Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

a co to za wariaty  🤔
To są dopiero wygodne w ustawianiu przeszkody  😁
https://www.facebook.com/video.php?v=964609973563455
Gniadata   my own true love
23 marca 2015 14:57
drabcio mnie ciekawi jedno - mają konia od 1,5 rocznego dzieciaka, teraz ma 12 i te ponad 10 lat stoi sobie w tej stajence sam? na tym padoczku otoczonym drutem kolczastym? i ktoś tam z malboskiego zwiazku hodowców koni, czy jakoś tak mówi, że te warunki są "dobre, bardzo dobre"? 🤔 okej, nie mówię, że koń tam zdycha - ale no to się z deka prosi o wypadek.
już tam pomijając ten fakt, który zdecydowanie przemawia na minusik, ale to babsko które zbiera pieniądze na ratowanie tego ZABIEDZONEGO zdychającego konia?  😵
Gniadata   my own true love
23 marca 2015 16:59
no to tez chore - jak to mozna zmanipulowac ludzi robiac po prostu kilka zdjec pod odpowiednim katem...
akurat mieszkam na żuławach i wiem jak to jest z tym błotem 🙂 moja klaczka wręcz uwielbia wytarzać się w błocie 🙂 a apropo tej  fundacji wiem gdzie ona jest ale nie wiedziałam że są tam "tacy" ludzie...
do sportu!!!!  😁 😁 😁
najlepsze te 'dobrze' na końcu  🏇
Ostatnie skoczki 😀.

Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
03 kwietnia 2015 09:56
Dramuta12 ładnie ^^

<- a tu ja wczoraj sklepałam 🙂
Tak sobie wspominałam i stwierdziłam że wrzucę jedyny i pierwszy filmik jaki stworzyła trochę czasu temu  👀

Nie najlepszy ale dla wspomnień może być  😀
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
03 kwietnia 2015 15:12
Vendettka jak nagrany jest ten galop (jak sam koń galopuje) *-* ?
Sokola Klacz nauczona od malego biegać za bryczką :p A ja siedzialam na bryczce i nagrywalam :p
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
07 kwietnia 2015 19:23
Jak Wam się podoba film, który dziś zrobiłam? 😉
Nagrania z wczoraj, więc wiadomo, że świat o tej porze roku nie zachwyca jeszcze tak bardzo 🙂 Mimo wszystko - miejsce zdecydowanie magiczne!  Postaram się jeszcze nagrać materiał kiedy wszystko rozkwitnie.
PS przy pierwszym nagraniu dźwięk celowo nie jest usunięty 😉
eterowa filmik bardzo fajny :p Ale kurcze to miejsce  😵 zakochałam się! Można wiedzieć gdzie to magiczne miejsce się znajduje?  😍
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
07 kwietnia 2015 20:00
Vendettka, Kokoszyce, dzielnica Wodzisławia Śląskiego 🙂
eterowa kurczę tak daleko!  😕 Marzy mi się aby mój kucyk mógł mieszkać w tak cudownym miejscu, a wokół mnie nie ma miejsca nawet w której była by cząstka takiego miejsca 🙁
to może i ja dodam filmiki, które zrobiłam 🙂
nie jest to reklama (przepraszam jeśli na taką wygląda) nic mnie nie łączy już z tym miejscem (pracowałam tam przez rok z moim mężczyzną) a miejsce całkowicie prywatne, więc reklama nie miałaby miejsca bytu 🙂



tak sobie skaczemy 🙂 mamy zdiagnozowane trzeszczki wiec musimy uwazac, kon zaprzegowiec, troche zielony - atakuje przeszkody i czasami parkuje, a ja podnosze te lapy i trzymam!  🤬
Wracamy do pracy po przerwie 😅 drugi trening skokowy z niespodzianką 😀
Fufu Pełen profesjonalizm z tą niespodzianką! Na nogi i tyle 😀  😁
Vendettka, lata praktyki 🤣🏇


Takie to trochę szalone wszystko moim zdaniem .


Takie to trochę szalone wszystko moim zdaniem .



Jeszcze ze dwa chłopa i by go wnieśli do tej przyczepy  😁
Ja tam miałam wizję jak koń strzela sobie radośne z zadu :P
Taaaa 😁 I ta Pani w klapeczkach... nawet nie musiałby specjalnie celować.
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
26 kwietnia 2015 22:05
<-- tak sobie wzdycham, to były piękne 2 lata ^^
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 kwietnia 2015 10:08
Sokola a co dalej będzie?
Sokola,  piękny filmik,taki z klimatem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się