Oficerki

Sankaritarina, mi miarę ściągała Iga ze sklepu Stajnia na jakiś zawodach i wydaje mi się, że obwód w kostce też mi mierzyła
Zuzu., Jednak co ogarnięta w temacie osoba, to ogarnięta w temacie osoba.
To ja mierzyłam wg wytycznych Hippicy ze strony i może się miara omsknęła. No, ale wykonane zostały dokładnie wg moich pomiarów. W jeździe nie przeszkadza, działa jak należy, więc cóż będę narzekać. =)
Kolejna nowość od Ariata - model Divino 😍:



Edit. jeszcze jedna fotka:

Macie doświadczenia z oficerkami firmy Koenigs obecnie?
Czy jedyny sklep z tymi butami to Mustang w Warszawie?

Moje mają 10 lat. Uwielbiam je ale przyszedł czas na wymianę...
Jeśli jest taki wątek to przepraszam, ale nie mogę za nic znaleźć  👀
Jakie oficerki jeździeckie polecacie?
które są najtrwalsze, najwygodniejsze?
szukam dobrych oficerków, najlepiej w kolorze brązowym  😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Dublowanie wątków
szukam oficerek w normalnej cenie i znalazlam takie : http://www.profithorseshop.pl/product.php?id_product=3193 co myslicie o nich?
Czy miał ktoś do czynienia z oficerkami Animo i potrafiłby się wypowiedzieć czy w ogóle warto się interesować? 🙂
Jakieś opine o oficerkach Schockemohle Tonics Jupiter? Z góry dziękuję  :kwiatek:!

Podobają mi się bardzo!
Moon   #kulistyzajebisty
01 czerwca 2018 17:37
Czy Ariaty da się gdzieś w PL uszyć na miarę? Czy tylko tabelki rozmiarowe?
Moon
Nawet jesli sie nie da, to na 100% znajdziesz odpowiednie na siebie. Miesiac temu bylam w sklepie Manski w Güstrow w Niemczech i przymierzalam. Mowilam ze mam niewymiarowa noge i chce na wymiar, bo z kazdej innej firmy zwezam zawsze. Laska mi przyniosla tylko 3 pary. 3 juz byla idealna. Jak szyta na mnie. Czekam az sie moje Felixy rozwala i kupuje. Bo to sa super wytrzymale buty i maja super gwarancje ( przynajmniej tu gdzie ja mierzylam ). Te Ariaty maja sryliard wymiarowek dostepnych w sklepach.
Moon   #kulistyzajebisty
01 czerwca 2018 18:36
KaNie, tabelki rozmiarowe widziałam w sklepach, widziałam 😉 rozmiarów faktycznie sporo, pytanie czy jakiś sklep w PL by się podjął mierzyć, sprowadzać i potem ew. wymieniać mi rozmiary ;p bo kuszą mnie designem bardzo.
Jak sie dobrze wymierzysz , to moge podeslac te wymiary do dziewczyny, ktora mi te buty dobierala. Twierdzi ze dobieranie oficerek to jej mała obsesja 😉 I serio ma oko. Dwie pierwsze pary przyniosla zeby zobaczyc gdzie jest problem ( bo ja swoich wymiarow nie znam ), a 3 juz idealnie pasujaca.  Moze ona Ci podpowie jakie buty w razie czego zamawiać.
Moon   #kulistyzajebisty
01 czerwca 2018 18:49
KaNie, o dzięki, odezwę się 🙂
Witam - czy ktoś miał do czynienia z oficerkami York Genesis - podróbami veredusów? Nie jestem zbytnio przekonana do tej marki jeśli chodzi o rzeczy takie jak obuwie, ale regulacja obwodu łydki by mi się bardzo przydała aktualnie. Veredusy były mi bardzo polecane, ale nie bardzo mam ochotę teraz wydawać 2,5k a muszę coś kupić praktycznie na już. Niestety jestem aktualnie w momencie bycia wielkim kotletem, bo osiągnęłam szczyt swojej wagi ever :P Liczę, że się to zmieni w najbliższym czasie i w związku z tym łydka się skurczy. Zawsze mam problem z tym że trochę chudnę i trochę tyję więc mam oficerki cavallo z taką gumową wstawką z tyłu, żeby mogły trochę zapracować w razie "W" ale to oficerki zimowe, a moje buty na lato umarły już całkowicie. Widziałam, że Equi Theme ma jeszcze podróbki tych Veredusów - może takie ktoś użytkował? Ewentualnie może ktoś mi poleci jakieś porządne oficerki do 1k mające gumową wstawkę z tyłu?

