produkty ANKY

Julita co tyy 😲 Pokaz zdjecia koniecznie. Moze ci inny wysłali?
Sory za jakośc ale robione na szybko i zmniejszane...
"Brokatowe kropki" w przybliżeniu:

I porównanie kroju z olive:

Wysłali dobry... Tak wlasnie wyglada "skokówka" silver 🙄
Ale kaszalot  😲  na przyblizenu wygląda jak dots. Może odeślij po prostu. Jak to ma wejść pod skokówkę?
Julita, przecież on nawet ma to nieszczęsne ostatnie przeszycie. Oo I jeszcze jebn... tam pasek do przystuł. No masakra... Nie zakładaj może nawet, tylko odeślij, bo jeszcze będą problemy robić, jak się coś upaćka. A chyba bez sensu wydawać tyle kasy, jak nie jesteś zadowolona.
Livia   ...z innego świata
22 września 2016 19:26
Julita, o matko, ciekawa jestem czy mój też taki będzie 😲 Ale krój to zdecydowanie DLka, nie VSka - nawet napis głosi Anky, a nie ATC. Może jakaś pomyłka zaszła i wysłali ci nie ten profil...
Livia Pokaż swój jak dojdzie ok?
Porównamy, moze ktoś w sklepie się nie zna i sie pomylił 🙄
eeee to na 100% DL, mój wygląda tak samo, a jest właśnie DLką....
Pisałam do Animalii i odpisali mi, ze to nie pomyłka tylko, ze one tak wlasnie wygladaja...
Na paragonie jest napisane skokowka ATC (dlatego tez na początku myślałam, ze to na bank pomyłka)/ kod produktu, ktory podała mi Animalia jako kod "skokowki" zgadza sie:/ Sprawdziłam na Ooteman'nie i tam jak sie zmienia dressage na GP to praktycznie tez nie ma różnicy... moze dressage jest jeszcze bardziej prosty niz ten "skokowy" no i skokowy ma paski na popreg....
Chyba faktycznie odeśle... Szkoda tylko, za pod ten pad zamówiłam jeszcze srebrne ochraniacze i kalosze i ze wszystkim bede musiała sie pożegnać... 🙄
aaaa kurde faktycznie! ten ma paski....
Faktycznie to Vs dobrze, że nie kupiłam, chociaż moze pod siodłem bedzie wyglądał korzystnie??
Livia   ...z innego świata
22 września 2016 20:10
kitty, a twój DL tych pasków nie ma? Jeśli tak, to super, bo uważam, że te paski w ogóle nie pasują 😁

Julita, w tym wypadku też bym odesłała... dziwna sprawa z tym krojem.
No właśnie nie ma... Też bym odesłała, jestem zaparta i nie toleruję czapraków skokowych pod ujeżdżeniówką i odwrotnie. Swoją drogą, ciekawe czemu tak zrobili? Przecież wszystkie inne są normalnie wyprofilowane
Może przez to wypelnienie jest dłuższy i szerszy.
No ale co ma dodatkowe wypełnienie na górze do dodatkowych kilkudziesięciu centymetrów padu? Profil VS i DL nie wziął się znikąd, kupujesz konkretny oczekując konkretnego kształtu. Bo TYLKO to oznaczają te skróty. Więc trochę z tyłka jest sprzedawanie padu VS, który koło VS nawet nie stał. : D
Chodzi mi o to, że to wypełnienie może unieść siodło lub jakoś inaczej układać się pod siodłem, że np. normalnego czapraka by brakło. I dlatego zrobili to dłuzsze, ale to tylko moja fantazja.
Chodzi mi o to, że to wypełnienie może unieść siodło (..)
Jeśli wypełnienie uniesie siodło, to czapraka pod tybinką będzie wystawać jeszcze więcej niż bez dodatkowego wypełnienia.
W takim razie nie rozumiem ich motywu  🙄
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
23 września 2016 21:19
kitty, akurat Anky DL nie wyglądają źle pod skokówką  🙂 , mam jakies takie przedpotopowe w super jakości foto  😉
KLIK

Julita , odsyłaj, dramat w tym profilem, szczególnie, że ci się nie podoba, masz prawo zwrócić nawet jeśli się nie pomylili tylko nie mierz już na koniu jeśli chcesz odesłać, jako sklep nie uznałabym zwrotu używanego.

tym czasem Młody w Hortensji:



Pierwsza fotka była za duża.
Julita okropnie wygląda nawet jesli miał być ujeżdżeniowy..
Brzask przepięknie w hortensji ! 💘

Mój Mumin w Grey'u 😀



Piekna ta hortensja  😍 szkoda, że Anki teraz idzie w szarości.
Livia   ...z innego świata
24 września 2016 07:23
Brzask, Hortensja cudo! Ile bym dała za jakiś piękny, Ankowy fiolet w nowych kolekcjach - a nie w kółko niebieski i różowy...
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
24 września 2016 07:34
Do mnie doszedł airflow silvergrey. Jest piękny, w słońcu brokat mieni się na zielono-fioletowo w zależności od kątu padania światła. Minus- pogrubienie pod siodłem nie pasuje mi do poduszek. Mam siodło w rozmiarze 17 cali, więc przeciętnej wielkości, a nie mieści mi się na pogrubieniu. Trudno też przez to czaprak porządnie ułożyć na koniu, ze standardowymi ankami nie miałam takiego problemu.
Rurdzik, tak właśnie myślałam, jak to będzie z tym wypełnieniem, bo też wydawało mi się krótkie. Według mnie to dyskwalifikuje pad z użytku. Te kilka cm za wypełnieniem na Twoim zdjęciu prawie nie dotyka padu, takie ułożenie jest niedopuszczalne. Miało być "dbanie o plecki" a będzie "zabijanie plecków". Coś im chyba w ogóle nie pykły te Airflowy.

EDIT: Rudzik, "kĄtu". : )
Livia   ...z innego świata
24 września 2016 16:15
Rudzik, pad śliczny! Ale faktycznie to wypełnienie tak średnio pasuje pod siodło... Zobaczę, jak to u mnie będzie wyglądać.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 września 2016 14:53
Ja i moje jedyne ukochane Indian  🙂
Wczoraj odpaliłam swojego silvera DL.... więc mój pad ma paski... obstawiam, że nie wiem o co chodzi, ale leży słabo i nie był to taki świetny zakup. Trochę mi opadł szał na anky właśnie  👿
Wczoraj odpaliłam swojego silvera DL.... więc mój pad ma paski... obstawiam, że nie wiem o co chodzi, ale leży słabo i nie był to taki świetny zakup. Trochę mi opadł szał na anky właśnie   👿


Ma paski do przystuł tak, jak VS? I leży się też przez kształt wypełnienia?
Livia   ...z innego świata
25 września 2016 20:19
Hm, ale pad Rudzik też jest DL a pasków nie ma - przestaję nadążać 😂

kitty, masz może jakieś zdjęcia?
Moj juz zapakowany i czeka na odesłanie 🙄
Dava   kiss kiss bang bang
26 września 2016 08:05
Dobrze w takim razie, że nie zrobiliśmy zamówienia dużego ze stajni, bo większość osób chciała skokowe...
Co to w ogóle za wał z tymi padami, to ja nie wiem  😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się