produkty ANKY

Siwek złotogrzywek i czarna Anka:


Szatanek i oswajanie go z czymś-co-się-znajduje-tam-gdzie-nie-powinno - swoją drogą zaliczyłam beret na tej jeździe  🤣
[img width=640 height=480][/img]
Kamizelka w stylu kapoka ratunkowego (czyt. nie zgubię się w lesie) to też Anka.

Z padów mam jeszcze kiwi i offwhite (mrau). Dodatkowo kantar z uwiązem, dwa polary i wie kamizelki (tą ratunkową i zimową army green). Przyznaję się bez bicia do uzależnienia - chociaż tyle plusa, że mi się bardzo mało kolorów podoba, bo inaczej musiałabym chyba kolejny boks na pensjonacie wynajmować na końskie tekstylia :P
Mnie ta dyskusja o spruchlających się padach zastanawia
ja mam 4, piorę, piorę i nic się nie dzieje
co do tekstyliów - mam bluzę Anky - windstopper i goretex i powiem wam ze gdybym znalazła taką drugą nową byłaby warta kazdych pieniędzy, mam jeszcze polar ale polar jak polar, zwykły polar 😁

wstawiam dla przypomnienia moja krolewne w ankach
[img width=640 height=480][/img]
[img width=640 height=480][/img]
[img width=640 height=480][/img]
[img width=640 height=616][/img]
kiedys miałam jeszcze taki ale nie byl moj ulubiony
[img width=640 height=535][/img]
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 grudnia 2008 08:47
Mnie ta dyskusja o spruchlających się padach zastanawia
ja mam 4, piorę, piorę i nic się nie dzieje


Ja mam 6, piorę i nic się nie dzieję. A 1 banana wzięła i się spurchliła.

Co do ubrań, na wiosnę kupiłam na przecenie zimową kurtkę Anky i właśnie coraz bardziej się w niej zakochuję 😉

Doroteah red to jest kolor, który się w kolekcji nazywał właśnie red i jest z letniej kolekcji z 2006 roku.
Eurydyka   tu stać się może coś nowego
06 grudnia 2008 09:47
Zielono mi... Czyli Jezio w limonce


I w burn orange (chyba)



I cały słomczyński Anky Team 😀
O, Eurydyko, super że z nami jesteś!  😀

Uwielbiam to zdjęcie Słomczyński ANKY Team, wyglądacie super! Burnt jest piękny  😵

Czujesz się od Anek uzależniona?  😎
pytanie w sumie nie do mnie ale tez mogę odpowiedzieć - niby się nie czuję ale uważam ze to najlepsze pod siodło co w życiu miałam
co nie zmienia faktu ze uważam ze są za drogie
Sznurka Skoro już się zgłosiłaś to tablicy, to powiedz mi proszę - co to za kolor padu na zdjęciu 3 od dołu?

Bo na moim lapie wygląda - zaiste - bardzo kusząco.  😎  Bardziej niż Straw, którego szczerze zazdroszczę...  🤔wirek:

Co do Anek - ja nie czuje się uzależniona, cenie je na równi z moim ES Max'em i HH Crystal. Za to czuje się uzależniona od padów w ogóle 😉
oto jest w sumie pytanie
bo na metce miał "khaki" i jak kupowałam go to czekałam na coś właśnie takiego i byłam rozczarowana jak otworzyłam paczkę
on jest z tej kolekcji co był pomarańczowy ale umówmy się koło khaki to on nie leżał...

P.S. ktos ma te holenderską stronke znalezioną kiedys przeze mnie z padami?
Tą?
-> http://members.lycos.nl/ankypads/home.htm

Na moim lapie ten pad wygląda jak jakiś ciepły beż, ale na pewno nie khaki  🤔 Masz jakieś inne jego zdjęcie?
Sznurka, ten różowy jest bezkonkurencyjny  😜 Jakby Ci się kiedyś znudził, to wiesz... 😉

Ano właśnie, miałam jeszcze dodać, że ja też piorę pady bez żadnych problemów. Odpukać, nigdy nic się nie stało, a biorąc pod uwagę moje rezultaty pralnicze z innego wątku, to pady Anky dopierają mi się całkiem przyzwoicie - smaruje je gąbką odplamiaczem w miejscach pod siodłem, bo reszta schodzi sama z siebie na zero.
sznurka 1 anky jest śliczny i super pasuje do rudej  😉
sierra ano khaki z metki bo tak naprawde to kwaka z mlekiem moim zdaniem
to dokladnie to
http://members.lycos.nl/ankypads/home.htm
zdjęc innych nie mam
niestety aparatu ostatnio więcej nie mam niż mam....

Wlasnie ten brąz wymieniłam na róż i tez uwazam ze boski jest!!!!
ja tez mam ten pad co sznurka z napisem na metce"khaki"
dla mnie on w rzeczywistosci to jakby jakis bardzo jasny szary.
[img width=640 height=478][/img]
Ja szczerze powiem unikam kupowania padów. Jakoś mam wrażenie ze mogę się wysunąć z pod siodła jak nie mają żadnych pasków.

