Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Czy jest ktoś jeszcze jakiś weterynarz który dobrze zdiagnozuje kulawiznę? oprócz p. Aldony Kucharskiej, Gabrieli Rusak i dr Golonki, najlepiej z okolic woj. opolskiego i śląskiego. Dodam, że dzwoniłam do dr. Polakiewicza i Kalinowskiego, ale niestety obaj są na urlopie do połowy sierpnia.
kaktusowe, skoro dr Golonka odpada (a czemu?) to dr Henklewski 🙂
Czy jest ktoś jeszcze jakiś weterynarz który dobrze zdiagnozuje kulawiznę? oprócz p. Aldony Kucharskiej, Gabrieli Rusak i dr Golonki, najlepiej z okolic woj. opolskiego i śląskiego. Dodam, że dzwoniłam do dr. Polakiewicza i Kalinowskiego, ale niestety obaj są na urlopie do połowy sierpnia.

Andrzej Koziej
desire   Druhu nieoceniony...
04 sierpnia 2015 01:03
Również polecam pana dr Andrzeja Kozieja.
Ja również  🙂
Dzięki wielkie, mam nadzieję, że nie czeka się długo na wizytę  :kwiatek:

Olson poszło na priv



jestem mega zadowolona z uslug dr. Michał Stanisławiak !
justynaaaaa, a czemu skasowałaś, że nie polecasz dr Golonki? Napisz może coś więcej. 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
06 sierpnia 2015 15:25
Kaktusowe, długo na wizytę na pewno się nie czeka, czasami niestety zdarzy się nagły przypadek (typu kolka) i doktor jest zmuszony wtedy przesunąć wizytę o dzień czy dwa, ale wtedy dzwoni i nie czeka się w stajni na daremno. - mnie nigdy nie zawiódł. 🙂
Kto w Wielkopolsce robi bronchoskopię poza dr Przewoźnym?  👀
justynaaaaa, a czemu skasowałaś, że nie polecasz dr Golonki? Napisz może coś więcej. 🙂

ja tez chętnie posłucham, może być na pw
bo zastanaiwa mnie, że ma bardzo skrajne opinie, od super, do takich właśnie że jest beee
i jeszcze bym zrozumiała, jakby wszyscy mówili, że jest ok, a jeden na sto mówił, że jest źle, bo taki to to się zawsze znajdzie, ale tu jest jakoś pół na pół, albo nawet i więcej na beee i ni ma opinii po środku
ciekawi mnie czemu  👀
To ja te\z na prv chętnie wysłucham bo tak samo jak E. różne opinie czytałam i słyszałam, a przecież to swojego czasu był świetny lekarz , pierwsza operacja przepukliny końskiej w polsce to jego robota.
No a zastanawiam się nad nim do pewnej sprawy, więc miło było by przeczytać każdą opinię, szczególnie szczegóły tej "beeee" 😉  :kwiatek:
dziewczyny ale co w tym dziwnego? O każdym wecie chodzą skrajne opinie, dr. Golonka jest naprawdę dobrze znany więc tym bardziej nie dziwi fakt że są skrajne opinie. Przecież o dr. Przewoźnym jest dokładnie tak samo.
xxagaxx, dla mnie dziwne jest to, że najpierw dziewczyna napisała "dr Golonka - nie polecam!!!", a potem to kasuje. Dlaczego? Skoro jest odpowiedni powód żeby o kinś pisać negatywnie, to trzeba mieć do tego odpowiednie uzasadnienie.
Olson, bo ludzie publicznie sie boją krytykować. Większość osób napisze ci na pw o jakimś tam wecie żeby potem nie było. Jak się przenosilam z koniem do innego miasta to większość opinii i rad odnośnie wetow,,kowali czy stajni dostałam na pw, nie oficjalnie w wątku.
Np. U nas na pomorzu tez są weci których nigdy bym nie poleciła patrząc co robili, ale też sie 3 razy zastanowię zanim to publicznie napiszę. Może się okazać że jeszcze będę potrzebowała ich pomocy i żeby potem nie było.
poza tym często (w przypadku negatywnej opinii wyrażonej o weterynarzu na forum) można dostać pogróżki 🙂
nie zdziwiłabym się, gdyby to był właśnie powód edycji wpisu
ale jakie pogróżki!?  😲 o co chodzi?
była kiedyś sytuacja na forum, jak to się pewnemu lekarzowi nie spodobało, że właścicielka konia nie była zadowolona z jego usług... chyba jakiś pan doktor wykonał telefon i przeprowadził rozmowę "stawiającą panią do pionu"
Dava   kiss kiss bang bang
07 sierpnia 2015 09:12
Jedna pani doktor przeciez wrzucila cala 'karte choroby' pacjeta konia plus z danymi osobowymi klienta, grozila w wiadomosciach prywatnych do innych uczestnikow dyskusji, miala z dwa konta itd. Itd  🙄
Tez tylko dlatego, ze dziewczyna napisala, ze nie jest zadowolona i ze czuje sie oszukana...

