze cos sie ZMIENIŁO 😉

Albo ktoś może polecić coś świetnego dla kaszlaka do 25km od Bronowic 🙂

Co sie stało ze stajnia w Hamernii gdzie kiedyś były kolejki? Ona jeszcze istnieje?
Masz jeszcze Zalas u leśniczego, wolnowybiegową u Natalii w Czułowie, dwie w Nawojowej Górze. W sumie wszystkie ok dla kaszlaków.
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 września 2015 11:45
Zorilla chodzi Ci o tą w Prądniku Korzkiewskim niedaleko Botoji? Bo jeśli tak to istnieje ma się dobrze, pensjonat niby jest, ale wszystko z tego co wiem zajęte przez konie fundacyjne.
Zorilla, Brzoskwinia prowadzona przez p. Magdę - nowa stajnia. Jeśli tylko są miejsca 10000% polecam!
Izydorex, znam ale potrzebuje tez miec jak pojezdzic 🙂

Kastorkowa, tak o te mi chodzi blisko botoi 🙂

eloise. wlasnie bede sie zdzwaniac i chce ogladnac.
W Zalasiu masz całkiem niezłe warunki do jazdy.
:kwiatek:  Będę patrzeć. Na razie walcze o Faci i jadę oglądać Brzoskwinie i Skałe 🙂
Czy ma ktoś z Krakusów może przyczepę jednokonną albo zna kogoś kto ma do wypożyczenia? (niestety nie siedzę w temacie :P). Potrzebna na 19 września.
Czy ktoś ogarnia co z Piotrkiem Możdżeniem ? Coś się dodzwonić do niego nie mogę, a on raczej nie z tych do których dzwoni się tydzień  👀

Lub/i poszukuję numeru do Piotra Harafa, może będzie okazja do wytestowania  🙂
do Piotrka Harafa mam tylko ten numer 537 396 005
co do Możdżenia, to może na priv?  :kwiatek:
Ktoś może się wypowiedzieć odnośnie pensjonatu w Łyczance ? Szukam czegoś od południowej strony Krakowa. Może być priv :>
Cariotka   płomienna pasja
17 września 2015 17:25
Quadesha pamiętam że jakiś czas temu całkiem sporo koni się wyniosło z tej stajni.
Od południowej strony Krakowa polecam Stajnie pod Rozbrykanym Carrot-stickiem w Wiatowicach lub Rancho pod Dębem w Krakuszowicach.
terningi z p.Mickunasem . link do wydarzenia  https://www.facebook.com/events/520085268160454/
czy ktoś może z północy Krakowa  wybiera się do KKJK lub do Swoszowic na zawody  (skoki)  i chciałby sie może  złożyć na transport? :]
Lub może ktoś przejeżdza  i dysponuje miejscem dla jednego konia? 
Zainteresowany  stoi w Korzkwii w Botoi  😉
Szukam pensjonatu na południu Krakowa, koszt najlepiej do 650 zł. Wymagana ujezdzalnia z oświetleniem. Ktoś coś podsunie?
Cariotka   płomienna pasja
20 września 2015 16:04
Qadesha jeżeli ujezdzalnia z oświetleniem to polecam Ranczo pod Dębem w Krakuszowicach.
W przyszły weekend w Krakowie będzie Lee Hollen. Mam jeszcze wolne miejsca. Koszt wizyty to 300zł od konia. Więcej informacji na PW bądź pod telefonem 501721910
Szukam stajni z halą, dobrą opieką i padokami, cena w granicach 800zł, znajdzie się coś takiego w małopolsce?
Stajnia z halą w tej cenie to chyba tylko Bolęcin. Ale padoki to nie bardzo.
Jestem bardzo na bieżąco z poszukiwaniami 😀
Jaka częśc Krakowa?
900 Botoja, są padoki i hala.
Halo Kraków, czy ktoś wybiera się na ujeżdżeniówki do Toporzyska? I ma wolne miejsce albo szuka kandydata do podróży?
Strona Krakowa właściwie obojętna. A ktoś cos wie na temat stajni w Trzyciążu? Warto się przejechać zobaczyć? Jakieś opinie ?
Na fejsbuku maja calkiem sporo zdjec, cena chyba 600zl wiec atrakcyjna. Znam jedna osobe ktora tam sie przenosi i podobalo jej sie. Ale to juz jest kawałek.
Stajnia z hala za 1000 to Minoga.
Bodzanów chyba też 1000.
Sa jeszcze Niepołomice ze spora hala ale nie znam ceny.
suwi byłam w Trzyciążu, co prawda nie pod kątem pensjonatowym, ale stajnię sobie obejrzałam. Czysto, obejście zadbane, duże boksy, widna i niezakurzona stajnia, duże pastwiska. Konie spokojne i przyjaźnie nastawione do ludzi, zarówno hodowlane, jak i pensjonatowe. Niespecjalnie spodobało mi się za to podłoże na hali, głęboki, kopny piasek.
Dzięki dziwczyny 🙂. Na zdjeciach też zwróciłam uwagę na podłoże.. A jak jest z targowiskiem? Tam pensjonat 1000 zł, tak? Jeszcze jedno, ostatnie, pytanie - wie ktoś mniej więcej jak z miejscami w Botoi?
Bodzanów 900 zł 😉    Targowisko 1000 zł ale dopłaca się za wyprowadzanie konia na padok, podawanie różnych suplementów,zakładanie derki, itp.....
Targowisko 950 ale wlasnie doplacasz po kolei za wszystko.
W Botoji jest miejsc od groma.
Dzięki wielkie 🙂  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się