Bryczesy

W Awilhorse - nie ma problemu ze zwrotem , czy wymianą. Ja pierwszym  razem kupilam za duże i wymieniałam.


Wymiana a zwrot to dwie rózne sprawy !
grr hkm Karo okazało się że znowu na jakieś długonogie. No nic trzeba bedzie jechac do Chin na operację lamania i wydluzania nóg  😕
Smok10 - główka boli  😁???. Napisałam jak byk - nie ma problemu wymienić ,  czy zwrócić . Czego ty jeszcze nie rozumiesz ??? To że przepisy się zmieniły , wcale nie oznacza , że sklepy  nie idą na ręke klientowi , i  godzą sie na jedno i drugię.
Mam do Was ogromną prośbę, bo mi już ręce opadają. Od kilku lat nie mogę trafić na bryczesy, które posłużą mi dłużej niż rok ( ostatnio 2 pary w pół roku...). Albo wyciera mi się lej na tyłku, albo mam dziury na kolanach ( to zazwyczaj ).
Fakt że nigdy nie inwestowałam dużo, max do 300zł, ale biorąc pod uwage powyższe to boję się zapłacić więcej.
Możecie mi doradzić, która markę warto rozważyć pod względem wytrzymałości?  :kwiatek:  :kwiatek:
Pikeur
Cavallo - mam ponad rok i są w świetnym stanie, kupowałam używane.
Livia   ...z innego świata
13 kwietnia 2015 19:01
reinko, Pikeur albo stare EuroStary - nie do zajechania 🙂
Dzięki! Właśnie rozważam pikuery lub eurostary. Tylko skąd wziąć stare ale w dobrym stanie  🤔
Niestety mam wrażenie że wszystko co nowe jest marnej jakości. Kiedyś to naście lat przejeździłam w tych samych spodniach...
reinko, daleko szukać nie musisz,, zajrzyj do ogłoszeń 😉
Czy ktoś wie gdzie można sprawdzić wymiary bryczesów Horki  ?  🤔
Nigdzie nie moge znaleźć tabeli rozmiarów. Potrzebuje wymiary dziecięce 152; 164; 176
Znalazłam w końcu idealne białe bryczesy 😍 Mocno bling bling, z sylikonowym lejem i pusch up'em😉 i musze przyznać, ze układają sie idealnie!!
Jak z push up'em, pierwsze słyszę o czymś takim?
Somebody maja wyprofilowany materiał i przeszycia😉
Wyprofilowany materiał, czyli dużo miejsca na pupę? O to chodzi?
Na zdjęciu wyglądają super. ( ja tam kocham, bling bling)
Ma ktoś może Pikeur Patricia(158, 164, 170)? Mam pytanie odnośnie rozmiarówki  :kwiatek:
push up na pupe?  😁
Taak!😉 Oczywiście bez żadnych wkładek powiększających😉 Tak jak Tunrida napisała- jest miejsce na pupę😉 Producent opisał to tak: "Ergonomic cut for an excellent support, shaping effect".
a jak ktoś ma płaską pupę?
To sobie musi włożyć wkładki korygujące TYŁ z Mattesa 😁
To musi mierzyć😉 Nie wszystkie modele są dla każdego😉 Mi akurat ten pasuje najbardziej ze wszystkich jakie miałam.
To też nie wygląda tak, że w tym modelu na pupie jest wielki wór na zad jak u Kim Kardashian;p Są delikatnie wyprofilowane, tak że materiał nie układa się płasko jak w zwykłych bryczesach tylko jest delikatnie zaokrąglony.
Ma ktoś tu może białe HKM-y z czarnym lejem?  👀 farbują? 
http://konik.com.pl/bryczesy-hkm-basic-belmtex
rybka   Różowe okulary..
14 kwietnia 2015 14:09
Ma ktoś tu może białe HKM-y z czarnym lejem?  👀 farbują? 
http://konik.com.pl/bryczesy-hkm-basic-belmtex

Ja mam, a raczej miałam, FARBUJĄ JAK CH...A!! Jeden przejazd w deszczu i wyglądałam jak bym sikała na czarno...
baffinka też je miałam i szczerze mówiąc jakość nie powala zupełnie.

Ja też szukam białych bryczesów z czarnym lub szarym lejem, chętnie z trochę wyższym stanem, elastyczne kojarzy ktoś coś?  👀
Dziś mierzyłam Horze Grand Prix i leżały super, materiał elastyczny, tylko niestety miały biały lej, może są jakieś podobne, ale właśnie z czarnym/szarym lejem?
gryglodor, w obecnej kolekcji Pikeur widziałam bardzo ładny model dostepny w biełąej wersji z szarym lejem.
Dzięki za info. Potrzebuje w sumie jako zastępcze w większym rozmiarze, bo szczerze mówiąc dupa mi się nie mieści w stare  😁
Gryglodor fajne jakościowo ma Passion. Lej nie farbuje. Mocno trzyma w siodle. Uwielbiam je. No ale niestety trochę za małe aktualnie  😁
Kosztują ok 400 zł, ale myślę że są warte tej ceny. Co prawda ja startuje tylko 4-5 razy w roku :P 

Oo tak, bryczesy Passion są genialne - właśnie też kombinuję skąd wziąć kasę na konkursowe. Ehhh 😉
mi się jeszcze marzą jeansowe od nich  😀
a jakbym miała kasę to po prostu bym zamówiła jeszcze jedne białe tylko, że większe  😂 no ale wychodzi na to, że od dzisiaj muszę mieć głodówkę. myślicie, że jak nic nie będę jeść przez tydzień to wejdę?  😂
baffinka, mam, mam - kocham. Wymieniłam lej ostatnio po prawie 3 latach i kocham nadal 😉
jeansowe masz? pokaż  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się