Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)



Druga (i ostatnia część o naturalsach):




Wow! Widuję na co dzień potok formatów youtubowych... ale ten jest wyjątkowo słaby. Serio.
Wybija się nawet na tle parentingów z małych miejscowości z meblościanką w tle i brzydkim dzieckiem w roli drugoplanowej, czy z potoku formatów lifestylowych skonstruowanych na zasadzie pierdolonka o dupie maryni z aspiracjami na kasę od producentów kosmetyków, papieru toaletowego i bóg wie czego...
Mój kamerzysta stworzył filmik z dzisiaj. 😀

Dramuta12 Filmik fajny, fajnie poskładany i kadry fajne też :P Ale szkoda że tak słabej jakości :c A od muzyki na głowę bym dostała  🤬
Vendettka, coś yt nie może poprawić jakości (oryginał bodajże 1080px), spróbuję wrzucić z laptopa, pewnie wtedy będzie ok. 🙂
Często trzeba chwilę odczekać, zanim yt przemieli lepszą jakość. U mnie zwykle parenaście minut zajmowało dojście do hd.
Dodałam link w hd, jednak musiałam wrzucić jeszcze raz. 🙂

Australijskie Mam Talent z dwojka koni  😍


i amerykanskie dzieci na koniach:
Nasz pierwszy metr! 🙂

Ostatnio z nudów stworzone  😉
Kobyła będąc miłą i przyjemną  💘
Polski falabella na amerykanskiej stronie. Swoja droga cudny jest , zwlaszcza video w karuzeli🙂
http://www.horsenation.com/2015/09/30/daily-dose-of-adorable-ciuciu-the-tiniest-horse-in-poland/
Z tym, że w karuzeli jest inny koń 🙂
Halo, mi się wydaje że na wszystkich 4 filmach jest właśnie ciu ciu Blanki Satory
ola8719...., to pokaż mi karuzelę o bandach 40 cm 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 sierpnia 2016 11:26
W karuzeli też biega Ciuciu, nawet jest tam głos Blanki, która go woła a filmik jest na jej fp.
halo, jakie 40cm, to normalna karuzela, jak się nie mylę to filmik został nagrany jak jeszcze stali w Lizawicach pod Wro.
Epk i kastorkowa mają rację to głos blanki na jej fb można ten filmik znaleźć i jeśli się nie mylę to właśnie lizawice  😉 na świecie koni jest ogłoszenie o pensjonacie i ta właśnie karuzela
Ciuciu  😍 jaka gwiazda. Mogłabym tak patrzec jak biega  😍 i ta trawa większa od konia  😁
Sory 😀, fimik z karuzeli nie pokazał mi Ciuciu 🤣, tylko pierwszego siwka 😁 Dopiero teraz pokazał się Ciuciu 🙂
A ja przedstawiam film "naszej szkapy" który udało mi się popełnić
  😀


Łopuchowo? :P
Nasza babcia 😉 
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 września 2016 16:05
Ciuciu i ten wielki napis "OGIER"  😍
A ja ostatnio stworzyłam takie coś:

Oczywiście nie zabrakło jednego ujęcia z zalanej hali (no, z już sporą ilością odlanej wody), po tym jak koleżanka zapomniała zakręcić spryskiwaczy - możecie sobie wyobrazić jak wygląda podlewana przez ok. pół doby hala (dość szczelna jak się okazuje)  😂
OMG co za patologia 😲

Masakra, to gorzej niż patologia, po prostu brak słów, tylko zwierzaka żal.
mój maluszek ma roczek <3 albo miał.. 27 września 🙂 Moje słoneczko najukochańsze <3
Biedne muły, dziwny jest ten świat.



Porcelanka, dlaczego biedne? Użytkowe, wszędzie wjedziesz i o to kiedyś chodziło.
Przynajmniej wyjaśniło się pochodzenie konia huculskiego. Wiadomo było, że z jednej strony pochodzi od małpy ... a z drugiej od muła, po prostu  🤣
Owińmy wszystkie nieparzystokopytne w folię bąbelkową, przestańmy użytkować i wypuśćmy je na kwaterki 4x4 z bujną trawą. Będą wtedy niesamowicie szczęśliwe, zdrowe i bezpieczne  🙄
No coś Ty, o ogrodzeniu z tęczy zapomniałaś  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się