Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

otimo dobrze mówi, nie wiem co jest złego w informowaniu ludzi w wątku pensjonatowym, że w konkretnej stajni są wolne boksy. Co do Łopuchowa, to fakt, buduje się nowa stajnia, a na przyszły sezon zimowy będziemy mieli drugą halę 😅
dziwie się że w wątku z promocjami nie kasują wpisów właścicieli/pracowników sklepów jeździeckich  😉
otimo dobrze mówi, nie wiem co jest złego w informowaniu ludzi w wątku pensjonatowym, że w konkretnej stajni są wolne boksy.


Ano to, że jednym wolno informować o wlnych boksach, a innym juz nie 😎
Za dużo pozytywnych głosów z jednej stajni, i trzeba uciąć, bo dla 0,2% czytelników wygląda to jak tania kryptoreklama.
Za tydzień przenoszę się do Więckowic więc zwalniam boks w Tomicach. Jeśli ktoś szuka stajni z super opieką 24h i najlepszymi terenami po tej stronie Poznania to wszystkim polecam Tomice. Dziewczyny dbają jak o swoje i przede wszystkim o każdej błachostce informują właściciela od razu. Konie mają zawsze czysto, siana do oporu, dużo czasu na dworze.. może nie ma hali ani innych 'luksusów' Ale jest wiele rzeczy które to rekompensują. Widzę że dużo z Was poszukuje takiej stajni więc jako pensjonariusz mogę szczerze polecić Faworytowych. I zaznaczam że nie odchodzę że względu na to że jestem niezadowolona, tylko z zupełnie innych przyczyn  😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 marca 2015 17:58
Ale przecież zostało info o wolnym boksie w Lopuchowie...
nie polecam stajni rusin maskara mojego konia zaglodzili tlumaczac ze na tyle owsa sie nie umawialismy i za duzo owsa musza dawac to jest kon sportowy ogier i je 3 razy po 3 pełnego owsa a oni dawali 1.5 gniecionego rano i wieczorem nie poilecam nie maja dobrej opini w sensie karmienia
konie od braku owsa nie umierają.....  co z resztą? siano, słoma, dodatki ?
MARIOLKA pierwsze słyszę,  że kon był zaglodzony od braku owsa xd kon może wyglądać marnie od braku siana,  ale owies nie poprawi wyglądu twojego konia xd mogę się założyć ze kon chodzi max 1 h dziennie pod siodlem i ta ilość owsa mu zupełnie wystarczy.  Nie żebym bronił stajni, ale niektóre wpisy na tym forum są zwyczajnie śmieszne.
A dwa,  skoro to kon sportowy to dlaczego wstawilas go do kameralnego pensjonatu, a nie do stajni sportowej gdzie wiedzieli by jak karmić twojego konia.
Mariolka - wytaczasz bardzo ciężkie działa.
Nie znam tej stajni - ale na fejsie konie nie wyglądają na zagłodzone.

Co to znaczy "zagłodzili"? koń zdechł?
Trochę nieprofesjonalnie zabrzmiał Twój wpis.

Wklej umowę, wklej zdjęcia konia przed i po, przedstaw sie z imienia i nazwiska.

Obecnie to Twoja subiektywna ocena.
A ja tylko dodam radę dla przyszłych krytyków czegokolwiek - Wasze wpisy nie będą traktowane poważnie, jeśli nie zaczniecie pisać poprawnie po polsku i używać znaków przestankowych.
Również nie polecam stajni Rusin, oszczędzają na sianie( o ile dają) i owsie również. Stałam tam kiedyś z koniem i niestety mój koń też strasznie schudł.
Witam, mam ogromną prośbę. Moja przyjaciółka chce zapisać córkę do sprawdzonej, rzetelnej i fachowej szkółki. Los chciał, że wyjechała z Łodzi, gdzie mieszkam i mam jako takie obeznanie w szkółkach. Czy możecie polecić coś przyjaznego dzieciom - fajne kuce, ogarnięty instruktor - bardziej zabawa, bo latorośl dopiero 6-letnia ale bardzo chce (po cioci😉
Nie chcę zaśmiecać wątku pensjonatowego więc prośba o PW. Aha, jako że nie jestem obeznana w poznańskich okolicach dopytałam o szczegóły -  cytuję "Najlepiej w okolice Nowe Miasto, Rataje, Swarzędz. No chyba, ze tu nic fajnego nie ma, to gdziekolwiek" Z góry bardzo serdecznie dziękuję  :kwiatek:
nymeria To chyba Podkowa Gruszczyn, mają stronkę internetową 🙂 Stajnia znajduje się kawałeczek od Swarzędza. Z tego co pamiętam mieli nawet jakąś sekcję dla maluchów na kucach. 😉
Można jeszcze Atrium oblukać, ale nigdy tam nie byłam, więc nie wiem jaki poziom nauczania ....
Kociałkową Górkę też można oblukać 😉 Kucyczków od groma, od niedawna jest też woltyżerka (i co dziwne cieszy się popularnością właśnie wśród maluchów), zawsze można przyjechać na próbę, poobserwować jazdy i ocenić poziom nauczania 🙂
Witam, mam ogromną prośbę. Moja przyjaciółka chce zapisać córkę do sprawdzonej, rzetelnej i fachowej szkółki. Los chciał, że wyjechała z Łodzi, gdzie mieszkam i mam jako takie obeznanie w szkółkach. Czy możecie polecić coś przyjaznego dzieciom - fajne kuce, ogarnięty instruktor - bardziej zabawa, bo latorośl dopiero 6-letnia ale bardzo chce (po cioci😉
Nie chcę zaśmiecać wątku pensjonatowego więc prośba o PW. Aha, jako że nie jestem obeznana w poznańskich okolicach dopytałam o szczegóły -  cytuję "Najlepiej w okolice Nowe Miasto, Rataje, Swarzędz. No chyba, ze tu nic fajnego nie ma, to gdziekolwiek" Z góry bardzo serdecznie dziękuję  :kwiatek:


