Bryczesy

40 lub 42
jaskierkowa- dziękuję  :kwiatek: nie uratujesz mojego portfela :P
Dworcika   Fantasmagoria
04 marca 2015 20:04
Dorobiłam się kolejnych bryczesów, tym razem MAJESTIC Lauria Garelli. Kocham 😍 Super wygodne!
Dramka dzięki 🙂; Alexiss na pocieszenie powiem Ci, że mój portfel też pusty... 😉 bo zamówiłam te Piany :P
Już po mnie................ 🤔 😜 😵


zoyabea, piękne. Ale cena pewnie też ;/
Dworcika   Fantasmagoria
06 marca 2015 19:50
Wyglądają jakby na tyłku popękały 🤔
Zbyt wybajerzone jak na mój gust.
No wlasnie chcialam powiedziec ze za duzo tego wszystkiego...
zoyabea, co to ? Animo ?
zoyabea, co to ? Animo ?


tak wynika z podpisu - Animo Nagor.

edit. widzę  😵
edit 2. jednak nie widzę - lepiej dla mnie  😎
jaskierkowa- dziękuję  :kwiatek: nie uratujesz mojego portfela :P


Mam HKM zimówki i HKM dżinsowe i świetnie się trzymają  🙂 Te z kolekcji Laury i Marino też wyglądają na porządne 😉 przynajmniej w dotyku :P

Skusiłam się na Horze z pre-ordera z lejem zwykłym plus lejem sylikonowym 🙂 Szkoda tylko,że tyle musze czekać...
Kasija Fajne te bryczesy Horze 💃 Gdzie je można zamówić?? 🙂
Czy fp natasha też są z materiału comfitech?  :kwiatek:
Kasija Fajne te bryczesy Horze 💃 Gdzie je można zamówić?? 🙂


PW 🙂
Kasija-a powiedz mi jak się sprawują te sylikonowe leje w praktyce??
nie zdziera się ten sylikon?
Jeszcze ich osobiście nie sprawdzałam, ale wyglądają na porządne. Jak sprawdzę to Ci powiem wrażenia 😉
Na razie słyszałam dobre opinie.
Może mi ktoś powiedzieć  czy es laura tracą kolor po paru praniach? Gdzieś czytałam, ze nowe esy bardzo blakły... bo nie wiem czy kupić czarne esy laura czy czarne fp natasha...  😉
Bez porównania eurostary 😉
pianissima2003 Nie wiem czy nowe Laury tracą kolor, ale wolałabym mieć wyblakłe ES niż ładne FP 😉 Jeździłam sporo czasu w FP i byłam zadowolona, kupiłam jakiś czas temu używane ES i Cavallo i byłam w szoku, że może być "aż tak wygodnie", mimo, że do FP nigdy nie miałam zastrzeżeń. Pewnego dnia na jazdę chciałam wziąć ponownie FP i jak je ubrałam po kilku jazdach w bryczesach "lepszej marki" to pomyślałam sobie, że te FP to jednak strasznie krępują ruchy  😀 A byłam zawsze pierwsza do komentowania drogich ciuchów na zasadzie "no co może w bryczesach aż tyle kosztować, ja mam za niecałe 300 zł i też są fajne " 😡 Aktualnie mam Lugany i też jestem zachwycona  🙂
Do jakiego rozmiaru można porównać 176 Pikeur Lugana? 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
08 marca 2015 21:00
To jest przedłużane 38.
Constantia, nie.
76 to jest przedłużane 38.
176 to rozmiar młodzieżowy i wypada w okolicach damskiego 36 (ale będzie węższy w biodrach i być może w pasie też).
Dziękuje bardzo!  :kwiatek:
Pialotta, Pani w cavalloshop mowiła, że są o cm dłuższe od 36, a tak wymiary są takie same 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
09 marca 2015 07:55
Pytanie jeszcze które Lugany... ten model, zależnie od materiału potrafi różnić się wymiarami o ok. 3 cm w pasie i biodrach (w rozmiarówce damskiej, nie wiem jak młodzieżowa wypada).
Z Luganami proponuję jednak prosić o wymiary upatrzonego modelu.

Dzięki dziewczyny! Chodzi mi konkretnie o rozmiar 176 z dziecięcych 🙂
Pialotta, na prawdę każda kolejna seria Luganów różni się wymiarowo. Ja mam Lugany w rozmiarze 40, 42 i 44... wszystkie leżą tak samo 😉
Czy pikeur candela od lugana mają jakąś różnicę w rozmiarze? Lugany mam 36 i są dobre... a zastanawiam się czy 38 candela będą bardzo za duże..
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 marca 2015 18:52
Czy ktoś ma bryczesy Pikeur Barinja i powie mi, jak się sprawują?  👀 Wyszukiwarka nic nie wypluwa.
Szukam ładnych, białych bryczesow z kryształkami. Ktoś cos widział? Wszystko co mi z wyszukiwarki wyskakuje juz niedostępne 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się