Ogłowia

larabarson, A z jakim nachrapnikiem? Z hanoweram możę być ciężko. Tutaj dzwoniłabym do Pana Marka  😉
Z różnych firm masz w jasnym brązie ogłowia. A na pewno Daw Mag, Stubben, Equipe
I jeszcze takie:
Harry Horse
HKM
Equestro
Pffif
Kavalkade
Schockemohle1, Schockemohle2

O taki brąz Ci chodzi?  🙂
Puma dzięki  🙂 Chodzi o ten miodowy brąz Stubbena i coś czuje, że nie znajdę takiego odcienia, oprócz oczywiście oglowii Stubbena ale tutaj cena zabija  🙁
larabarson, czyli kolor, którego szukasz  to London. To kavalkade z linku Pumy  jest bardzo ładne.
anai rzeczywiście bardzo ładne jest a myślisz, że odcień ten sam?
larabarson, Stubben ma taki jasny brąz i jak dla mnie mocno różni się od wszelkich innych jasnych brązów jakie widywałam na zawodach.
Gillian   four letter word
15 kwietnia 2018 08:19
taki brąz?
anai rzeczywiście bardzo ładne jest a myślisz, że odcień ten sam?

szczerze mówiąc nigdy nie widziałam na żywo jasnego kavalkade, więc nie jestem pewna. W dodatku każdy brąz trochę zmieni kolor pod wpływem smarów do skór.
Taki brąz  🙂

Widzę, że jeszcze z tej firmy Globus też mają produkty w takim jasnym https://sklep31419.shoparena.pl/pl/p/Globus-Sport-Oglowie-Pony-445100/688
Tylko tutaj akurat w rozmiarze pony tylko  🤔
tajnaa to Horze wydaje mi sie za ciemne. Jak tak sobie porownuje to chyba to Kavalkade najbardziej zbliżone ale nie wiem. Moze to jest tak jak Klami pisze 🙁
Kto szyje ogłowia na zamówienie?
TMD, myślałam,że KaWal ale jednak nie.

edit.
A rymarstwo Jerzy Pydo? Ktoś zna?
Obiś, Pan Marek, Daw Mag na pewno 🙂
Ja znam pana Pydo. Ogłowia nie zamawiałam u niego ale z innych usług rymarskich byłam zadowolona.
Czy ktos kupowal oglowia TMD? Ostatnio pojawila sie ta firma w ogloszeniach.
Puma O patrz, o poczciwym Daw Magu nie pomyślałam  😁
larabarson To już zawsze jakieś info na plus  🙂

Generalnie szukam kogoś,kto mi zrobi ogłowie do haka, takie minimalistyczne w typie "nachrapnika do haka" z naczółkiem. Chcę jedynie,żeby była anatomiczna potylica i paseczek pod ganaszem,żeby w razie działania czankami paski policzkowe nie były zbyt blisko oczu.
Mam jedną opcję,ale oddaloną w czasie, więc rozglądam się jeszcze za innymi. Ogłowia TMD wizualnie mi się pogobają,więc zapewne byłoby ładnie wykonane, natomiast 500zł za coś stosunkowo prostego czego chcę, to dla mnie dość dużo. Nie neguję tu w żaden sposób i tak włożonej pracy, czy jakości produktu,po prostu zastanawiam się,czy nie ma nieco tańszej opcji  🙂
Obiś mnie dokładnie takie ogłowie do hacka, jakie opisałaś, robiła Horse Art (poszukaj na FB). Fakt, długi czas oczekiwania, do tego doszły poprawki po pierwszej przymiarce, ale finalnie jestem bardzo zadowolona, ogłowie jest super.
Czy ktoś zamawiał u Pana Marka sam nachrapnik? Jakie są koszta? I jak się można z nim teraz skontaktować?
Murat-Gazon Ty masz te brązowe ze złotymi "diamencikami" na naczółku? Takie widziałam na fb i niestety nie przemówiło do mnie zupełnie.

Myślę,że dogadam się z panem Pydo. Wstępnie już pisałam i choć nie robił takiego ogłowia jeszcze,czuję,że da radę  🏇
Obiś nie, ja mam czarne. Gdzieś na FB Horse Art były chyba też i jego zdjęcia, z terenu na rudej arabce.
kivik kupowalam z TMD paski do ostrog i czesci zamienne do oglowia, jak dla mnie rewelacyjna jakosc, na glowe bije wiekszosc topowych firm, czas realizacji szybki, wszystko przebieglo bardzo sprawnie, mega polecam
W jakim sklepie kupię ładny, miękko podszyty nachrapnik symetryczny ? Koniecznie cały czarny, szeroki?
Oraz szukam też rurkowego ogłowia czarnego z białym podszyciem 🙂
Obie rzeczy full.
W jakim sklepie kupię ładny, miękko podszyty nachrapnik symetryczny ? Koniecznie cały czarny, szeroki?
Oraz szukam też rurkowego ogłowia czarnego z białym podszyciem 🙂
Obie rzeczy full.


KaWal.
I KaWal.
Na Facebooku.
No właśnie chciałabym coś nie z KaWal 🙂
kivik kupowalam z TMD paski do ostrog i czesci zamienne do oglowia, jak dla mnie rewelacyjna jakosc, na glowe bije wiekszosc topowych firm, czas realizacji szybki, wszystko przebieglo bardzo sprawnie, mega polecam


Dostalam zamowione oglowie. Faktycznie jakosc rewelacyjna, zrobione w tydzien. Pan bardzo mily i kontaktowy. Szczerze polecam, warte tej ceny.
No właśnie chciałabym coś nie z KaWal 🙂


To BR ma też obie te rzeczy. Mają dość spory wybór nachrapników na stronie.
A mogłabym zapytać, czemu nie KaWal?
Mam juz 2 ogłowia KaWal i poprostu chciałabym cos innego 🙂 musze popatrzeć na BR 🙂
[quote author=FirstLight link=topic=39.msg2775146#msg2775146 date=1523874405]
kivik kupowalam z TMD paski do ostrog i czesci zamienne do oglowia, jak dla mnie rewelacyjna jakosc, na glowe bije wiekszosc topowych firm, czas realizacji szybki, wszystko przebieglo bardzo sprawnie, mega polecam


Dostalam zamowione oglowie. Faktycznie jakosc rewelacyjna, zrobione w tydzien. Pan bardzo mily i kontaktowy. Szczerze polecam, warte tej ceny.
[/quote]
kivik, a zamawiałaś pod konkretny wymiar czy jakiś standard? (może byłoby to dla mnie wyjście, bo znaleźć ładnego xfulla nie jest łatwo 😉)

[/quote]
kivik, a zamawiałaś pod konkretny wymiar czy jakiś standard? (może byłoby to dla mnie wyjście, bo znaleźć ładnego xfulla nie jest łatwo 😉)
[/quote]

Zamawialam pod wymiar brazowego hanowera, bo ciezko porzadnego kupic. Do wybory zlote lub srebrne okucia. Wszystko z Panem uzgadnialam telefonicznie - profilowana potylica, naczolek itp. Polecam zadzwonic i porozmawiac


Wie ktoś może, które to ogłowie jest na tych memach BR? Kingston?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się