produkty ANKY

Wie ktoś jakie owijki bedą pasować do anky baltic sea?
Znalazłam dzisiaj kolejną Ankę do kolekcji, a w sumie to ona mnie znalazła 😉 delikatnie szara z brokatowym napisem, ktoś wie jaka to moze byc kolekcja?
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2016 18:47
mala_mi, a masz jakieś zdjęcia? Sądząc po szarości z brokatowym napisem, to może być Khaki z wiosny 2015 🙂
Nie moge wrzucić, bo zdjecie jest zbyt duże, wrzuciłam post na fb na grupie Anky PL 😉
Livia   ...z innego świata
15 lutego 2016 10:47
mala_mi, widziałam - jak to taki pad, jak tam na zdjęciu, to to jest Light Grey 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
15 lutego 2016 11:21
Na niemieckim e-bayu jest do upolowania stara szara anka w ładnym stanie: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/anky-sattelpad-schabracke-grau-wb-dressur/415257627-139-722
Może ktoś chce adoptować?
Szkoda, że dresażowy 🙂
quanta kitty Ale żeście zrobiły Anky reklamę. Gdyby nie wy to pewnie mało by było chętnych na niego 😉 ale kolorek ładny. Totalny kameleon... W pochmurny dzień zwykły grafit, a w słońcu się robi cieplutki przez te refleksy. Na rozweselenie stypy jak znalazł.

A ja się skusiłam na mediterranean. Gdyby jakimś cudem ebony się uchował do wyprzedaży to będzie kolejny. Ciekawi mnie też misty sea. Na zdjęciach taki dziwny się wydaje, ale ciekawa jestem jego na żywo.
Livia   ...z innego świata
15 lutego 2016 12:27
Sivens, o, to wrzuć zdjęcia na sucho tego Mediterraneana, bardzo ciekawa jestem koloru 🙂 Masz jakieś inne niebieskie Anki, żeby go z nimi porównać? Mnie się on podoba, ale niebieskich już mam tyle, że kolejna taka sama mi niepotrzebna 😉
A ja już się napalałam na tą Anke. Miałam nadzieję na taki brunatno brązowy kolor z miedzianym brokatem  😕 Ale dzięki dziewczynom nie utopiłam kasy, także częściej takie foty poglądowe  :kwiatek:

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 lutego 2016 13:24
Ten Ebony to chyba pierwszy pad Anky, który chętnie bym zakupiła 😜
Ja bym z chęcia przygarnęła jeszcze kilka Ankowych szarości  🤣
tulipan, a przymierzałaś do Szymona? Bo ja do Rudego tak - szaaaaał
Dzięki Livia, ja typowałam gdzies miedzy light grey i new silver 😉 mi szarości kompletnie nie leży, ale jak już kupie za te x Pt karego wałacha to bedzie jak znalazł 😉
Livia   ...z innego świata
15 lutego 2016 18:29
mala_mi, mnie zawsze szary na karym wydawał się strasznie smutny 😁
W tej chwili mam do wyboru szary na kasztanie ewentualnie na siwosrokatym 😉
epk nie bo mi się nie podoba  😎 Mam takie coś: http://re-volta.pl/galeria/foto/144448 i mam jasny szary  😉
tulipan Dla mnie szał na tym zdjęciu. Wieczna żałobaa u mnie  😂
Ta Anka się idealnie zgrywa z kolorem konia w sezonie letnim  😁
Mój nowy nabytek  😍  Aneczka baltic sea

Jakby ktoś chciał sprzedać jakieś owijki pasujące do niego, albo wiedział jakie pasują to zapraszam na pv  😉
Livia   ...z innego świata
19 lutego 2016 08:09
Sophia, Baltic to bardzo fajny kolor, czekam na zdjęcia na koniu 🙂
kitty Szkoda, że ten pad na żywo nie ma takiego koloru jak na twoich fotach  😁
pennyx Ten flame mi się bardzo podoba, taki ciepły i przyjemy 🙂 w Baltic sea też super
Sophia Bardzo fajny ten kolor, jednak co zdjęcie to wydaje mi się że inaczej wychodzi..  🙄

Ja natomiast dodam już powtórzone zdjęcia z Końskiej Rewii, ale może ktoś tam nie zagląda, a wątek Ankowy zawsze warto uzupełniać 🙂 Tak więc:
Anky Purple do której pałam miłością wielką




Anky Racing Red




I Cardinal którego fanką nie byłam, takie zgaszone kolory jakoś mi nie leżą

http://www.ebay.co.uk/itm/Anky-Frosted-Gold-Pad-GP-cut-/331783481150?hash=item4d3fd6273e:g:WvcAAOSwG-1WyI4l  moze ktos reflektuje?😀  W ofercie sa jeszcze inne kolory jak cos pv 🙂
o Matulu  😍 ale to angielski ebay, szkoda że nie niemiecki 🙁
owszem. Ja siedze w UK wiec :P dla mnie nie problem
Wyszukałam na niemieckim i pokazuje ta samą aukcję  🤔
Pewnie jest opcja międzynarodowej wysyłki 😉
dairoxroxi kolor wyszedł idealnie tak jak wyglądał w tym słońcu 😉
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2016 10:13
Pytanie tylko ile trzebaby zapłacić za przesyłkę z UK, pewnie nie najtańsza sprawa 🙂 Nawet z Niemiec paczka kosztuje 15-25 Euro.
Z Anglii do Niemiec pokazało mi 10Euro przesyłke.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się