Bryczesy

Monoc, 🤔 no co ty? zaczynam mocno wątpić w jakość ESów/Pikeurów/Kingslandów... jak na razie te psują się po kilku użyciach lub praniach...
Ale muszę pochwalić Schockemohle Alexa. Po ponad roku wyglądają super, kolor minimalnie zbladł (nie oszczędzałam ich), lej jak nowy.
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
21 sierpnia 2014 17:06
Zuzu., będę reklamować, bo co innego mi zostaje? Zobaczymy co Pikeur na to.

Ale szczerze mówiąc nie widziałam/nie słyszałam, żeby coś takiego się działo z bryczesami Pikeura. Ktoś z Was miał już takie przygody, czy może po prostu mam pecha?
Monoc, z moimi antracytowymi Pikeur Lugana było tak samo niestety. Natomiast z Leandra berry/slate nic takiego się nie wydarzyło. Kolor jest jak w dniu zakupu.
Wczoraj dostaliśmy info od klientki, że właśnie Pikeury jej blakną (Monoc?). To pierwsza taka sytuacja.
Pytanie ile osób nie chce tego reklamować?
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
21 sierpnia 2014 20:53
Tak, to ja ubolewałam wczoraj nad ich losem.  😵

Jak dla mnie straszna wpadka ze strony Pikeura, bo szczerze mówiąc w życiu wygodniejszych bryczesów nie miałam na tyłku (ale co tyłek, to inny) 🙂. No i ten lej... 😍 Szkoda tylko, że po kilku użyciach tak wyglądają. Za pół roku byłby z nich szmaty :/

Edit: Dopisek
Monoc, łoooo... przecież chwilę wcześniej szła do Ciebie paczka z nimi! Odsyłaj natychmiast i się nawet nie czaj!
"No tak nie może być!" 😉

A że są fajniackie to potwierdzam... bezczelnie zmacałam 😁
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
21 sierpnia 2014 20:58
Już kurier dzisiaj z nimi odszedł...  😕

Tak z ciekawości i na przyszłość dla innych. Jak dokładnie wygląda reklamacja u Pikeura? Przyjmują bez problemu? Czy może w ogóle nigdy w życiu nie reklamowaliście nic Pikeurowskiego?
Yyyy...idę z prywatą na pw.
Przeraziłam się teraz. To że ES blaknie jest od kilku sezonów normalką, ale że PIkeur też? Dobrze że chociaż dalej jakościowo są boskie, bo inaczej to nie wiem w czym bym jeździła ;/ Chyba pozostaje już tylko Cavallo.
xxagaxx, nie mówmy jeszcze o też. Może po prostu jakiś felerny egzemplarz? Pierwszy raz takie cudo widzę, a trochę tych Pikeurów mi przez ręce przeszło...
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
21 sierpnia 2014 21:20
xxagaxx, no właśnie ja też się jeszcze nigdy nie spotkałam, żeby ktoś miał problemy z Pikeurami. Ani z nowymi, ani ze starymi. Dlatego u mnie najpierw było wyparcie, następnie niedowierzanie, a na koniec już tylko pogodzenie się z losem.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 sierpnia 2014 12:05
tak chwalicie bryczesy Fair Play Roxana, że biję się z myślami czy sobie ich nie zafundować... a w dodatku w Pasi-koniku są w promocji  😵
Czy ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć po dłuższym użytkowaniu?  :kwiatek:
Ja mam roxany od ponad roku. Lej się trochę skulkował i kolor (grafit) masakrycznie wyblakł, ale faktycznie są baaardzo wygodne. 🙂
Tutaj używane przez zimę sporadycznie


A tu we wrześniu (mimo tego światła kolor jest właśnie taki)



Muszę ze zdjęciami, bo nie miałoby sensu. Generalnie teraz wyglądają podobnie jak wtedy, wyblaknięte, trochę skulkowane, ale nadal do użytku.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 sierpnia 2014 12:42
Zuzu. dzięki. Mi po głowie chodzą szafirowe i czerwone  😉
Szukam bryczesów w kratkę z pełnym lejem w kolorach zieleń/beż/brąz z naciskiem na zieleń. W rozmiarze 34/36. Api Jerry/Sara odpadają.
Nasturcja-Renata ja mam czerwone Roxany, używam od roku często i ani nie wyblakły ani nic się nie skulkowało.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
24 sierpnia 2014 19:15
hej, wie ktoś może jak wygląda rozmiarówka w bryczesach HKM Bryczesy Summer Denim a dokładniej czym będzie się różnił rozmiar 170 od 38?

rozmiary 164,170 to są młodzieżowe? na dany wzrost? jeśli tak to czy jesli noszę normalne 38 to zmieszczę się w 170/176?
Brzask, niekoniecznie. Młodzieżowe rozmiary mają inny krój - damskie biorą pod uwagę np. biodra 😉 W młodzieżówki wchodzą raczej drobne kobiety o bardziej chłopięcej budowie.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
24 sierpnia 2014 20:07
Aha czyli nie wejdę...

Dzięki za odpowiedz  :kwiatek:
Brzask mogą być za krótkie, Ja noszę 176 młodzieżowe pikeur ale mam 164cm 😉
Brzask może jest szansa, żebyś dostała wymiary?🙂
ja z Hkm noszę 34 (przynajmniej te kilka par co miałam i wypadały jak większe 34- z ES, Pikeur mam juz 36) i spokojnie mieściłam się w HKM 164, ale były krótsze niż 34... ale w przypadku tego modelu może to wyglądać inaczej
Czy ktoś z Was spotkał się z bryczesami z silikonowym lejem, wyhaftowaną literką K na lewej tylnej kieszeni i jest w stanie powiedzieć co to za firma? Kupiłam takie używane bryczesy ale niestety mają uciętą metkę i nie jestem w stanie rozpoznać producenta. Z góry dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
27 sierpnia 2014 21:41
Czy takie? 🙂



Taaak 😅 Dziękuję bardzo, szukałam w Kyronach i sie na nie nie natknęłam 😉 :kwiatek:
Szukam fajnych (w sensie nie szmacących się od razu) bryczesów jeansowych w nie zabijającej cenie, najchętniej z pełnym lejem. Znacie jakieś fajne modele, mogłybyście coś polecić? :kwiatek:

Polecam HKM Marga, mam je już chyba 5 rok, nie oszczędzam w ogóle (w sensie, że nie uważam, czy i czym je ubrudzę), piorę w 60 stopniach co kilka dni - no i nie chcą się zniszczyć. Jedyne co zauważyłam, to to, że ostatnio coraz szybciej ima się ich brud (pewnie materiał stracił już wszystkie ochronne powłoki), więc piorę je coraz częściej. Może się w końcu rozlecą, bo z chęcią kupiłabym już nowe.
Livia   ...z innego świata
28 sierpnia 2014 21:04
annet, o, dziękuję bardzo - zaraz je sobie obejrzę :kwiatek:
Jak wypada rozmiarówka Horze w porównaniu do Pikeura i ESa?  :kwiatek:
tulipan generalnie większa, ale różnie w różnych modelach wypada. Jaki masz na myśli ?
Grand Prix. Pikeury i ESy mam 38, czyli Horze brać 36?
Czy ktoś widział jakąś promocję na pikeura w rozmiarze 42 z prestige 2000 w odcieniach brązu/beżu/czerni?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się