Nie musze chyba pisac, ze oczywiscie nie wiedziala kim sa w wiekszosci osoby wypowiadajace sie i komu powysylala obrazliwe wiadomosci, a teraz mija ludzi w stajniaxh do ktoryxh jezdzi...zenada...
Jedna pani doktor przeciez (.....)

[s]Właśnie. Jak się skończyła tamta sprawa? [/s]
p.s
już nie mam pytań.
w ogole jakoś nie ogarniam co wy do mnie piszecie  🤔
jak można od kogos pisać historie chorby i dane osobowe
jeżeli ktoś się grzecznie wypowiedział, to trzeba wysłuchać i tyle
z drugiej strony, jeśli to jest ta sytuacja, o której mysle...
a może mi ktoś przybliżyć sytuację? napisać która wet i o co chodizło? tak chociaż skrótem, może być na pw  :kwiatek: 
pytam ze zwykłej ciekawości, ale nie chce czegoś przekręcić, ale chyba coś kojarze, ale nie z forum, a z własnego podwórka  🙄  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
07 sierpnia 2015 12:21
kaktusowe, wiem, że parę dni po czasie, ale koleżance przy kulawiźnie bardzo pomógł Paweł Stec.
Zauważyłam, że zastraszenie to typowa reakcja na krytykę - nie wiem, czy tylko w tych kręgach albo czy tylko w internecie?
Wielokrotnie już przeczytałam/usłyszałam, że co niektórzy doskonale wiedzą, gdzie trzymam konie (jeszcze żebym to ukrywała...)

Niemniej... odechciewa się. Nawet rozmów na pw, bo i one z co niektórymi mogą mieć efekt końcowy jak opisany powyżej.
Mam pytanie dotyczące dr. Bestry - z jakiej strony Warszawy p. doktor pochodzi i najczęściej odwiedza?
Z góry dziękuję.
Aga jest z Jozefoslawia,ale jezdzi po calej Pl
Zauważyłam, że zastraszenie to typowa reakcja na krytykę - nie wiem, czy tylko w tych kręgach albo czy tylko w internecie?

chyba w necie, bo tu każdy czuje się mocny
a jakoś nikimu nie przychodzi przez myśl podpisać się imieniem i nazwiskiem
tak samo jka nikt nie powie wetowi wprost, o co mu chodzi, a na forum bardzo wylewny jest
wiec mnie nie dziwi już czasem agresja w necie, i nie dziwia mnie czasem reakcje
i to nie tylko wetów dotyczy, wszystkich po kolei
Witam potrzebuje zrobić  zdjęcia czterech kopyt,tyły i przody,zdjęcia potrzebna do zmiany werkowania ,LUBUSKIE ,kogoś polecacie?
E., ale co powiesz wetowi? "spartaczyłeś chłopie robotę, nie zapłacę!" - nawet jeśli wet faktycznie dał ciała, to i tak zapłacisz, tylko następnym razem wezwiesz kogoś innego. podobnie z mechanikami, tylko w przypadku ich pomyłki nie cierpią żywe organizmy
nie wiem, co bym zrobila
ale tez nie sądzę, żeby wylewanie swoich żali na forum pomogło
zawsze są sądy i różnego tego rodzaju instytucje
w końcu wet za swoją prace odpowiada i nie może być tak, że robi sobie co chce
Oj. Lekarza ludzkiego ciężko osądzić, a co dopiero weta.

Zazwyczaj nie chodzi o wylewanie żali. Ale o ostrzeżenie dla potomnych.
Tak czy owak - ja się wyleczyłam z tego. Trudno, najwyraźniej każdy musi popełnić swoje błędy, każdy musi metodą prób i błędów znaleźć zaufanych.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się