produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
27 września 2016 17:34
Doszedł mój Silver... dostałam ten z paskami. Profilowanie jak DR, ale na metce jest jak byk "GP saddle pad". Na szczęście sklep był wyrozumiały i postara się znaleźć mi "prawdziwą" DRkę bez pasków 😉
Co to za pad pad od lewej ?  :kwiatek: http://re-volta.pl/galeria/foto/78800
Ola, Indian Red.
Sivrite  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
28 września 2016 13:12
ola, tak to Indian 🙂 Po kolei leżą: Indian Red, Racing Red, Red, Ruby i Oxblood 🙂
Livia  :kwiatek: chodziło mi o drugi od lewej. Czy jest jakaś szansa na taki komplet w Pl jeszcze ?
Ola, niestety tylko od prywatnych osób, też poluję. : (
Livia   ...z innego świata
28 września 2016 18:39
ola, Sivrite, całkiem niedawno widziałam go u nas w ogłoszeniach - ale fakt, teraz to już tylko z drugiej ręki.
Mam czas 🙂 komplet Alt rosa udało mi się nówkę dorwać więc i ten z czasem może upoluje 🙂
Ja chyba z 2 tyg temu miałam praktycznie nowy na sprzedaż Racing Red i widziałam ze ktos jeszcze miał wiec sie zdarza 😀
Livia, Dairoxroxi, ja niestety szukam wersji VS, a z Ankami VS z drugiej ręki jest dość ciężko. Na Re-voltowych ogłoszeniach jest ich 10, może 15 procent, większość to ujeżdżeniówki. Jakoś tak się złożyło, że wielbicielami Anky są głównie pingwiny, może z powodu samej Anky. :P
Sivrite Ja mając jeszcze skokówkę kupowałam Anky DL. Te VS mi się totalnie nie podobają. Anky pod siodłem skokowym to jedyna DL pod skokówką która u mnie przejdzie i wg mnie spoko to wygląda. Dla przykładu zdjęcie...
Pady VS nie mają tego obrzydliwego przeszycia na samym dole i już choćby z tego powodu są ładniejsze pod skokówkami
Ja ich nie lubię za paski i za to że są krótsze. Na wielkokoniach wyglądają jak poniaki :P ten sam problem mam z Eskadronowymi VSkami :P
A widzisz...a jak się ma siodło typowo skokowe i konia kurdupla, to właśnie pad VS jest idealny.
 
Dokładnie.... Jak miałam siodło wszechstronno-skokowe, dość spore, to dl wyglądały względnie ok... Teraz jak mam malutkie skokowe cc to nie wyobrażam sobie ani dl ani "tego czegoś" co mi przysłano jako skokowe silver gray;-)
Sivens, mnie to przeszycie w Ankach DL niestety mierzi po prostu wybitnie. W dodatku mojego arabskiego "kuca kategorii E" też "wielkokoniem" nazwać nie mogę. 😀 A przystuły... Myślę o próbie odprucia ich, ale trochę się boję. 😀
Livia   ...z innego świata
29 września 2016 18:21
Sivens, ja tak samo, nie raziły mnie DRki pod siodłami wszechstronnymi 🙂 Wszechstronną Ankę mam tylko jedną.

Mam poglądowe zdjęcie z Flame w słońcu (to akurat ta moja jedyna VSka) 🙂

Livia   ...z innego świata
08 października 2016 07:53
Dotarła w końcu do mnie Aneczka Dots 🙂 Jestem miło zaskoczona, bo te kropki są zrobione z takiego wypukłego sreberka i fajnie się świecą 😜 Jeśli pogoda dopisze, to jutro porobię zdjęcia na koniu 😀
Posiada ktos anky heraldic red?
Mam tylko kantar w tym kolorze... padu bez oglądania na żywo się boję 😉
Byłam ostatnio w Pasi-Koniku i po raz pierwszy cieszę się, że nie mam obecnie do dyspozycji ani kwarcu ani hali. Bo na piach i błoto to jednak takich cacuszek...szkoda 😁

Tuch A jak cenowo taki komplecik wychodzi?
Kitty Dokładnie myślę tak samo. Tylko, że w DE ciężko w sklepie znaleć i obejrzeć.
anil22 Cena jest zachodnia, za komplecik trzeba dać ok 680zł 😉
Livia   ...z innego świata
11 października 2016 07:49
Ochraniacze bardzo fajne, z tego, co słyszałam to jakościowo też niezłe - ale mnie by też było ich szkoda na zwykłe tyranie w błocku 😁
Livia, nie wiem czy szkoda - w weekend wzięłam białe na wyjazd na szkolenie. Padało, a na halę był spory kawałek drogi z naszej stajni przez czarne, mięsiste błocko 😉 Podłoże na hali też nie było kwarcowe, kalosze zostały oblepione całkiem mokrym ciemnym piachem, do domu wiozłam je w foliowej torbie, bo nie chciałam sobie robić bagna w samochodzie. Cały komplet wrzuciłam bezczelnie do pralki - i wyszedł bielusieńki, nawet lamówki fantastycznie się podopierały, a zawsze to jest w większości ochraniaczy problem.



Teraz trochę więcej szkap do jeżdżenia, nie zdążę tylu zawijać, więc zamierzam poużywać Climatroli jako ochraniaczy na co dzień.

BTW, a wersję matt (bez świecidełek i blingu) widziałyście? 🙂
[[a]]http://br-konie.pl/sklep/szukaj/?q=climatrole%20matt[[a]]
quanta oglądam w telefonie, czy one są gładkie? Szałowe  💘
anil22, Matty jak rozumiem - one są takie same ażurowe powierzchnią, jak wersja w bling - dzięki temu są leciutkie i naprawdę oddychające. Tylko w środku tych otworków jest gładki czarny materiał, a nie połyskliwy brokat. Plus sama powierzchnia ochraniaczy jest matowa - blingowe Climatrole to lakierki. Z tych matowych brąz mi się bardzo podoba.
Tak o Matty chodzi. Czy po każdym użyciu trzeba je prać? Jak te dziurki się sprawdzają na piasku?
Ale nie ma z mattów białych? W sumie to... uff... 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się