produkty ANKY

Oj ja też  😍
Muszę go mieć  🏇
Dava   kiss kiss bang bang
15 sierpnia 2016 17:36
Kolor i material piekny, szycie dla mnie nie do przejscia...
Jak oni moga takie babole rok w rok wypuszczac?
Tak trudno zrobic to estetycznie? Sorry ale wyglada to jakby ktos sie uczyl szyc pad i mu nie wyszlo...
A szkoda, bo reszta mega zacna 😎
Kolor i material piekny, szycie dla mnie nie do przejscia...
Jak oni moga takie babole rok w rok wypuszczac?
Tak trudno zrobic to estetycznie? Sorry ale wyglada to jakby ktos sie uczyl szyc pad i mu nie wyszlo...
A szkoda, bo reszta mega zacna 😎


Dava, rozumiem że chodzi Ci o to cudowne przeszycie przy samej lamówce? 😀 Ja na szczęście korzystam z padów VS (w ujeżdżeniówce arab wygląda, jak w derce), więc mnie to nie boli. Ale gdybym używała ujeżdżeniówek, to dokładnie przez to przeszycie nie używałabym Anky.

Też bierę, ta ich brokatowa seria jest cudna. Niby brokat, a zero badziewia, jednorożców i tęczy. Taki brokat zawsze mi się podobał. 😀
Dava   kiss kiss bang bang
15 sierpnia 2016 18:54
Dokładnie chodziło mi o wersje uj  :kwiatek:
A gdzie 'skokowe' brokawatowe znajdę?
Dava, podejrzewam, że będą później w Koniku.
Dava, mnie też te przeszycia dobijają, psują cały urok nowych padów 🙁 Krzywo, no i jeszcze to logo 🙁

Nawet się zastanawiałam, czy nie brać wersji vs i nie przerobić frontu u dobrej krawcowej :/ Ale skokowe chyba za krótkie.

Skokowa wersja jest juz na br-konie.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 sierpnia 2016 20:36
Byłam ogromną fanką Anek do momentu jak zmienili pikowanie.

Złamałam się na parę kolorów ale gdyby produkowali w starym pikowaniu miałabym ich znacznie więcej.


tu też się wcisnę z kolorem Flame:

Livia   ...z innego świata
16 sierpnia 2016 07:56
quanta, piękny ten Black! A skokówki są mniejsze i krótsze, więc może wejdą pod mikro ujeżdżeniówkę, ale pod normalniejszą - już na pewno nie.

Brzask, powtórzę się - pięknie!
Quanta można przesunąć pikowanie, lub poprostu usunąć dolną nitkę. O ile to nadal alkantara to nic nie będzie widać po wypruciu w przypadku nowego jeszcze nie pranego padu.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
16 sierpnia 2016 20:01
Livia , dziękujemy!  :kwiatek:
Mam pytanie czy owijki do tych nowych brokatowcyh anek maja tez jakiś bling? Czy są gładkie, zwykłe czarne?
Anil, mają cekiny (albo inne napy, kij wie) na obszyciu zapięcia. Klik
OO bez szału w sumie jak dla mnie. chyba jednak zostane przy samym czapraku.
Anil, za to i czaprak Dots i ten z brokatem powinny idealnie pasować do Ankowych ochraniaczy. 😀 Klik
O tak to jest dopiero szał  😍 Bym chyba po asfalcie tylko jeździła, żeby nie zakurzyć 😁 A czy pad silver grey ma tylko wersje ujezdzeniowa?
Ooteman znowu ma jakiś problem z serwerami, więc nie mogę sprawdzić, ale mam wrażenie, że tylko ten widziałam.
Na żywo brokatowa Anka jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach 🙂 Z tym że nie jest to głęboka czerń a raczej bardzo ciemny szary/grafit. Sądzę, że jednak w słońcu będzie wyglądać inaczej. Super kolor dla koni siwych (szpakowatych), kasztanów i malowanych, pstrych, na które niewiele kolorów pasuje. Cudo 😍

Jak będzie dobra pogoda, obiecuję zdjęcia na młodym siwku wł. Fazy 🙂

Ale świetny, mam nadzieję, że w słońcu będzie bardziej czarny  😉 Bo dzisiaj zamawiam 🙂
Tuch, ładna ta Anka,  acz szary brokatowy pad był już w poprzednim sezonie i nazywał się Ebony. :P Więc raczej miałam nadzieję,  że ten jest czarny.
A ja czekam niecierpliwie na foty Marone,  Pine Bark i Heraldic Red. 🙂
Ja zawarłam układ robienie kanapek mężowi do pracy w zamian za nową Ankę. Chyba niezły deal? 😜
Rozpoczynam poszukiwania🙂 a jeszcze raz zapytam ten srebrny pad ma tylko wersje dl?
Anil, JEST, ale nie ma zdjęć katalogowych.
Bo ten kolor wygląda jak taki pudrowy srebrny 😍 Nie wiem czy się z ta czarna nie pospieszyłam
Livia   ...z innego świata
23 sierpnia 2016 08:24
tuch, cudowna! 😍 Strasznie mi się podoba!
Kolor tej alkantary to kameleon. W cieniu wygląda inaczej niż w słońcu. W cieniu ten kolor jest szary. Sama jestem ciekawa jak będzie wyglądać w słońcu ta Anka + czarne owijki/ochraniacze. Acz dla mnie to nie ma wielkiego znaczenia bo i tak jest ładna 😀

Tutaj wygląda jak czarna  😍 czekam na swój 🙂
anil22, będę miała zdjęcia skokowej srebrnej na dniach 🙂
O super z chęcią zobaczę  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
23 sierpnia 2016 17:35
Myślę, że wszystkie chętnie zobaczymy 🙂
Anil, już jest w BR. 🙂 Klik
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się