Styl western (dawniej kącik)

Livia   ...z innego świata
23 kwietnia 2016 08:53
Wichurkowa, wygląda świetnie ten Bearflex! Chociaż ja, tak jak Nique, też wolę zdobienia kwiatowe niż basket 🙂
Mogę mogę wyskoczyć jak Filip z konopii?  Bo nie wiem na kogo mnie większa duma bierze na Rafika czy Granta :P

Wichurkowa   Never say never...
23 kwietnia 2016 09:38
Mi to tam obojętne czy kwiatki,gwiazdki,basket byle było wygodne i estetyczne :-D  Za to w oglowiach,padach itp już nie jest mi to obojętne hehe
.
Muchozol Jeżdżę, jak widać nawet z pasażerem :P  Puki co ja muszę ogarnąć swoje kończyny bo nie jeździłam prawie 3 miesiące, i mam zakwasy takie że o mamo. Jeszcze Bondzia muszę odpalić bo już wczoraj na lonży czysto szedł, ale z tym to kwestia sprzedania ujeżdżeniówki i kupienia westówki na B bo Rafikowe nijak na niego nie pasuje
.
Wichurkowa   Never say never...
24 kwietnia 2016 08:01
krysiex213 Rafik to kochany konik od zawsze miał na wszystko wywalone :-D Ma fajna głowę chyba po tacie bo mamuśka wszystko widziała i na wszystko robiła wielkie oczy hehe ale i tak jest kochana no i daje rokujace źrebaki :-) Jego pół brat już wygrał swoje pierwsze zawody pod Denise Schulzem.

A ja daje fotkę z wczorajszej bardzo sympatycznej jazdy, Chico jest taki kochany  😍
.
Wichurkowa jak wy tam ładnie macie na tej hali <3 Szkoda że nie chcecie nikogo na pensjonat :P
Livia   ...z innego świata
24 kwietnia 2016 14:38
krysiex, super zdjęcie! Pies się nie bał? 🙂 Fajnie, że odpalasz konie i wsiadasz, po takiej przerwie zakwasy to nic dziwnego 😁

Wichurkowa, wiem, że off, ale jaka ładna hala!
Muchozol znajoma ma dwa continentale eqiflexy więc może akurat któryś by podpasował. Tylko fundusze..... :/

Wichurkowa Rafik  to jest ostoja spokoju, z resztą taki miał właśnie być jak szukaliśmy konia dla 60-letniego pana 🙂 btw ale macie piękną halę

Livia no zakwasy masakra, jeszcze obtarłam nogi od szwów  🙁  Pies sam żąda wsadzania na konia, jak się zatrzymam na dłużej to staje na tylnych łapkach a przednimi opiera się o nogi/brzuch konia i podskakuje żeby go wziąć :P Nie sądzę też żeby Rafik czy Bonnard straciły do niego cierpliwość bo to ogarnięte chłopaki są i lubią inne zwierzaki

Wichurkowa   Never say never...
25 kwietnia 2016 10:07
Dziękuję  😉 No nie zaprzeczę hehe hale jak i cała stajnie mamy piękna :-)
Livia   ...z innego świata
25 kwietnia 2016 11:23
krysiex, haha, to fajny taki piesek 🙂 Świetnie razem wyglądacie! A ja właśnie dlatego jeżdżę mimo wszystko w bryczesach, a nie w dżinsach - nic nie obciera 🙂
.
Dziewczyny, jak między widelec siodła a pad/kłąb wchodzi jeden palec to d**a blada, dobrze myślę?

Odpaliłam Bondzia...absolutnie uwielbiam tego konia, 3 miesiące stania, wcześniej L4 od sierpnia i wsiadasz i jedziesz i wszystko działa 😍  nie mówiąc już o kobyle która zwiała z lonży i biegała wokół niego :P

Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2016 12:47
krysiex, z tym siodłem to kiepsko brzmi...

Mam już schematy na zawody. Horsemanship z dość trudnymi dla nas małymi woltami w galopie i obrotami. Trail z duuużą ilością drągów, ale na szczęście dość sensownie rozstawionych i mamy szanse 😂 Muszę sobie poprzypominać kwadrat i bramkę.
Wprawdzie nie wiem, czy końcowo będę jechać, czy nie, ale poćwiczyć nie zaszkodzi 😉
.
Dziewczyny, jak między widelec siodła a pad/kłąb wchodzi jeden palec to d**a blada, dobrze myślę?



a z jakim padem?
.
hmmm to jak z takim grubym padem jest miejsce na jeden palce to chyba jednak za szerokie siodło ale tak bez djęć to ciężko powiedzieć
Livia   ...z innego świata
28 kwietnia 2016 11:00
Muchozol, jasne, odezwę się z tymi schematami 🙂 Mówiłam, że się z Pielgrzymem dogadacie 😀



.
Thilnen   Dżamal Ad-Din
29 kwietnia 2016 09:35
Ja mam niestety problemy z dobranej padu. Kupiłam już cudowne siodło Diamond C flower, które dobrze leży na moim arabie. Niestety jak zakładam na niego pad (a wypróbowałam już 3), to tył siodła zaczyna mocno klepać, czyli lata góra - dół. Jedyne, co działa, to koc wojskowy, wtedy wszystko jest ok. Jak sami rozumiecie wolałabym coś bardziej efektownego niż szary koc, ale nie mam pomysłu 🙁
.
Thilnen   Dżamal Ad-Din
29 kwietnia 2016 09:57
Competitor, Haf Airnet (był dodatkowo za długi) i Western imports CSF ten krótki.
.
Thilnen miałam podobny problem. Dodatkowo na tych padach typu haf airnet siedziałam jak na poduszce, siodło leżało za wysoko, tragedia. Kupiłam kiedyś stary pad prof. choice i uwielbiam go <3 Leży idealnie i siodło i pad. Teraz będę celować w filc. Nie za gruby. Może to też dla was rozwiązanie?
Thilnen   Dżamal Ad-Din
30 kwietnia 2016 09:06
Pewnie jest tak, jak mówicie, że te pady są za grube. Tu film z Competitorem
.
A siodło na pewno dobrze dopasowane?
Livia   ...z innego świata
30 kwietnia 2016 15:16
Thilnen, nie powiedziałabym, że to siodło jest dobrze dopasowane, strasznie lata w kłusie...

Co do Hafów, mam ich kilka i je uwielbiam, wcale nie mam wrażenia lewitowania nad koniem. Ale pewnie to też kwestia przyzwyczajeń i gustu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się