Jakie pasze dajecie swoim koniom?

Gillian   four letter word
31 maja 2018 18:44
😍 OBożeBożeBożeBożenko  😍
otworzyłam dziś pierwszy raz worek Mebio Build Up  😍 ale to pięknie pachnie, siedzałam z głową w worku jak ćpun  😜
Ja dwa dni woziłam w aucie zamknięte worki i pachnie już 7 dzień  😂
Gillian, - no nie? Ja i P. byliśmy bardzo blisko zezarcia go na śniadanie 😁 Nawet wybredzioch mojej mamci wcina to aż mu się uszy trzęsą. Pod wzgledem smakowym i zapachowym pasza na medal, teraz czekam na efekty 😀
Gillian   four letter word
31 maja 2018 20:57
ja w ogóle lubię wąchać pasze 🙂 Nuba pachnie taką świeżością, czystością.Mebio jest ciężkie ale bardziej aromatyczne. Build Up pachnie ziołami, mój koń jest wielkim fanem takich nut więc jak dostał porcję to wylizał cały żłób. Całe szczęście mamy podobny gust 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
01 czerwca 2018 09:12
Gillian, a myślałam że to tylko ja ćpam wszelkie paszowe zapachy  😜
Czy program lojalnościowy Pavo istnieje ? Znalazłam w pace sporą stertę kuponów i się zastanawiam czy mogę je wyrzucić, czy da się coś rozsądnego z nimi zrobić.
Gillian, Moon,, keirashara
A wąchałyście Krauter Musli Hippolyta?
To dopiero można się inhalować... Jak worek (zamknięty) stoi w sieni, to w całej chałupie pachnie... 😍
Witam w gronie obwąchujących końskie żarcie  😁
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
05 czerwca 2018 21:33
Jedno z musli Hippolyta pachnie lodami miętowymi z czekoladą.  🤣 Saracen mojej kobyły pachnie jagodami.
Gillian   four letter word
06 czerwca 2018 07:07
Dziewierz, joo  😜 😜
Moon   #kulistyzajebisty
06 czerwca 2018 08:58
Dziewierz, no ja o Krauterze pisałam właśnie :P Żadne inne musli tak nie pachniało mi w aucie <3
Ale z kolei np. Structur pachnie tak se, wręcz śmierdzi wg mnie.
No nie wiem, ja jak załaduję samochód dostawą Mebio, to mogę tam nocować 😀
Hej! Kupiłam kilka dni temu konia (jeszcze go nie przywiozłam) ma 2 lata, ogierek. Właściciel powiedział mi, że dawał mu tylko żarcie raz dziennie, tylko rano, pełne wiaderko 10L  😲 koń nie jest gruby, wygląda normalnie, ale kurcze ja swoim koniom daje 3x dziennie po dużo mniejszych dawkach... jak mam odpowiednio zmniejszyć mu podawanie takiej ilości?  Dodatkowo chce mu podsypywac Force Marstalla- tu wiem, powoli dosypywac coraz więcej aż do zalecanej dawki. Nic mu się nie stanie jak od razu ciachne mu owies na 3 części i to w zmniejszonej ilości?  Mój pierwszy młody i reszta dorosłych koni dostają 2x w tyg mash czasami z pavo czasami sama robię, temu też bym chciała powoli wprowadzić. Wszystkie moje konie dostają po trochu jęczmienia. Najpierw chciałabym podzielić ten jego jeden posiłek na 3, ale chcę mieć pewność, że nic mu nie będzie :/ mam tak od razu następnego dnia po przyjeździe rozdzielić czy poczekać? 
Gillian   four letter word
07 czerwca 2018 11:02
nic mu nie będzie tylko zadbaj o stały dostęp do siana i pastwiska 🙂
ed
🤔 z betonitu to mi sie tylko zwirek dla kotow kojarzy... po co to dla koni?
ed
Gillian   four letter word
07 czerwca 2018 13:37
omg, chyba bym się bała o zbrylanie... serio to działa?
ed
Gillian   four letter word
07 czerwca 2018 13:49
koniczkowaaa,  kurde, to ja może spróbuję. 💃
nie jest środkiem dopingującym?
ed
koniczkowaaa, - serio dla 8 złotych chcesz ryzykować? Nawet podając 60g to kupując od podkowy wychodzi szalone 28zł za miesiąc 😉 Co do przesyłki - po prostu kupić kilka na raz, albo się z kimś zgadać? W mojej starej stajni zawsze na suple od podkowy szło grupowe zamówienie.
ed
Klami o program lojalnościowy Pavo zapytaj u Tomka Ochaba www.ntb24.pl
Ja chciałam polecić bardzo Mebio Build Up - 4 worki dały super efekt. Koń pełniejszy, żywszy, sierść błyszcząca. Chyba nawet szybsze efekty od Saracena Bio Life'a.
Czy ktoś miał do czynienia z olejem lnianym firmy Horselen? Nie jest znana, więc chcę się upewnić o wierzytelności...
czy ktoś może mi polecić jakieś sprawdzone musli dla koni wybrednych, takie w którym dałoby się przemycić drobny granulat. Kupiłam biotynę od Podkowy, zgranulowaną dodałam specjalnie wytłoki jablkowe żeby lepiej smakowały a koń ani myśli to zjadać. Mam tego zapasu na pół roku... i szukam jakiegoś rozwiązania...
Moon   #kulistyzajebisty
12 czerwca 2018 06:50
Malina_M, na mój rozum to granulat najlepiej przemycisz w czymś "mokrym" - mesz lub wysłodki. Jak koń mocno wybredny, to z każdego musli zostawi Ci nawet drobny granulat.
famka   hrabia Monte Kopytko
12 czerwca 2018 07:17
koniczkowaaa,  kurde, to ja może spróbuję. 💃
nie jest środkiem dopingującym?


a czy twój wrzodowiec ma biegunki ? przepuszcza ?
bentonit stosuje się przy wodnistym kale
Gillian   four letter word
12 czerwca 2018 09:21
zdarzają mu się luźne kupy.
Moon Tak, zdaję sobie z tego sprawę że tak by było najlepiej ale... Meszu dawać mu codziennie nie będę a wysłodkami pogardził już jakiś miesiąc temu. No i tak sobie pomyślałam że może bym spróbowała właśnie z jakimś takim bardziej mokrym i ładnie pachnącym musli. Tylko że nie bardzo wiem jakim. Tak to jest, chciałam sobie ułatwić życie i zamiast proszku wzięłam granulat i mam teraz podwójny problem... Ech te konie to czasem gorsze od "francuskich piesków"... 😂 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się