Ogłowia

Kurde no tak przeczuwałam ze to nie będzie dobry pomysł  🤦
Teraz tylko czekać czy samo się rozwali, czy ja nie wytrzymam z tą jego wspaniała jakością.
Jakie ogłowie dla takiej mało szlachetnej głowy?
Głowę ma dużą i mało szlachetną, jak od innego konia 😉
(mam nadzieję, że nie będzie źrebakom głowy nie bedzie przekazywała 😉 )
Ja bym dała jakiegoś hanowera z niezbyt cienkimi paskami.
A ja tak wpadnę z takim pytaniem - czy komuś z was odbarwiło się ogłowie VH Diva?
Koń miał je na sobie może z 5 razy i od wewnętrznej strony nachrapnika skóra zrobiła się miejscami biała, podobnie na paskach policzkowych.
Reklamować za bardzo nie mam jak, bo tych ogłowi już nie ma, do tego gdzieś posiałam paragon.
Boje się, że za chwilę całe ogłowie zmieni kolor. Da się to jakoś uratować, zafarbować ponownie skórę?
asds   Life goes on...
26 lutego 2015 13:10


Czy ktoś z Was widział ładne ogłowie z nachrapnikiem angielskim ale rurkowe? łącznie z nachrapnikiemw  formie rurki. :kwiatek:
anetakajper   Dolata i spółka
26 lutego 2015 13:15


Czy ktoś z Was widział ładne ogłowie z nachrapnikiem angielskim ale rurkowe? łącznie z nachrapnikiemw  formie rurki. :kwiatek:

szukam takiego od 3 lat. Jak znajdziesz to podeślij linka 😉 Mogą ci uszyć na zamówienie w DM koszt to ok 700 bez wodzy :/

edit.- dodałam zdjęcie którego ja szukam 😉
Wiecie gdzie można kupić zdobione naczółki kieffera? 👀
Gillian   four letter word
26 lutego 2015 13:53
Dramuta12, tu są jakieś - http://www.sklep.horsemarket.pl/produkt/7516104/
kiedyś mieli w sklepie Cavallo w Szczecinie ale nie widzę na stronie. Może jeszcze mają.
A ja mam pytanie  🤔  czy ktoś  z was się  z takim czymś spotkał?  To HKM first z nachrapnikiem szwedzkim. Kupiłam je jakieś 2 tygodnie temu.. Pierwsze co mi się nie podoba to wada fabryczna podejrzewam, że zabrakło im złotych części do okuć dlatego zrobili tak na 'odwal' aby tylko.  Mianowicie sprzączki  są 'w połowie' złote w 'połowie' srebrne  🤔 wiem, że to wada gdyż jedna sprzączka przy wodzy jest cała złota  🤣 ale to tylko ta jedna  😀  co więcej,  po  pierwszym założeniu ogłowia na konia odpadło mi oznaczenie firmy z boku ogłowia i  została brzydko wyglądająca dzura...  Może przesadzam ale w świetle dnia rzuca się to w oczy. Myślicie że uznają mi reklamacje?  Ktoś miał taki problem z ogłowiem? Dołączam zdjęcia aby zobrazować o co chodzi 🙂
Gillian, te widziałam. Miałam nadzieję, że ktoś coś wie o innych jeszcze. Ale dziękuję. Chyba tylko ebay mi zostaje.
Dramuta12, szukasz czegoś konkretnego?
Dworcika, szukam czegoś opadającego najchętniej ze złotą lub srebrną kostką czy kryształkami. Ale jestem też otwarta na inne ozdóbki. Tylko chciałabym, żeby szły one przez cały naczółek, a nie tylko na środkowej części.
Dramuta12
spróbuj tu https://m.facebook.com/horseartdiy
dziewczyna robi naprawdę ciekawe i dobrej jakości rzeczy 😉
nie mogę doczekać się swojego zamówienia.
asds   Life goes on...
27 lutego 2015 16:26
anetakajper


Właśnie takiego ogłowia szukam jak ten Otto Schumacher i nigdzie nic takiego znaleźć nie mogę.

Może do Pana Marka z Ursusa uderzyć trzeba?  🤔
deborah   koń by się uśmiał...
27 lutego 2015 19:27
noneczka98, myślę, że to kwestia jakości użytej stali. Sama sprzączka może jest z mniej wytrzymałego tańszego stopu i bolec dali z twardej stali, zeby się nie łamał..
Wiecie może jak ogłowia z hooks wypadają rozmiarowo?
lenalena, meksykany dość spore, inne powiedziałabym że standardowo.
deborah to samo pomyślałam ale później zauważyłam że w wodzach jeden bolec jest złoty, drugi srebrny co świadczy o tym, że złote produkują i robią też całe złote sprzączki.
noneczka a nie lepiej po prostu zwrócić się z tym do sklepu w którym kupiłaś i zgłosić reklamację.
HKM na 99% uzna tą reklamację  😉
xxagaxx, dzięki. Tak się waham czy brać, xfull widzę nie ma (?), a w fulle wchodzi na styk, do tego dochodzi szerokie czoło, które potrzebuje długiego naczółka...
lenalena, naczółki raczej nie za długie. Ja w we wszystkich moich hooksowych ogłowiach wymieniałam naczółek na dłuższy.
Hooksowe ogłowia są dość małe. Tzn. w porównaniu do innych firm. Cob jest na małą zgrabna główkę. Na mojego konia małopolaka z głową średniej wielkości i nachrapnik i naczółek były za ciasne.

Kupiłam ostatnio ogłowie Harrys Horse Chique, zaskoczona jestem bo na żywo jest ładniejsze niż na zdjęciu "katalogowym".
Nachrapnik ma szerokość 5 cm. Blinguje ładnie 😉



tuch śliczne ! To brązowe?
A ja kupiłam prześliczne ogłowie BR model Swanley
Jest strasznie delikatne, naczółek swarovskiego strasznie mocno się błyszczy, jest srebrny w złotej otoczce.
A nachrapnik nie za gruby, ale jak munsztukowy 🙂 prosty klasyczny. Skóra fajnej jakości.
To chyba jedno z pierwszym moich ogłowi, bez grubego odjechanego nachrapnika 😀 a przypominam że mam ich kilkanaście..  🤔
Zdjęcie zapożyczone z internetu.
Uwaga ! Rozmiar full jest bardzo mały 🙂 
Bacik90 Tak, jest brązowe. Jak zrobię lepsze zdjęcie to tutaj wstawię.
Skóra szału nie robi, ot jakaś tam mielonka, ale to chyba jak większość ogłowi za cenę nie przekraczającą 500zł 😉
tuch, ogłowie jest śliczne  😜 faktycznie katalogowe nie zachęca.
Czy ktoś może wie kiedy BR wprowadzi zapowiadany już w listopadzie kolor ciemny brąz? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę  :kwiatek:
tuch, wow, bardzo ładne to ogłowie! Wygląda jak BR właśnie 😉

A polecicie mi jakieś ładne munsztukowe? Bardzo mi się podoba Premiere Lyon, natomiast cena jakoś zadziwiająco niska - jak z jego jakością? 🙂
Olson Milla Trudno mi było znaleźć ładne ciemno brązowe ogłowie. Też jestem ciekawa nowych BR.

Zdjęcie mam na razie tylko takie
A taki naczolek Tuch jak masz w tym oglowiu to idzie gdzies dostac?
Nie mam pojęcia. Ale może horse_art by zrobiła ?
Kamyki są duże mieniące się na kolorowo. Skóra na naczółku lakierowana.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się