Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

hey, jakie polecicie stajnie do 1000zł  z hala ale większa niż 20x40
Duże hale ma Wola, Jaszkowo, Krajkowo i nie wiem czy coś jeszcze w okolicy.
Łopuchowo 25x55 kwarc
MalinaZGryzina, no to może jeszcze w tej okolicy stajnia w Głuszynie - Sypniewo
kisiel a Sypniewo prowadzi w ogóle pensjonat? Wiesz coś więcej?
2/3 lata temu wzięli konia w pensjonat, ale czy prowadzą to nie wiem. W każdym bądź razie, nie ogłaszają się. Nigdy nic nie słyszałam.
Z tego co wiem, jeśli mówimy o tej samej stajni. To w styczniu/lutym, ktoś z moich znajomych tam przenosił konia. Więc raczej prowadzą
Prowadzą prowadzą na pewno  🙂
Hendi   Kara księżniczka
26 marca 2018 09:40
Czy jest tu ktoś kto zna Bursztynowy Zakątek w Mórce koło Śremu?
Bursztynowy ZWIERZYNIEC - Przesympatyczne miejsce.
Nie polecam Stajnia Góra 13/koło Pobiedzisk.

Byłam pensjonariuszką przez rok i niestety był to rok pełen nerwów. Właściciele tragiczni w rozmowie, problematyczni. Trzeba było nauczyć się jak rozmawiać i przytakiwać, żeby przetrwać we względnym spokoju psychicznym. Obiekt piękny, naprawdę super warunki - przewiewna stajnia, dwie hale, fajne padoki zimowe i duże pastwiska w lecie, żywienie regularne i całkiem w porządku, chociaż baaaardzo oszczędnie z sianem, na lato 1x dziennie, a w zimę 2x ale nie za wiele 😉 Stajnia jako obiekt zachwyca, ale niestety jeśli chodzi o porozumienie, spokój i atmosferę - naprawdę dla ludzi o mocnych nerwach... Niektóre akcje naprawdę przechodzące ludzkie pojęcie - z powodu konfliktu z jedną osobą wszyscy pensjonariusze zrywani przed i po pracy musieli sami wypuszczać i sprowadzać swoje konie z powodu NIE DOCENIANIA PRACY OBSŁUGI STAJNI, cena pensjonatu oczywiście nie uległa zmianie za ten okres - zachowanie totalnie nieprofesjonalne. Wiele zabobonów - nie docierały nawet racjonalne argumenty. Po odejściu niestety odetchnęłam z ulgą mimo, że zapowiadało się naprawdę dobrze i pierwsze wrażenie wywarli na mnie rewelacyjne.
Gdyby ktoś szukał dobrego miejsca dla swojego konia, to są wolne dwa albo trzy boksy w stajni niedaleko Wągrowaca, szczegóły w ogłoszeniach
Czy ktoś z was obecnie trzyma konia w stajni Mustang w Czerwonaku lub w stajni w Kicinie (dawna Dominanta/Eden) i mógłby się wypowiedzieć? Chętnie na priv.  🙂
Poszukuję pensjonatu w okolicach Szamotuł/Pniew. Czy ktoś z Was słyszał o jakiś wolnych boksach w tych okolicach. Sprawa dość pilna. :-)
Obrzycko chyba ma aktualnie wolne boksy, w Jakubowie zdaje się że też. W Otorowie właśnie stanęły nowe boksy, ale nie wiem czy już nie są zarezewowane.
biglove666 ja stoję aktualnie w dominancie 😉
Hej.
Niedługo planujemy przeprowadzkę pod Poznań - czy może ktoś polecić jakiś pensjonat w okolicy Swarzędza / Kobylnicy / Biskupic?
Wymagania podstawowe - dobra opieka, codziennie wypuszczanie na pastwisko, jakiś plac do jazdy. Generalnie aby było miło i kameralnie.


Odpada Atrium, Góra, Kociałkowa - za dużo złych opinii...
[quote author=krzysztof_76 link=topic=208.msg2772919#msg2772919 date=1523094170]
Hej.
Niedługo planujemy przeprowadzkę pod Poznań - czy może ktoś polecić jakiś pensjonat w okolicy Swarzędza / Kobylnicy / Biskupic?
Wymagania podstawowe - dobra opieka, codziennie wypuszczanie na pastwisko, jakiś plac do jazdy. Generalnie aby było miło i kameralnie.