Nie macie z tym problemu?? (może się w końcu skuszę bo są cudne :kocham🙂
Ja mam kobalt. Nie spurchlił się (ile czasu ja się zastanwaiałam o co Wam chodzi z tym spurchleniem  😜 ), ale wolę Eurostarowskiego maxa
Generalnie nie wysuwa się spod siodła...



skleiłam ci
sznurka



Nie mogę edytować, ponieważ część posta, gdzie jest edycja jest obcięta, pytałam o co chodzi na technicznym, ale mnie olano, więc wstawiam drugiego posta, bo coś popaprałam z linkiem
[img width=640 height=480][/img]

Żeby się nie przesuwało, trzeba dobrze siodłać. Pad musi być równo ułożony, na środku długości siodła, z przodu nad kłębem trzeba zostawić dziubek - i wtedy ani drgnie. Sporo daje to, że powierzchnia padu jest "lepka" do siodła przez swoją zamszową fakturę. Sam pad jest gruby, taka poduszka, więc dobrze się  trzyma pod siodłem przypiętym popręgiem.
a ja sobie będąc ostatnio w dojczlandii kupiłam kurteczkę zimową
jest moim zdaniem fantastyczna - ciepła, wygodna i porządnie wykonana 🙂
zdjęcia jutro, bo nie mogę znaleźć teraz  🤔
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
06 grudnia 2008 18:35
xxagaxx
A dodatkowo dla pewnosci mozesz sobie kupić glutaska (dziurawy żel acavallo) pod siodło. On wspaniale "podklei" Ci pad do konia lub pod siodło w odpowiednim ułożeniu. Nie ma szans na przesunięcie. Przynajmniej u mnie jest idealnie (bez glutackiego pad potrafił się przesunąć 3-5 cm).  🙂
Ja szczerze powiem unikam kupowania padów. Jakoś mam wrażenie ze mogę się wysunąć z pod siodła jak nie mają żadnych pasków.

Nie macie z tym problemu?? (może się w końcu skuszę bo są cudne :kocham🙂


Zakładam pad pod obydwa siodła ( skokówka i uj ) i nie ma najmniejszego problemu z przesuwaniem.
Z Końskiej Rewii odesłano mnie tutaj 🙂
Otóż poszukuję foty padu o kolorze khaki na koniu (tak nazwali go w ihaha), w rzeczywistości na metce ma napisane Army.Tyle że na tej holenderskiej stronie jest kolor Army Green, który raczej nie jest tym kolorem.
A chodzi mi konkretnie o ten (pierwszy od prawej):

asds   Life goes on...
06 grudnia 2008 19:42
A ma ktos moze jeszcze fotki koloru wasabi?
http://members.lycos.nl/ankypads/home.htm <-- wasabi

Teraz sprawdziłam, że link się nie do końca otwiera, ale wystarczy kliknąć zakładkę "wasabi" z boku.
KuCuNiO   Dressurponyreiter
07 grudnia 2008 15:51
Ma ktoś może fotkę jak wygląda kolor "larix" na żywo, na koniu najlepiej?
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
07 grudnia 2008 20:28
mój oxblood, którego już zdążyłam pokochać miłością absolutną 🙂



Kucunio będę miała larixa za jakiś tydzień, to jest taki szarozielonkawy, miętowy kolor 🙂
KuCuNiO   Dressurponyreiter
07 grudnia 2008 22:10
Super, jakbyś mogła zrobić mu zdjęcie to byłabym wdzięczna.
A ten "oxblood" też śliczny. Poszukuję od dawna takiego bardzo krwistego czapraka, muszę się mu przyjżeć z bliska, może akurat..:-)
Na fotce anky nie wygladał tak ładnie.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 grudnia 2008 22:52
efka
Bardzo pięknie. Mozsz opisać jaki jest na zywo odcień oxblood ? Wpada  w jesne bordo czy typowo bordowy? To jest ciepły odcień?
To ja wrzucę moje 🙂

ocean (już należy do Burzy)


purple


Blondyna, proszę bardzo - khaki 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
08 grudnia 2008 08:41
Oxblood jest bardzo żwawym odcieniem bordo, trochę malinowym, raczej chłodnym odcieniem. Bardzo mi się podoba  😜 - pomyłka wcześniej napisałam ciepłym
tu trochę może lepiej widać


Larixa zamówiłam ale czekam na derkę zimową jeszcze, bo nie było rozmiaru, zrobię zdjęcie jak tylko będę miała go w rękach.

najlepsze zdjęcia oddające kolory znalazłam tutaj - trzeba kliknąć na więcej zdjęć...
http://pasi-konik.pl/pl/product/view?id=268692
W eltanie teraz pady i kolekcyjne, i standardowe po obniżonych cenach. Chyba się skuszę na jeden, tylko jak zwykle brak decyzji co do koloru ehh  🙄
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 grudnia 2008 13:04
może głupie pytanie ale kolor "Navy" to poprostu granat?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się