Ogłowia

olgen z tej półki cenowej (170-270) miałam Horze, Fair Play, Busse, Star i Wembley. I dla mnie Wembley wygrywa, teraz mam dwa modele: Arona  kupiona jakieś 1,5 r. i teraz to Alicante. Skóra bardzo fajna, nic się nie ściera, nie strzępi, w Arona jest już mięciutka, w Alicante sztywniejsza, ale to ogłowie ma takie profilowania, że chyba musi być sztywniejsza. Mimo to, nachrapnik ułożony idealnie do pyska już od pierwszego założenia 😉 Wszystkie zapięcia działają  bez zarzutu.Używam dla jednego konia.Dla mnie Wembley jest numerem jeden ( w moim zasięgu cenowym 🙂 ).
olgen, dla mnie jakość jest ok za tą cenę a stylistyka super. Bardzo fajna szeroka potylica, ogłowie jest elastyczne i zwarte a nie kruche jak te najtańsze. Mogę zrobić zdjęcia.
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Zbyt wiele wymagać nie można od skóry z ogłowia za 200pln, bo wiem, że hkm, horze to tragedia...
Burza masz Wembley'a czy Kerbl'a?? Szukam chociaż "dotykowej" opinii ogłowia Kerbl  👀
olgen, Kerbla w pracy macam 😉 a sama mam munsztuk Wembley i jestem bardzo zadowolona ze stosunku jakości do ceny 🙂
Burza i jak ten Kerbl?? Jest różnica z Wembley?? Jestem klasyk i przyznam, że z wszystkich podoba mi się najbardziej  🤣
Może ciut wyższa cena, ale mam już dwa takie:
http://konik.com.pl/oglowie-lester-horze
no i teraz -15%  🤣
Super mi się te ogłowia podobają, wyglądają baaardzo top 🙂
olgen, troszkę jest, Kerble są sztywniejsze, Wembley można zwinąć w kulkę. Myślę, że kupiłabym Wembley ale raczej dlatego że dla mnie nic nie ma ze stylistyki Kerbla, a Wembley ma miliony 😉 modeli.

kitty piękne jak obrazek ale co za geniusz dał tam angielski nachrapnik to się nigdy nie dowiemy....
Noooo też mnie to troszkę martwiło, na szczęście kobył ma to w nosie 😉 a że jest w Dzidziowym rozmiarze, to po testach czarnego dokupiłam brąz  😅
kitty, a masz jakieś zacne foto?
Mnie w tym roku czeka Ursus więc niczego się nie tykam 🙂
No właśnie nie mam... ale poczynię starania o takowe 🙂 tylko na modelce aktualnie czarne tylko, brąz czeka na siodełko  🙂
Burza bera wstawiała brązowe kilka stron wcześniej.
Pcheeczka   Wodze w dłoń i na koń!
25 czerwca 2016 22:16
Polecacie to ogłowie? http://konik.com.pl/oglowie-vigo-x-line-wembley Albo jakieś inne w podobnej cenie, które wytrzyma trochę czasu? :P
Pcheeczka, - w podobnej cenie to podstawowy model daw-maga. Wytrzyma bardzo długo 🙂
pan Marek robi napierśniki ? jak tak ,to ile się ceni ?  :kwiatek:
Hejkaa. Poszukuję neoprenowych ochraniaczy na paski policzkowe, koń mi się coś obciera  👀 ktoś gdzieś widział?
saganek, BR chyba ma neoprenowe.
Dziewczyny, czy p. Marek odpisuje na maile? Napisałam dwa dni temu, nie mam dotąd odpowiedzi. To normalne czy pisać raz jeszcze?
podbijam , p.Marek robi napierśniki ?
Do mnie oddzwania po tym jak maila napisze, ale to tak raczej 4-5 dni później.
xxagaxx, dzięki.
anai, odpisuje, ale zwykle kilka dni to zajmuje. Jak to określił - "nie jest zbyt sprawnym internautą i woli kontakt telefoniczny". 😉
sumire, tak podejrzewam 😉 ale ciężko mi przez telefon wytłumaczyć o którą część nachrapnika mi chodzi. Łatwiej na zdjęciu zaznaczyć 😉
Daj mu kilka dni, napewno odpisze🙂
deborah   koń by się uśmiał...
29 czerwca 2016 10:49
anai, albo zadzwoń, że napisałaś 😉
Kary dostał ogłowie Dyon i jestem zachwycona  😜 Pobija jakością Kieffera, wykonanie perfekcyjne i bardzo dobrze leży. Przy ogłowiu były dwa komplety pasków policzkowych (dłuższe i krótsze), dzięki czemu pierwszy raz nie musiałam dorabiać dziurek w nowym ogłowiu  😉 Dla mnie jakość adekwatna do ceny, zakochałam się  💘


tulipan, ale ładne!  Fantastyczny  pomysł  z tymi paskami policzkowymi,  mi też  nigdy nie pasują  te standardowe.
Przepraszam, ale mi ten nachrapnik nie podoba się absolutnie  :kwiatek:
tulipan, nachrapnik piękny ale cała reszta zupełnie mi nie leży- rura pod gardłem, zepsuty logo na środku naczółek i jeszcze cieniutki pasek potyliczny. Wiem, że jakość obłędna i gdyby nie rury pewnie by mi się bardziej podobało 🙂
Spoko dziewczyny  😉 Ja lubię pojechane ogłowia - rurki, lakier, węża. Dla mnie jest idealne pod względem funkcjonalności, dopasowania i wyglądu. Po prostu strzał totalnie w mój gust  💘 Pasek potyliczny jest cienki w miejscu za uszami bo wyprofilowany, żeby koń miał tam dużo miejsca. Nachrapnik gruby, szwedzki ze względu na działanie, a nie gust  😉

Gillian   four letter word
03 lipca 2016 21:31
Oprócz naczółka - szał absolutny 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się