produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
12 lutego 2016 09:00
pennyx, masz może lepsze zdjęcie Springa? To żółty czy żółto-zielony kolor? 🙂

tunrida
, haha, w sumie rację masz, dlatego jak mi się coś podoba i mam kasę to kupuję i potem myślę 🙂
hehe ja najpierw zamawiam, potem myślę  😜 na frosted byłam chora od początku, ale resztę to kupiłam z myślą że najwyżej sprzedam  😜
Takich kupuje potem myslę to mam całą szafę  😉
Kitty właśnie najwyżej sprzedam  🤣
Tylko co ja znowu powiem mężowi :P
anil22 najlepiej nic  😜 będzie lepiej spał
Niestety. To nie moja kolekcja chyba że zdjęć haha. Chociaż sama mam kilkanascie Anek :3

Flame
Spring z tego co widziałam na żywo to on taki blady żółty nie zielony
Olive Brown
Ja tam nie kupuje niczego czego nie jestem PEWNA. Ale ja po prostu patrzę i od razu wiem, czy chce, czy nie chcę.
- Jak bardzo chcę, to biorę od razu i nie czekam co inni powiedzą. Bo wiem, że cokolwiek by ktokolwiek nie powiedział, to ja i tak to chcę i już. ( i tak mam oliwe browna, i czarnego snake) Ten co wstawiła Quanta podobałby mi się, gdyby właśnie MIAŁ ten odcień miedzi. Jak nie ma, to ja go nie chcę i już.  😉
- Kiedy coś mi się podoba, ale nie do końca wiem, czy naprawdę tego chcę, to sobie gdybam, ale mam tę świadomość, że może tego już nie być, jak się zdecyduję. Dlatego gdybam sobie na luzie, wiedząc, że raczej i tak tego nie będę miała
- Jak mi się coś nie podoba, to sprawa prosta.
robakt   Liczy się jutro.
12 lutego 2016 12:28
Jak pierzecie swoje Anky? Włożyłam do pralki i ... cały brud z innego czapraka był na moim żółciutkim padzie, myślałam, że się rozpłaczę jak to zobaczyłam. Wzięłam ręcznie z mydełkiem do odplamiania i szczoteczką i dało radę? Nigdy nie prać w pralce? Czy prać, ale sam jeden pad?
Ja piorę osobno, ale w pralce na normalny program 40st.
Po tych zachwytach nad ebony, poczulam lekkie rozczarowanie otwierajac przesylke  🙁 taki bez szalu, przegrywa w przedbiegach z olive brown. Moze przy pieknej, sloneczniej pogodzie pokaze sie w pelnej krasie, ale poki co to zwyklak.
Mam pytanie do użytkowniczek Anek - czy jakość faktycznie uzasadnia cenę > 2 razy wyższą niż Caball (te ostatnie są dla mnie jakościowo bez zarzutu)?
Ostatnia kolekcja nawet mi się podoba, zwłaszcza Ebony mnie kusi 😉, ale czy poza szerszym wyborem kolorów są jakieś argumenty za Anky vs Caball?
FirstLight Aż tak źle?
Mi się bardzo podoba ten szary kolor ze zdjęć, a na drugich gdzie juz jest taki brązowy nie podoba mi się. Więc dlatego się waham, który to rzeczywisty kolor. 🤔
anil22, dopiero co pisałam, że kolor jest szary i dwa posty wyżej nabijałam się, że producent focił inny czaprak, bo mu wyszedł brązowy. Ebony jest taki jak na moich zdjęciach.

ovieha, ja lubie stare Anky, bardzo dobrze układają mi się pod siodłem. W nowych mnie razi pikowanie i nie kupuję ich od lat. Caballa też lubię i mam sporo, jeśli nie masz ciśnienia na metkę albo jakiś specjalny kolor, to Caball rządzi, a cenowo to nawet miażdży 😎
Tak mi się też wydawało - tylko kolory w Caballu powoli mi się kończą, a w Ankach co chwilę coś nowego 😉.
Quanta w takim razie kupuję, bo będę potem żałować. 😉 Jak zwykle nie doczytam wszystkiego i pytam po dwa razy 🤬
quantanamera, jestem ślepa lub bardzo niedoinformowana, ale przeglądam pady Anky i te podpisane jako "stare" mają praktycznie to samo pikowanie. I te i te są w poziome paski, ich rozstaw też jest podobny. Więc co Cię tak bardzo razi?
anil22 zle nie jest  😉 to jest ladny kolor, stalowo-szary, idealny na mojego siwka, ale u mnie nie wywolal histerii  😉 taki przereklamowany  😉
FirstLight - czyli nie ma jakiegoś spektakularnego, brązowego połysku? Powiedz, że nie, wykasuję go z ulubionych, gdzie czeka na kliknięcie "Kup" 😀.
Livia   ...z innego świata
12 lutego 2016 18:50
robakt, ja czapraki piorę po jednym, ale mam niedużą pralkę. Normalnie wrzucam na 30 stopni 🙂

Sivrite, chodzi o krój - grzbiet padu jest profilowany, a nie prosty, i o pikowanie na dole - to ostatnie jest tuż przy krawędzi padu i do tego jeszcze znaczek Anky jest naszyty na pikowaniu, a nie pomiędzy nim.
Jest miedziany brokacik widoczny z bliska, przy pochmurnej pogodzie go nie widac. Moze w sloncu bedzie lepszy efekt, bo poki co na hali to pad jest szary  🤣
Livia - ah, rozumiem. Po prostu oglądałam wszechstronne, one nie mają żadnego z tych mankamentów przeszycia. Tyle tylko, że rzeczywiście są profilowane, co też uważam za minus.

FirstLight - w takim razie na razie sobie odpuszczę, wrócę do tematu, jak zobaczę jakieś zdjęcia w słońcu.
Ebony - super stypa  🤔
kitty, odkupię w dobrej cenie... albo co lepsze przyjmę w okolicach 24 maja :P
kitty, stypowo, ale wygląda bardzo ładnie! Dla mojego trenera akurat  😁 A ja też czasem w takim kolorku wsiądę, także niestety ale przepadłam.  😵
kitty, dla mnie zupełny bezszał  🙁
o fu... 🙁 nie ma szału   z tym ebony Komplet Olive brown 🙂 
Ebony - super stypa  🤔


No to akurat tłumaczy, dlaczego mi się podoba 😁
Dla mnie elegancko, chociaż faktycznie kitty mi się kojarzy z bardziej szalonymi kolorami 😉

Ja nie narzekam 🙂




Hm. Kitty, robiłaś zdjęcia w trakcie zachodu słońca, że wyszedł brązowy? U Quanty widzę 99% szarości.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 lutego 2016 20:29
Kitty, dla mnie SZAŁ!!! pięknie! na zdjęciach Quanty nie podoba mi się aż tak jak na Twoim 😍

Coś czuję, że przy okazji kolejnej wypłaty Lauda dostanie nowy komplet...
Livia   ...z innego świata
13 lutego 2016 07:59
kitty, fakt, że to super-stypa 😉 Szału nie ma, jest tak... no, stypowo 😁 Ale fajnie te miedziane odblaski widać.

quanta, u ciebie faktycznie 100% szaro, u kitty jakoś tak cieplej ten pad wyszedł 🙂

pennyx, ładny ten Olive!
Jak dwa inne pady na zdjęciach. U Quanty cudny odcień 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się