produkty ANKY

anil22, tam nie wchodzi piasek, dziurki to nie wgłębienia - one są płaskie. Ja swoje wrzuciłam do pralki po 3-dniowej klinice w deszczu, zabłocone i okupane przez zestresowanego wyjazdem konia 😉 Przy normalnych treningach nie piorę tych ochraniaczy w ogóle, tylko przecieram mokrą chusteczką i są jak nowe.

A teraz słuchajcie, bo oficjalnie możemy świętować  😅

Zrobiłam to - udało mi się - przekonałam producenta  🏇

Pady ANKY wracają do "starego", eleganckiego pikowania!  😅 😅 😅

To oficjalny komunikat:

(...)pragnę poinformować, iż firma Bieman de Haas, do której należy marka Anky, zatwierdziła dziś zmianę w szyciu padów ujeżdżeniowych, zarówno w standardach jak i w przyszłych nowych kolekcjach.

Nowe ujeżdżeniowe pady będą wyglądały tak:



Teraz tylko dowiem się, od kiedy można spodziewać się nowego kroju - i można zacząć bankrutować, bo ostatnie materiały i kolory są bajeczne 😀
quantanamera, wow,  jesteś  wielka!  🙂 😉
Wow cudotwórczyni  😁
Ok musze je przemyśleć.
O matko cudownie!!!!  😅
Konia sprzedałam a szmaty nadal będę kupować... 🤔wirek:
Quanta, zdążyłam przeczytać ostatnio tego posta na ten temat,  którego wykasowałaś i właśnie podejrzewałam,  że chcesz ogłaszać dobre zmiany dopiero,  jak będą przyklepane. : D Bardzo dobry krok z ich strony. I bardzo dziwne,  że nie zauważyli tego wcześniej. : D Gratulacje.
A obiecana fota Cognaca może się znajdzie? : )

Jak dobrze,  że mój koń nie używa ochraniaczy,  bo ostatnio ciągnie mnie do brokatów.
quantanamera Na prawdę super wiadomość 🙂

Dla mnie nie ma lepszych padów z alcantary na rynku niż Anky. No może poza tym, ze można w Polsce kupić tańsze zamienniki. Z tym, ze pady Anky zazwyczaj utrzymują swoją cenę nawet jak są używane, niewiele się na tym traci, tak samo jak w przypadku Eskadronów.
Dla mnie nie ma lepszych padów z alcantary na rynku niż Anky.

Jak dla mnie wygrywają Euro-stary, ale to chyba nie jest do końca alcantara  🙂

Brawo Quanta  🙂
[quote author=tuch link=topic=202.msg2603663#msg2603663 date=1476255798]
Dla mnie nie ma lepszych padów z alcantary na rynku niż Anky.

Jak dla mnie wygrywają Euro-stary, ale to chyba nie jest do końca alcantara  🙂
[/quote]

Tak, ale tylko tych starych, jak stripe-in 😉 One były nie do zajechania.
Zrujnowałam sie na pine bark, ale mam zbyt dużą rozdzielczość zdjęcia żeby je Wam pokazac 😕 niestety jeszcze nie ogarnelam jak moge zmienić rozmiar zdjęcia na iPhonie 🙁
mala_mi0076 a jakbyś wrzuciła w galerie formułową ? 😉
quanta szkoda ze Black brokat nie wypuszczą juz z nowym pikowaniem  😀iabeł: mam nadzieję, że wiosenna kolekcja będzie piękna  💃
Mala, polecam zhostować i wstawić link,  np. przez imgur.com. 🙂
quanta omamo  😜 😵 Słodki Aniele Śmierci zabierz mi portfel!  😂
To co, wiona pewnie będzie ciężkim okresem?  😁
Livia   ...z innego świata
12 października 2016 10:06
quanta, super wiadomość! To znaczy, że będą też troszkę dłuższe? Bo linia pikowania przy grzbiecie widzę się nie zmieniła 😀