I drugie pytanie oficerkowe - czy ktoś w PL jest dystrybutorem/sprowadza buty marki EGO7? Wyglądają bardzo fajnie i są spółką córką Tucci, ale nie mogę ich znaleźć nigdzie w PL.
Aga_Leming, jesteś zs Szczecina, czyli masz na miejscu Galopadę i możesz je obejrzeć
Dla mie są mega "papierowe" takie na trening 3 razy w miesiącu.
Gaga - właśnie dziś jadę je obmacać - myślałam, że znajdę kogoś kto może posiada je dłużej i wie jak się sprawują przy dłuższym użytkowaniu. Nie robię sobie jakichś wielkich nadziej bo to jednak York i nawet na zdjęciach pomiędzy nimi a Veredusami widać znaczną różnicę.
Moon   #kulistyzajebisty
08 czerwca 2018 19:08
Wpadam tylko potwierdzić, że faktycznie Ariaty mają w piiiiiiip wielką tabelę rozmiarów  😜 Wg moich pomiarów, moje giry wpasowałyby się nawet w jeden wariant  😅
Napisałam do GNL'a, wysłali mi tabelkę i generalnie mogą mi ściągnąć wybrany rozmiar, tak więc pod koniec miesiąca chyba się skuszę i zaryzykuję 😉
A ma ktoś może któreś z tych oficerek:
http://www.cavallo.szczecin.pl/Oficerki_Busse_Paris-1222.html
[[a]]https://www.pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Oficerki-Spain-czarne-40-4140%2C5-PROMOCJA-48h/27084[[a]]
https://sklep.bergo.pl/oficerki-syntetyczne-horze

Będę wdzięczna za każdą opinię. :kwiatek:
flygirl ja mam te HKM-my tylko że wersję zimową. Powiem tak że jakością nie powalają i są dość szerokie w stopie i podbiciu. Zimą i tak noszę grubsze skarpety więc mi to jakoś zbytnio nie przeszkadza, natomiast latem to bym miała luzu jak w kaloszach.
Wpadam tylko potwierdzić, że faktycznie Ariaty mają w piiiiiiip wielką tabelę rozmiarów  😜 Wg moich pomiarów, moje giry wpasowałyby się nawet w jeden wariant  😅
Napisałam do GNL'a, wysłali mi tabelkę i generalnie mogą mi ściągnąć wybrany rozmiar, tak więc pod koniec miesiąca chyba się skuszę i zaryzykuję 😉

/
Moon, a wiesz, że konik ma ariaty, i to większosć rozmiarówki? 😉 
Moon   #kulistyzajebisty
09 czerwca 2018 05:00
anai, o masz! Mają naprawdę xslimy na stanie? Muszę obczaić! 😀
Moon, zadzwoń do Gdańska, nawet jeśli nie mają w gd, a mają w drugim sklepie, szybciej będą .
W jakim sklepie stacjonarnie aktualnie ktoś dobrze zmierzy nogę i doradzi odnośnie oficerek Petrie, Cavallo, Hippica, De Niro?
Chodzi o Warszawę.
Pasi- Konik.
Poproszę Was o poradę. Mam swoje pierwsze w życiu oficerki ujeżdżeniowe (König Favorit). Powinnam w nich pochodzić w domu, czy z miejsca próbować rozjeździć? Bardzo będzie boleć 😉?
Favority są z tych miękkich oficerek, można wsiadać od razu na konia 😉
Quanta, dziękuję  :kwiatek:.
Macie jakieś doświadczenia z oficerkami i sztybletami z Premier Equine? Derki mają świetne, kurtki i polary też, więc zastanawiam się, czy  wyroby skórzane też trzymają poziom. To miałyby być buty dla klientki, która jeździ 1-2x w tygodniu. Ktoś coś?
Zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowniczek oficerek BR (a już najbardziej to modelu Vincenza) - o wyrażenie swojej opinii w ich temacie. Po pierwsze - czy i ile opadły i się rozciągnęły? Czy one mają jakąkolwiek elastyczną wstawkę przy zamku? I na koniec - jak postępuje ich zużycie? Jesteście z nich zadowolone?
rudziczek, mam sztyblety PE i jestem z nich bardzo zadowolona. Warto sprawdzać regularnie stronę pe, bo buty co jakiś czas mają 20% taniej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się