A ja polecam Rancho na Smochowicach - dla dzieciaczków super zabawa, półkolonie szkolenia.
I pięęęękna okolica jak się już tam przyjedzie to sie człowiek czuje jak w puszczy - no i blisko miasta 🙂
grzeczne kuce i fajna instruktorka stacjonuje w tej chwili w stajni niwka pod poznaniem. 😉
Pole am panią Klaudie i jej kucyki z Niwka Puszczykowo. Super podejście do dzieci, a przy tym nawet zabawą wiele nauczy  😉
Pięknie dziękuję za odzew tu jak i na PW :kwiatek:. Podpowiem, żeby odwiedziła wszystkie polecane przez Was i wybrała tę która najbardziej przypadnie im do gustu.
agunia czyżbyś stacjonowała w KOPYCIE?  😉 kon z avatara mi sie skojarzył  😎
tez co do STAJNI RUSIN nie polecam
strasznie oszczędzają na jedzeniu miałam tam konia i strasznie jest nie mila atmosfera właścicielka robi z siebie mega znawczynie i instruktorem lecz tak naprawdę nie ma go.....
konie fakt dostają jedzenie ale tylko ich bo pensjonatowe to tak jak uważają nie stosują sie do zaleceń pensjonariuszy jak na 600 zl ktore cha to nawet nie zasługują na 500
Inna potwierdzam twoja opinie  nie polecam stajni rusin a jak mozna bronic stajni jak si nie mialo tam konia nie rozumiem tego
widocznie cos jest na rzeczy ze 3 osoba się skarży o żywność w stajni
Za tydzień przenoszę się do Więckowic więc zwalniam boks w Tomicach. Jeśli ktoś szuka stajni z super opieką 24h i najlepszymi terenami po tej stronie Poznania to wszystkim polecam Tomice. Dziewczyny dbają jak o swoje i przede wszystkim o każdej błachostce informują właściciela od razu. Konie mają zawsze czysto, siana do oporu, dużo czasu na dworze.. może nie ma hali ani innych 'luksusów' Ale jest wiele rzeczy które to rekompensują. Widzę że dużo z Was poszukuje takiej stajni więc jako pensjonariusz mogę szczerze polecić Faworytowych. I zaznaczam że nie odchodzę że względu na to że jestem niezadowolona, tylko z zupełnie innych przyczyn  😉
tez polecam
a co do siana to skandal pol wideł daja rano i wieczorem
SASZA, i MARIOLKA, dostaje bana za podwójne konto.
agunia czyżbyś stacjonowała w KOPYCIE?  😉 kon z avatara mi sie skojarzył  😎


Zgadza się 😉
Wie ktoś coś o Stajni Gronówka? Głównie chodzi mi o szkółkę. 😉
Przykre ale prawdziwe. Również nie polecam stajni Rusin, konia nie miałam tam swojego ale sama musiała go regularnie dokarmiać bo był za chudyyyyyyyyyyy
Odnośnie stajni Rusin w Dopiewie, to trzymam tam 3 konie od prawie 5 lat, wszystkie są całe zdrowe i bynajmniej nie zagłodzone. A stajnia ostatnio fajnie się rozwija, od zeszłego roku mam łąkę, powstaje hala, lonżownik, a i z właścicielami można się dogadać.

pozdrawiam
Marta Suchocka
Marta nie ma czym sie przejmowac 😉 ja ostatnio usłyszalam ze u mnie jest zla opieka, bo koniowi rozmiękla strzalka po 2 tyg trzymania w kreolinie z powodu ropy 😁  😁
Pytanie nie o pensjonat, ale o trenera w Poznaniu. Po roku bez jeżdżenia (kontuzja nogi) szukam trenera, który profesjonalnym okiem mnie przypilnuje, żebym nie nabawiła się głupich błędów i złych przyzwyczajeń. Głównie chodzi mi o ujeżdżenie, ale dobrze by było gdyby można było coś skoczyć (przygotowanie do odznak). W końcu trzeba się wziąć za siebie, żeby nie klepać tyłkiem jak rekreant, a po roku przerwy czuję, że będzie ciężko 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się