Ogłowia

HKM niektore modele i Premiere, nieco mniej wyciety ale profilowany.
anai widziałam, że paski do podgardla sprzedają oddzielnie, bardziej mnie ciekawi czy to chwyt marketingowy żeby zarobić dodatkowo na paskach,  po prostu tak ładniej czy nie ma potrzeby w tych ogłowiach stosować podgardla, bo z tego co widzę one wszystkie mają bardziej lub mniej cofnietą potylicę (cofnietą, profilowaną? Wiadomo o co chodzi). Może one bardziej stabilnie leżą i mniejsze ryzyko, że zjadą?
dzięki dziewczyny! 🙂
crazy, dzięki! To już wiem, że nie BR 😀
Anaa, Dy'on też ma takie
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
27 stycznia 2015 21:43
Jestem zadowolona z ogłowia BR Kingston 🙂
Bardzo ładne wykonanie, skóra może nie zbyt miękka(np. mój gold medal Artemis od początku był mięciutki), ale bardzo solidna i na pewno z biegiem czasu stanie się bardziej subtelna 🙂 nachrapnik szeroki, grube i pulchne podszycie. Bardzo ładnie wykończona pętelka do skośnika, bo nie taka prosta szlufka tylko delikatnie komponująca się z nachrapnikiem. Ogólnie wszystko na plus. Postaram się o zdjęcia na modelu 🙂



xequus a jak z użytkowaniem tego lakierowanego nachrapnika na co dzień? Zastanawiam się nad podobnym ogłowiem z BR.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
28 stycznia 2015 10:31
salto piccolo jak dla mnie trochę "stresu" jest 😉 ale to pewnie dlatego, że ogłowie ma może z tydzień i na razie jest jak to mówi moja mama "wyciaciane" 😉 później mi pewnie przejdzie i trochę boję się o rysy, chociaż przyznam, że ta lakierowana powierzchnia nie wygląda na jakąś delikatną i po przetarciu szmatką nadal lśni i nie ma jeszcze żadnych rys 🙂 Dam znać za jakiś miesiąc czy już są jakieś rysy, bo ogłowie jest użytkowane jako zwykłe ogłowie robocze, więc nie ma mowy o żadnych pokrowcach, czy delikatnym użytkowaniu
xequus dzięki! Odezwę się w takim razie za miesiąc  :kwiatek:
Odebrałam dziś moje Busse Solibel Comfort i jestem mile zaskoczona - ogłowie miłe w dotyku, miękko podszyte, nachrapnik jest ekstra!
Mam pytanie - smarować je balsamem z woskiem pszczelim Kieffera już teraz, zanim zacznę używać, czy nie? Wybaczcie ale w konserwacji ogłowia to jestem raczej cienka  😁
Dziękuję wszystkim, którzy wcześniej pomogli wybrać!  :kwiatek:
Decyzja zapadła 🙂 na pewno po głowie chodzi mi jakiś dodatkowy wypasiony nachrapnik. Rewelacyjna skóra.

Moon   #kulistyzajebisty
28 stycznia 2015 19:18
Przyszedł, przyszedł, w końcu przyszeeeedł!  😍
Mój piękny, profilowany naczółeczek BR  😜
Syn wygląda PRO!

Moon co to za naczółek? Fajnie wygląda a zdjęcie mało wyraźne żeby bo rozpoznać  😉
Przyszedł, przyszedł, w końcu przyszeeeedł!  😍
Mój piękny, profilowany naczółeczek BR  😜
Syn wygląda PRO!


Louisa BR 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 stycznia 2015 19:15
Słuchajcie, czy widział ktoś gdzieś wodze skórzane, czarne, całe gładkie, zapinane na "złote" haczyki 👀 ? 
no i gdyby jeszcze majątku nie kosztowały, to by było miło 😉
Czy szukam niemożliwego i lepiej zamówić u rymarza?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
30 stycznia 2015 20:38
Słuchajcie, czy widział ktoś gdzieś wodze skórzane, czarne, całe gładkie, zapinane na "złote" haczyki 👀 ? 
no i gdyby jeszcze majątku nie kosztowały, to by było miło 😉
Czy szukam niemożliwego i lepiej zamówić u rymarza?


Te są boskie tylko, że cena też jest "boska" 😀

http://zogala.com/sklep/wodze-skorzane-stubben-nt-gladkie-p-8450.html
O kurde, za tyle to się już ładne ogłowie kupi...
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
30 stycznia 2015 20:45
Co prawda to prawda, ale szczerzę polecam Stubbena i jego jakość  :kwiatek: ubolewam tylko, że nie mają ładnych ogłowi z szerokim szwedzkim nachrapnikiem  🤬
Nigdy nie miałam od nich ogłowia. Obecnie mam schockemohle i jakość skóry jak dla mnie rewelacja  😜 a ogłowie mam na codzień i duuuzo przeżyło. Tylko z naczolka wypadły kryształki, ale je wymienilam 🙂

Ale cena za te wodze dalej mnie powala
Moon jaki piękny ryjek 💘
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 stycznia 2015 22:35
No cena raczej obezwładniająca 😉  Ale nie nadają się całe szczęście! Szukam na haczyki zapinanych.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
31 stycznia 2015 04:31
http://animalia.pl/produkt,27314,525,premiere-oglowie-dijon-czarne.html

Czy znajdę gdzieś osobno sprzedawany nachrapnik w takim stylu? Najlepiej byłoby, gdyby był z paskami rurkowymi, ale to jest chyba rzecz nieosiągalna...


EDIT: Nie musi być koniecznie w polskim sklepie 🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 lutego 2015 14:01
malinowaa, z tego co się orientuje p. Marek z Ursusa zrobi Ci nachrapnik jaki tylko sobie wymarzysz 😉 ja sama będę u Niego zamawiać gruby 6cm narchapnik, bo nie można dostać takiego w sklepie  😉
zembria mozesz uderzać do rymarza pod Gliwicami ma również własne wyroby, jakościówka jak Daw-mag 😉
namiary już tu kiedyś podawałm, bo robił dla nas ogłowie london (tak bardzo piękne  :kocham🙂
Czy macie jakiś sposób na.. wyprostowanie nachrapnika? Jak sklep mi wysłał paczkę, to przez kuriera idiotę nie mogłam jej przez 3 dni dostać i ściśle upakowany nachrapnik się "zastał" w takiej pozycji jak w opakowaniu i przez to przekręca mi się na końskim pysku. Szukałam jakiegoś okrągłego przedmiotu, żeby go na nim zapiąć na kilka dni, ale nic tak dużego nie znalazłam. Jakieś pomysły?
Fokusowa garnek 😉 ostatnio zapięłam nachrapnik na garnku i wisiał tak dopóki się nie "naprostował"  😁
Jukiii racja! W życiu bym na to nie wpadła! Dzięki  :kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 lutego 2015 18:55
xequus w sumie, czemu nie, dzięki  :kwiatek: 6 cm? O ja  😜


A ma może ktoś zdjęcia ogłowia BR Faringdon na koniu?  :kwiatek: Chodzi mi po głowie ostatnio....
malinowaa, znalazłam jakieś w internecie  😉 KLIK
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
01 lutego 2015 21:26
kortina dziękuję  :kwiatek:

To chyba jednak nie mój styl  😜 Wolę bardziej płaskie nachrapniki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się