Niech jeszcze dadzą inne kolory niż niebieski i różowy, to w ogóle zbankrutuję 😜
Walczę z nowyminzdjeciami,na chwile obecna mam Lady Cro w ebony 🙂
quanta wow, masz moc  :kwiatek:  Teraz nie wiem czy jest sens kupować coś jeszcze ze starym nowym pikowaniem.
Ja mam teraz tak dobry humor, że sobie pofolgowałam i z nowych przygarnęłam dwa brokaty: blacka i cognaca. Zastanawiam się bardzo nad pine barkiem... Sama nie wiem, czy mi się bardziej podoba on, czy cognac - a jeszcze strasznie mnie kusi brokatowa wersja sanda (tym bardziej, że nie mam w ogóle sanda w kolekcji).

Chyba nie wstawiałam w wątku tych zdjęć jeszcze?

Po lewej cognac brokatowy, po prawej pine bark (w świetle lampy)



Cognac + pine bark bez światła, w cieniu:



Cognac ma złoty brokat (sand zapewne też), pine bark srebrny. Do rudzielców wersja ze złotym połyskiem lepsza 🙂
Matko... zakochałam sie w cognacu  💘
hahaha bo quanta tak robi ludziom  🤬 ja mam większość kolekcji u siebie  😜
Ja mieszkam w UK, a tutaj Anek ni ma, stad i moje kolekcja skromniejsza  😉
mala_mi0076 Mam to samo w DE  🤔 Ale zamawiam do pl i pózniej się zachwycam 😀iabeł:
quanta Jakie śliczne te czapraki  💘
Ja chcialabym zobaczyć wersje frosted silver (btw dzisiaj to wymyśliłam) 😂
Aktualnie szukam czegoś w pomarańczach 😉 i teraz pytanie za milion,  czy lobster to pomarancz???  :kwiatek:
Mam takie mocno podglądowe zdjęcie heraldic blue i cornflower. Wreszcie dostrzegłam fioletowe podtony cornflowera, bo wcześniej w ogóle nie widziałam :P Zdjęcie z telefonu stąd ta jakość :/

I przez quante skusiłam się na pine bark  🤬
Sivens Znajoma ma heraldic blue i jest przepiękna ta Anka!  😍

To ja przypomnę jakieś starocie... Przykładowo stara, dobra Anky w kolorze Madeira


Ale ten heraldic blue jest kapitalny  🤔
Heraldyk jest następny na mojej liście  😍
Livia   ...z innego świata
14 października 2016 19:06
Sivens, a ja się utwierdzam, że Heraldic to nie dla mnie 🙂 Na szczęście dla portfela 😉

dairoxroxi, fajna ta Madeira 🙂

mala_mi, po zdjęciach sądząc Lobster to całkiem fajny pomarańcz - mocniejszy trochę niż Flame.

A u nas wreszcie dopisała pogoda 😀

Czarne kropeczki:







I Airflow srebrny 😍





livia piękny ten silver  😍
Krooopy  😍 na szczęście z tej kolekcji został mi jedynie czerwony do ewentualnego zakupu.  Nikt nie ma dalej foci?
Livia   ...z innego świata
15 października 2016 07:42
anil, dzięki! Mnie się ogromnie podoba przez te blingi 😍 No i w końcu dostałam wersję naprawdę DR - ta z paskami była dużo brzydsza 😉

kitty, dzięki 🙂 Kropki są naprawdę fajne - one są zrobione z czegoś srebrnego, co też fajnie świeci 😜

Ktoś się skusił na Marone i ma zdjęcia na sucho albo na koniu? 🙂
No nie...ja na to pikowanie nie mogę patrzeć bez bólu oczu. I chyba przy tych padach z połyskiem jeszcze bardziej się to rzuca w oczy. Przynajmniej na fotach.
Szacun i  👍 👍 dla Quanty, że udało jej się wpłynąć na firmę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się