Ogłowia

xxagaxx, proszę 🙂 marek.jan.k[małpa]wp.pl

Poprawiłam maila, chyba że chcesz panu Markowi zawalić skrzynkę spamem...Q.

Dziękuję za poprawkę.
harja, wielkie dzięki 😀
Szukam w trybie pilnym ogłowia xfull do 300zł  👀 rzuciło się komus w oczy??
O bardzo fajne musze tylko sprawdzic jak z dostepnoscia i czasen oczekiwania.
anil22 w jakim kolorze?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 kwietnia 2017 10:35
anil22 311zł
Czarne najchetniej. Bardzo maly wybor 🤔mutny
lusia722: Troche tanszego szukam. Tu za 350zl mam mozliwosc zlozenia sobie oglowia. Ale teraz promocje oglowia po 220zl myslalm ze cos znajde.
Pytanie czy to ma być nóeka, czy używki też wchodzą w grę, bo znalazłam coś takiego http://allegro.pl/fairplay-oglowie-xfull-nowe-super-jakosc-miekkie-i6774484728.html .
Moga byc uzywane jak.najbardziej.  :kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 kwietnia 2017 11:33
anil22 no właśnie ostatnio było sporo tych xFull.
Poszukam jeszcze wieczorem :P
Piekne 😍 Ciekawe czy bym z terminem wyrobila do swiat.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 kwietnia 2017 16:17
anil22 coś jeszcze mam 159, 194, 207, 209, 229, 259,99
Lusia722Piękne jest w czym wybierać  :kwiatek:
Dzsiaj oglądałam jedno w całym sklepie  🙇 zwykłe czarne, mięciutkie Premiere 70euro
Dosć długi czas oczekiwania na te ogłowia z polskich sklepów.  🙁
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/neuwertige-trense-xfull-schwedisches-reithalfter/616829698-139-6766
Nasz piękny opadający naczółek  😵 i wymieniane własnie ogłowie

Szukam nachrapnika hanowerskiego, ale z małą częścią nosowa, mamy teraz cob i jest bardzo duży w tym miejscu? Myślałam o zamówieniu Pony, ale wtedy pasek ten na potylice będzie za krótki..
kortina, ja na swoje konie (duże, jeden ma 172 cm wzrostu) mam hanowery w rozmiarze pony i paski boczne są w sam raz. A masz ogłowie do zapięć symetrycznych (klamerki w dwóch stron), czy tradycyjnie z jednym paskiem od nachrapnika przez potylicę?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 kwietnia 2017 19:05
Poszukuję ogłowia ze złotymi okrągłymi sprzączkami 👀 Widział ktoś gdzieś takie cudo? Kiedyś już pytałam, ale odzewu nie było. Przez zimę mi koń wyrósł z nachrapnika, teraz okazuje się że naczółki też już za małe, wędzidła też 🙄 Sagan mu urósł 😁 Więc rozważam zakup kompletnego ogłowia zamiast bawienia się w składanie. Jakby jeszcze miało profilowany, miękki nagłówek to by już było super. Nachrapnik najchętniej zwykły, ale szwed też ujdzie. Załączam fotkę o jakie sprzączki mi chodzi:
Któryś Kieffer miał takie sprzączki, nawet kiedyś widziałam jak ktoś wystawiał tu na sprzedaż, ale nie wiem czy jeszcze jest.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 kwietnia 2017 21:49
Pomadka tak, to Kieffer Carmen, ale to meksykan jest niestety 🙁
A racja 🙁 ale też widziałam gdzieś kurczę takie sprzączki...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 kwietnia 2017 22:13
Jak sobie przypomnisz to koniecznie daj znać  :kwiatek:
ok, tylko to dość dawno było, ale jak coś mi zaświta to dam Ci znać 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2017 09:42
Znalazłam coś, ale już nie dostępne :/ Ale może gdzieś jeszcze ktoś to ogłowie widział??? https://animalia.pl/usg-oglowie-golden-pipe-zlote-sprzaczki/szczegoly/6720/
te sprzączki tak przyciągają uwagę, że konia nie widać. I albo ogłowie takie sobie, albo temu koniowi tak nie pasuje.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2017 11:57
Jak dla mnie to koniowi w nim średnio, i jakoś tak ciasno te paski ma przy oczach, powyżej masz mojego w identycznych sprzączkach, mi się podobają 🙂
Ja w końcu kupiłam ogłowie Premiere, miękko podszyte. Zobaczymy dzisiaj czy pasuje. Jednak czas oczekiwania na ogłowie w pl był za długi, nie doszło by mi na czas.

Tu jest ze złotymi
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/3893
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2017 13:21
anli22 dzięki, ale ono ma zwykłe prostokątne sprzączki, no i szukam full, bo z coba wyrósł, a w xfull to by się utopił 😉
czy ktos posiada oglowie z firmy kavalkade, najlepiej model Isabella i moze podzielic sie opinia? 🙂
Hej i jak wrażenia z użytkowania ogłowi KaWal? Robią na indywidualne zamówienie, byłaby to dobra alternatywa dla EquiPlaton, który mocno stracił na wiarygodności?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się