Ogłowia

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 listopada 2014 20:37
Linia Emporio ma złote okucia.
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieprawidłowym miejscu oraz cytowanie formy graficznej
My zaś sprzedamy regulamin do poczytania.
Jaki rzeczywisty odcień ma brązowy sprzęt Dyon ??
JAk te rzeczy wypadaja jakościowo? Porównywalne do czego ?
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
29 listopada 2014 15:20
Też mam pytanie, czy ktoś z Was widział na żywo/ macał/ albo ma ogłowie lakierowane - Wembley X-Line - Benissa - Waldhausen.
[[a]]http://www.parkursklep.pl/og%C5%82owie_lakierowane__wembley_xline__benissa__waldhausen-1405i[[a]]
Jakie są wasze wrażenia? Zastanawiam się czy cob zmieści się na drobną główkę małopolaka.
Klami nie wiem czy jest tylko jeden odcień brązu ale z tego sprzętu który jest u nas w stajni to jest to taki średni brąz, ani nie jasny ani nie czekolada.
Skóra wygląda bardzo dobrze, podszycia są miękkie. Nie wiem jak z trwałością bo nie są zbyt długo w użytku ale jak na razie nic się nie dzieje.
Klami, potwierdzam ani rudy ani czekolada, po prostu brąz brąz. IMO jakościowo są super. Napisz do Zuzu bo już ze dwa lata śmiga ich ogłowie.
Czy ma ktoś zdjęcie ogłowia hkm nadine na modelu?  :kwiatek:
Witam,
szukam ogłowia.
Zalezy mi na tym, by bylo dobrej jakosci, miekko podszyte, z paskiem od nachrapnika przechodzacym nad potylicznym (w innym wypadku kon sie obciera), czarne, najchetniej ze szwedzkim nachrapnikiem, ale moze byc tez kombinowany, najlepiej w cenie do 300, ewentualnie 400 PLN.
Czy mozecie mi cos polecic?

Spodobalo mi sie Villa Horse Black Beauty, ale nie wiem, czy ono spelnia moje warunki i jak z jego trwaloscia.

PS. Zdjecie zrobione bylo zanim kon byl moj. Teraz jezdzony jest klasycznie.
Czy ma ktoś zdjęcie ogłowia hkm nadine na modelu?  :kwiatek:

To jest  to dwukolorowe?  Rzuciło  mi  się  w oczy  w sklepie,  fajne.  Żałuję  tylko  że  jest  z brązem,  bo mi do niczego  nie  pasuje.
Tak z brązem  🙂 wiesz może czy naczółek jest mocno opadający ?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 grudnia 2014 15:20
Klami miałam ogłowie niestety oddałyśmy, bo za małe i było ono w odcieniu zbliżony do Equipe red brown, jeszcze jedna dziewczyna u nas w stajni miała/ma i też raczej red brown.
No i zamowilam VH Diva... nie zebym miala hopla na oglowia -.-
pianissima2003, raczej tak. Najlepiej napisz do jakiegoś sklepu, w którym je mają (ja je widziałam w sklepie Parkur (Gdynia/Chwaszczyno), zrobiło na mnie bdb wrażenie.
pianissima2003, mocno opadający, bardzo fajna skóra, bardzo fajne ogłowie. W ogóle te HKMy za 300zł to naprawdę opad szczeny w stosunku do tego co kiedyś puszczali na rynek.
Bo myślałam takze nad premiera athena albo cos z br... i teraz mam zagwozdke poniewaz mam araba... i najlepiej rozmiar pony ale boje sie wtedy o naczolek...
edit http://www.gnl.pl/dla-konia/oga-owia-i-nacza-a-ki/z-nachrapnikiem-szwedzkim/oglowie-hkm-felicitas.html znalazlam takie ale waham sie nad rozmiarem...
pianissima2003  też chciałam kupić to ogłowie, i mam dokładnie ten sam problem z arabską głową i rozmiarem ..  🙄
Może ktoś ma takie ogłowie w rozmiarze pony lub cob i podzieliłby się wrażeniami i wymiarami?  :kwiatek:
Powiecie mi, która firma robi lepsze jakościowo ogłowia: HKM czy horze?
według mnie horze  😉
wg mnie też Horze 🙂
Dramuta12, zależy. HKM te droższe ogłowia robi bardzo fajne. Te tanie za to są beznadziejne 😉
Dziękować  🙂.
Ja właśnie odebrałam swoje hkm caroline. Pierwsze wrażenie bardzo fajne. Pozytywnie mnie zaskoczyło. Jest starannie wykonane, skóra miękka, ładne. Sceptycznie podeszłam do tego ogłowia, ale że nie znalazłam nic inngo, to zamówiłam. Zobaczymy jak się sprawdzi 🙂
Cześć wszystkim, bardzo długo szukam odpowiedniego ogłowia dla swojej klaczki, zależy mi na cenie do 250 zł, diamentowym naczółku i wygodnej części potylicznej. Wiem, że za taką cenę nie znajdę nic porządnego ale ostatnio rzuciły mi się w oczy dwa ogłowia:

HKM Linette http://www.mksklep.pl/hkm-oglowie-linette-p-12676.html

HKM Starlight http://cavalloshop.pl/produkt/oglowie-hkm-starlight.html

Bardzo proszę o opinie na temat tych ogłowi.
domcia406, a jak rozmiarówka?
angelika-n3, mam model Starlight z HKM'u i jestem naprawdę miło zaskoczona. Skórka fajna, chyba lepsza od tych Hooksowych ogłowi, które są zresztą bardzo przyzwoite.
Tak wygląda:
Nie wiecie czy BR robi nachrapniki do tego modelu?



Chciałabym do niego dokupić hanowera, tyle że ono jest częściowo rurkowe, nachrapnik dopinany z obu stron - czyżby tylko pan Marek mi zostawał? Nie chciałabym sprzedawać całego ogłowia, bo mi się bardzo podoba, ale jednak na hanowerze fajniej mi się jeździło i pomógłby mi w tym, nad czym teraz pracuję.

Edit: Na stronie BR tylko taki znalazłam opinany z dwóch stron, ale chyba nie będzie dobrze wyglądał w połączeniu z rurkami :/
To może Wy wiecie gdzie mogę znaleźć ogłowie do 500 zl z mocno opadającym naczólkiem, najchetniej bling bling i z lakierowanym szwedem?  :kwiatek:
I jeszcze prośba - czy ktoś ma nachrapnik hanowerski Daw-Mag, o ten:

i mógłby mi zmierzyć długość paska na nosie od kółka do kółka? Będę baardzo wdzięczna!
Dzionka, podam Ci wymiary tego daw maga rozmiar 3, które dostałam od sei: część nosowa 24 cm, paski, które zapina się pod paszczą: ten na którym jest sprzączka 13 cm, drugi 36 cm.

Edit: dziewczyny, pilne, bo promocje uciekną 😉 Czy cob hkm to duży czy mały cob?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się