Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

a tu:


są dwa nasze juniory a nade wszystko debiut mojej Em :-)


Nie wiem czy było dodane kiedyś, ale szczerze - cała prawda 😀
Szukam filmu na którym Kyra Kyrklund pokazuje jak uzyskać natychmiastowo lepszą reakcję na łydkę. Robi "dziab" ostrogą itd...
Kto kojarzy o który filmik mi chodzi? Chyba ElaPe to kilkukrotnie wstawiała, ale nie mogę znaleźć. 🙁
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
26 października 2014 19:14
Trening 135-150 cm 🙂
najlepszy przejazd ujeżdżeniowy jaki w życiu widziałam  😍 jakość chodów Totilasa w tamtym okresie (moim skromnym zdaniem teraz koń chodzi, może nie gorzej, ale mniej zjawiskowo, ale tylko moim zdaniem 😉 ) po prostu zwalała z nóg. nie da się tak po prostu obejrzeć nie spinając choć na chwilę tyłka z wrażenia 😀
(zaczyna się w 3:15) przepraszam jeśli już było
OMG ale musiał mieć sierści D  😁
Jestem w trakcie składania filmików z naszego hubertusa, ale nasz pierwszy rów z wodą musiałam wrzucić przedpremierowo 😀iabeł: 😂

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 października 2014 19:35
Szukam filmu na którym Kyra Kyrklund pokazuje jak uzyskać natychmiastowo lepszą reakcję na łydkę. Robi "dziab" ostrogą itd...
Kto kojarzy o który filmik mi chodzi? Chyba ElaPe to kilkukrotnie wstawiała, ale nie mogę znaleźć. 🙁


strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 października 2014 14:21
strzemionko, z tego co słyszałam, to był konkurs przebierańców. Pan widocznie postanowił przebrać się za Adama  🤣
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale koleżanka opowiadała mi że widziała ten przejazd z tłumaczeniem, tzn. to miały być zawody przebierane, ale ten zawodnik z jakiegoś powodu nie nie miał przebrania , i sędzia oczywiście żartach powiedział że może jechać na golasa.... no i pojechał
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 października 2014 15:41
strzemionko, z tego co słyszałam, to był konkurs przebierańców. Pan widocznie postanowił przebrać się za Adama  🤣


hahaha dzięki, aż się popłakałam ze śmiechu 😀
Nie czterokopytne ,ale o umiejętnościach i doświadczeniu  🤣 🤣 🤣



Fajne ,warto obejrzeć.
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
28 października 2014 17:58


Jeden z wielu filmików z których jestem mega zadowolona.. zwłaszcza, że trafienie w taki idealny poranek jest dość trudne 😀 Niewielka dawka wakacji 🙂
I masz powody do zadowolenia. Filmik jest mega  👍 Bardzo mi się podoba i pomysł i realizacja.
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
28 października 2014 19:45
I masz powody do zadowolenia. Filmik jest mega  👍 Bardzo mi się podoba i pomysł i realizacja.


  :kwiatek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 października 2014 23:13


Jeden z wielu filmików z których jestem mega zadowolona.. zwłaszcza, że trafienie w taki idealny poranek jest dość trudne 😀 Niewielka dawka wakacji 🙂


cudny filmik. Albo jesteś samorodny talent albo ktoś pro ci pomagał 😉
Julie, i jakby co tutaj moje amatorskie tłumaczenie było:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,17958.msg517943.html#msg517943
moja amatorska twórczość sprzed lat, teraz nawet bym się nie przymierzała do tego 😀 uwaga na uszy
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
29 października 2014 15:19


cudny filmik. Albo jesteś samorodny talent albo ktoś pro ci pomagał 😉


Ten wschód to sama wszytko musiałam nagrać.. nikogo nie udało się o 6.30 w sobotę z łóżka wyciągnąć....
Sokola, co to za muzyka w tle ? 🙂
szekla, ja wiem! 😀
😉
Nowy challenge jeździecki KLIK Ciekawe czy się przyjmie ?
Nie wiem co to za zawody, ale ta rozgrywka miadży! nie mogę usiedzieć! co za tempo i skróty, kurczaki!

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 października 2014 14:12


lałabym ich dwa razy więcej i mocniej za takie traktowanie koni ...

edit:
po co te konie maja tyle tych pasków na nogach?
Gillian, niezbyt przyjemnie się patrzyło na panią w różu, ale poza tym poziom mega wysoki i emocje niesamowite 😀
Pani w różu to jakaś patologia, ale i takie kwiatki się zdarzają - jakim cudem ona daje radę na tych parkurach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się