Odpada Atrium, Góra, Kociałkowa - za dużo złych opinii...
[/quote]

To w tamtych rejonach do wyboru jest jeszcze Kicin. Ale nie wiem jak z boksami
W Promnie otwarła się stajnia, ogłaszali się przez jakiś czas, teraz to nie wiem. Jest jeszcze jedna stajnia, ale to mała, prywatna nie wiem ile boksów jest wolnych. Na olx się ogłaszają, czy ogłaszali.
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
08 kwietnia 2018 15:45
Poszukuję pensjonatu w okolicach Szamotuł/Pniew. Czy ktoś z Was słyszał o jakiś wolnych boksach w tych okolicach. Sprawa dość pilna. :-)

W Krzywej Stajni w Lubosinku zwolnią się 3 boksy niebawem, jest też opcja postawić konia na wolny wybieg. Fenomenalna opieka,konie mają wszystko co trzeba 😉
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

10 kwietnia 2018 09:20
W Promnie otwarła się stajnia, ogłaszali się przez jakiś czas, teraz to nie wiem. Jest jeszcze jedna stajnia, ale to mała, prywatna nie wiem ile boksów jest wolnych. Na olx się ogłaszają, czy ogłaszali.

Gdzie w Promnie? Nic nie wiem. Coś nowego?
W Promienku jest mała stajenka pensjonatowa, niestety nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia, konie maja mały wybieg, nie ma ani kawałka zielonego.
Krzysztof_76, a Abakus Kaczyna? A stajnia Pana Waliszki? A Kinok w Wierzonce?
W Promnie, nie wiem dokładnie gdzie. Widziałam po prostu ogłoszenia, raczej mała nie była bo i halo dysponowali. Ale na prawdę, więcej nie wiem.
@Teli dzięki!  Posprawdzam.
O p Waliszce słyszałem, ale chyba nie mają wolnych boksów 🙁?
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

11 kwietnia 2018 09:14
Niestety nie wiem. Ja dobry rok temu się rozglądałam za stajnią. Super jest w Quatro w Złotniczkach, ale to już trochę dalej.
w Harmony Farm zwolnił się jeden boks, ale to bardziej zachodnia strona Poznania.
Znacie jakieś pensjonaty po wschodniej stronie Poznania, najlepiej w okolicy Swarzędza, ale bez wygórowanych cen jak w Podkowie?
Znacie jakieś pensjonaty po wschodniej stronie Poznania, najlepiej w okolicy Swarzędza, ale bez wygórowanych cen jak w Podkowie?


Podpinam się do pytania, te które odrzuciłem wymienione wyżej.

Quattro i p Waliszka - chyba brak miejsc a szkoda 🙁
Jak jezdze w teren to mijam stajnie w Kołacie. Czy penajonat maja to nie wiem. Moze warto obczaic te cale Promno? A Pegasos? to w ogole jeszcze istnieje? Jeszcze debogora jest i ta nowa stajnia obok kicinlandu co na miejscu jakiejs tarej sie wybudowali. Dalej jest jeszcze stajnia gora , atrium, iwno i imiołki.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

16 kwietnia 2018 20:01
Myślisz o Ranczo Kołata? Na dzień dzisiejszy Sylwia nie prowadzi pensjonatu. Wiem, że jest taki plan.
W Jerzykowie są dwie stajnie na przeciwko siebie, idąc dalej na wschód jest Barczyzna i Maskawa. W Nekielce jest Słoneczna Zagroda, ale nie wiem czy Ada przyjmuje konie w pensjonat.  No i jeszcze Targowa Gorka. No i jescze w Czerwonaku jest Mustang.
Ciężko jest po naszej stronie, bo są fajne stajnie, tylko od 750zl w górę.
Drabcio, z ciekawości, gdzie stoisz?
Ranczo nie ranczo nie wiem bo tylko w terenie mijam  😁
Wymienilam wszystko co kojarze w okolicy. W quatro.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się