preparaty na stawy

Btw, czy ktoś zamawiał z tej strony? http://www.equestriansupplements.co.uk/
Wszystkie suplementy maja dużo taniej niż w PL sklepach i sie zastanawiam, czy to nie jakaś ściema? 🤔
Btw, czy ktoś zamawiał z tej strony? http://www.equestriansupplements.co.uk/
Wszystkie suplementy maja dużo taniej niż w PL sklepach i sie zastanawiam, czy to nie jakaś ściema? 🤔


Dlaczego ściema? Jest sporo produktów końskich, które są dużo tańsze za granicą niż w PL.
zoyabea to prawda, chociaż zależy jeszcze gdzie 😉 planowałam po prostu zrobić u nich dość duże zamówienie i dlatego pytam 😉 może ktoś zamawiał i może potwierdzić, że wszystko jest ok 😉
Regularnie zamawiam od nich Absorbinę i inne suplementy. Wszystko w porządku.
Polecam ten sklep, super ceny!! Jak to mozliwe, ze u nas jest az tyle drozej!! Mi siostra przywozi suplementy od nich.
Super Fenn - w płynie czy w proszku? Macie porównanie?
efeemeryda   no fate but what we make.
16 listopada 2015 18:17
Czy możecie mi powiedzieć ile kosztuje wysyłka do PL ? bo ja ciemna masa i nie umiem znaleźć  😕
Podbijam i ponawiam pytanie Espany 😉
Super Fenn - w płynie czy w proszku? Macie porównanie?
efeemeryda, musisz dodać produkt do koszyka i wtedy wyświetli Ci się koszt wysyłki do Polski  🙂.
efeemeryda   no fate but what we make.
18 listopada 2015 21:21
dziękuje  :kwiatek:
maliniaq   Just do your job.
19 listopada 2015 11:33
Czy ktoś zamawiał preparat BoneKare u polskiego dystrybutora?
Gniadata   my own true love
22 listopada 2015 14:56
czy jest jakiś odpowiednik equine glucosamine 10000 w granulacie? 🙁 koń okropnie gardzi wszelkimi proszkami a nie mam możliwości codziennie przyjeżdżać, żeby robić żarcie na mokro
Czy ktoś może miał styczność z tym preparatem: http://animavet.pl/equistro-flexadin-uc-ii-600g.html ? szukam jakiegoś tańszego zamiennika, ale równie skutecznego hcc mobilyty i kompletnie nie wiem na jaki 🙁 w czym mój koń ma problem: strzykajace stawy oraz wytwarzanie za mało mazi w stawach 🤔 z góry dziękuję za pomoc :kwiatek:
czy jest jakiś odpowiednik equine glucosamine 10000 w granulacie? 🙁 koń okropnie gardzi wszelkimi proszkami a nie mam możliwości codziennie przyjeżdżać, żeby robić żarcie na mokro

Nie mam z tym problemu, bo moje nawet na sucho to wylizują.
Gniadata   my own true love
27 grudnia 2015 21:38
maluda to fajnie. Moja nie.
Hej kochani! Używał ktoś  Pharmacare MSM? Mam staruszkę, której zaczyna strzykać w nóżkach i chciałabym teraz podratować trochę ścięgna... A że zmieniamy stajnię i nie będę wysłuchiwała trucia czym to ja konia nie karmię i jakie to jest fuuu to pomyślałam, że kupię jej coś fajnego  😉 . Co Mi jak przez internet jesteście w stanie polecić?
Banandi, może warto skonsultować się z lek wetem? Pytanie, czy koń ma kłopot ze ścięgnami, ze stawami, z mazią, ruchomością, etc... Na każdy problem stosuje się inny suplement.
A czy mógłby mi ktoś jakiś suplement polecić? :kwiatek:
i believe i can fly1, szukałabym czegoś z Orlinga:
http://orling.pl/opis-preparatow-konie.html
maluda to fajnie. Moja nie.

A do czego dodajesz ten proszek?
Do samego owsa?
Gniadata   my own true love
28 grudnia 2015 21:59
Już nie daję. Nie do samego owsa.
Czy ktos ma mozliwosc zakupu hcc mobility u dr golonki albo u innego tanszego zrodla? Chetnie sie doloze
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Miałam konia cały miesiąc na glukozaminie w płynie, MSM osobno, Czarci pazur osobno i wi C.
Rozpoczęłam drugi miesiąc i podaje MATRIX 30, DROMY. Czy ktoś podawał ten preparat swojemu pupilowi?
Jakieś opinie?

(podaje profilaktycznie po artroskopii po złamaniu wyrostka)
[/size][/size][/size]
A czy mógłby mi ktoś jakiś suplement polecić? :kwiatek:


IMHO najlepszy jest FlexiJont - bo zawiera glukzaminę, MSM i chondroitynę i kwas hialuronowy

Jest i w proszku i w płynie - dla niejadków  😍
A+A dziękuję :kwiatek: kupiłam jednak znowu mobilyty i już widzę znaczną poprawę 🙂
Słabo mi idzie szukanie na forum, więc jeśli powtarzam, to przepraszam.... Czy ktoś stosował preparaty na stawy z dromy?
dziewcyzny pisały w jakimś wątku o stosowaniu u seniorów chyba combo boswellia czarci itp.
my mamy seniora (właśnie na tym czymś z z boswellią)na tym i Pola dostaje dwa razy do roku i jak coś sobie zakuka w nogę😉 ten flexi coś tam bardzo ładnie się sprawdza
u psów efekty są wow, u koni z tego co obserwuję lepsze niż po cotraflexie i flexi cośtam z nafu
kitty ja stosowałam dla 18 i 19 latków, które ciągle startują w skokach pod dziećmi.  Stosowałam Matrix 30 w proszku i dla niejadka Devil;s flex. Polecam, ponieważ są widoczne efekty i cena nie kaleczy kieszeni.
A ja mam pytanie odnośnie Devil's flex. Właśnie kończymy litr preparatu i się zastanawiam czy potrzebna jest przerwa czy można go używać 'ciągle'. Na stronie nie znalazłam informacji, a na kopytnego fajnie działa. Może ktoś wie?
Super Fenn - w płynie czy w proszku? Macie porównanie?


Z mojego doświadczenia wynika, że w płynie, bo moim zdaniem działanie widoczne "gołym okiem" jest wyraźniejsze i szybsze. Pozdrowienia! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się