Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

ushia   It's a kind o'magic
09 października 2017 17:21
pilne zaczyna byc - maja czas do konca listopada

a cen z kosmosu mozna sie bylo niestety spodziewac :/
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
09 października 2017 21:01
Tylko na jakiej podstawie, albo sprzedadzą albo pójdą na mięso albo w pensjonat będą musieli JE gdzieś postawić... dziwna logika
Nord myślę, że im bliżej deadline'u, to ceny bedą leciały.
Nord pewnie  pojawi się info że konie pojechały na tajemnicze bliżej nie zlokalizowane łąki na "emeryturę"  🙄 
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
10 października 2017 15:08
Pewnie tak, ale to podobno miłe miejsce...
Ja dzwoniłam o Texasa - mam straszny sentyment do tego konia jeszcze z czasów studiów na AR. Wykupiłabym go jeśli faktycznie byłby po cenie mięsa, czy w ogóle jakiejkolwiek normalnej cenie, usłyszałam 14 tyś...
🙄 Czyżby konina tak podrożała? Ja rozumiem,że trudno o dobrego rekreanta ale 14 tyś za 18 latka to lekkie przegięcie.
Dziewczyny, w sprawie Polsadu jest prośba - nie dzwońcie tam "z ciekawości, jakie są ceny za konie". To nie pomoże, a tylko wywinduje te ceny w kosmos.
Jeśli któraś z was jest naprawdę zainteresowana i chciałaby kupić któregoś z koni albo pomóc w jakiś konkretny sposób, napiszcie do mnie na pw, powiem, z kim się kontaktować.
Chcemy przeprowadzić akcję wykupu koni planowo, wszystkich sześciu, aby kupić je za adekwatne ceny i aby mieć pewność, że żaden nie pojedzie "na łąki".
Hejka. Poszukuję dobrej sekcji sportowej(skoki), treningów  w Krakowie i okolicach, dla osoby na poziemie L-ki. Wiem, żę takie grupy są w Michałowicach i Swoszowicach. Jakieś opinie?
ushia   It's a kind o'magic
11 października 2017 17:25
Tylko na jakiej podstawie, albo sprzedadzą albo pójdą na mięso albo w pensjonat będą musieli JE gdzieś postawić... dziwna logika


tam sie nie doszukasz logiki
niestety mocno watpie czy uda sie uzyskac normalne ceny, predzej pojada do rzezni niz ktos je bedzie mogl kupic nie przeplacajac ze trzy razy

a teraz jak juz nie trzeba dbac o opinie wsrod potencjalnych klientow bo interes zamkniety to nawet nie bedzie sciemy o rzekomej emeryturze tylko po prostu znikna...
dzasta1999 Jak najbardziej polecam Swoszowice. Kilku trenerów więc masz w czym wybierać, myślę, że każdy znajdzie tam to, czego szuka.  😉
chyba że szuka padoków :P
chyba że szuka padoków :P

Osoba ucząca się na szkółkowych koniach raczej nie szuka padoków  🙂
Jeśli chodzi o treningi też polecam Swoszowice  🙂
Hej, szukam więcej informacji na temat stajni w kobylanach? Jak by ktoś miał to numer kontaktowy do właścicielki będzie mile widziany  🙂
maria10012, póki co nie ma miejsc. Na wiosnę może otworzą drugą część stajni.
A może jakaś propozycja innej stajni z pensjonatem, zależy mi żeby cena nie przekraczała 1100 zł i był dobry dojazd mpk 😀
Gdzie i skąd ten dojazd. Tamte strony to może Santos (chyba 1100?), Nawojowa Góra - dwie stajnie, Szarża w Bolęcinie - mpk to nie ale pare osób jezdzi czesto z Bronowic. Rząska?
W Santosie 990zł i jakiś tydzień temu był jeszcze jeden wolny boks.
W Nawojowej Górze (Kocierz) kilka dni temu zwolnił się jeden boks.
Na Gościńcu miejsca brak.
Z dobrym dojazdem MPK to Brzoskwinia, Rząska, Sarmacja w Pisarach, Santos w Zabierzowie. Do Kocierzy w Nawojowej Górze też się da dojechać, tylko potem spacer przez pastwiska, czy raczej opcja przed zmrokiem.  Z Salwatora Czułów, Cholerzyn, Czernichów.
Przy czym póki co na pewno ani w Czernichowie ani w Pisarach nie ma miejsc 🙂
W Czułowie chyba też, pozostaje ustawić się gdzieś w kolejce 😉 U nas (w Kocierzy) coś się ma chyba zwolnić od listopada.
W Cholerzynie też pełno i nie zapowiada się na wolne miejsca w najbliższym czasie 🙂
W Kocierzy dwa wolne miejsca.
ushia   It's a kind o'magic
16 października 2017 10:36
maria10012, póki co nie ma miejsc. Na wiosnę może otworzą drugą część stajni.


jak szukalam miejsca trzy lata temu to to samo uslyszalam  😂
okej, dzięki za odpowiedź, a wiecie coś może na temat cen w facimiechu i u szarych?
Przewyższają podaną przez Ciebie cenę maksymalną  😉
to wiem ale w ostateczności zastanawiam się czy nie podnieść budżetu patrząc na ich oferty  😉 dlatego pytałam o ceny.
Tylko nie wiem czy tam znajdziesz miejsce, do nich są raczej kolejki.
Dziękuję za odpowiedzi mimo iż zapytałam o cenę a nie o zbędne komentarze bez konkretnej odpowiedzi  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się