Derki

elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
13 grudnia 2014 15:53

My już przygotowani na zimowe opady  😅  . Derka rewelacyjna  :kwiatek:

(zapięłam za ciasno, ale jest idealna)





W jaka derke na padokowa ubrać konia ogolonego  przy +10?

Szukam taniej derki z wypełnieniem ok.150g. Ktos cos kojazy?
Takie wypełnienie ma niestety mało derek, Villa już niedostępne. Kavalkdade ma wypełnienie 100 gram jeżeli Cię to urządza 😉
equi.dream, Villa z tego typu wypełnieniem jeszcze wczoraj były dostępne w Greene
Z tego co widziałam to dalej są
Ja dziś zamówiłam półderkę odblaskową Reflex. Ma/miał ktoś?  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
15 grudnia 2014 22:05
Julita, Horze ma, Avalanche tegoroczne.
Dramka myślę że podszyta polarem wystarczy 😉 http://ww.w.horsemarket.pl/produkt/7516320/ coś w tym stylu,ja mam taką i polecam 🙂
Julita villa horse bądź hkm,york 🙂
150g to mało jest wybor 🙁, kojarzy mi się że w horseware widziałam ale to już inna półka cenowa :/
Ja kupiłam Villa Horse 150gr i muszę powiedzieć ze o dziwo, pomimo moich uprzedzeń do tej firmy derka leży dobrze, fajnie jest wykonana i koledzy z padoku jej nie zjedli 😉
Moja VH (też 150) już trochę przeszła, kolor niebieski dawno zmieniła na ciemnobrązowy,ale się trzyma. Tylko karabinek od pasa na zadnie nogi pierwszego dnia pękł.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
16 grudnia 2014 20:24
Ja kupiłam Villa Horse 150gr i muszę powiedzieć ze o dziwo, pomimo moich uprzedzeń do tej firmy derka leży dobrze, fajnie jest wykonana i koledzy z padoku jej nie zjedli 😉



Derki akurat im się udały, potwierdzam 😉 (ale tylko derki 😉 ochraniacze i bryczesy to porażka) mam plandeke, 150, polarową i przeciwdeszczową treningówkę i muszę przyznać, że derki rewelacja, a jakoś wykonania nie gorsza niż derek z wyższej półki.



Mój teraz pomimo plusowych temperatur został już w 150+polarowa, bo jak mu ściągnęłam polar to nie był zbyt ciepły.
Ja mam trzy derki Villa Horse i w każdej strzeliły karabińczyki od pasków z zadnich nóg  🙇

Przy obecnej temperaturze konia ogolonego w trace clipa i padokowanego trzymam w 150g, jest okej. W 150 i polarze był bardzo ciepły.
Też mam trzy VH: plandekę, 150g i 300g. Tylko w 300g strzeliły karabinczyki od zadnich pasków, po miesiącu użytkowania. Pozostałe bez zarzutu. No i klapy na ogon mam potargane - przez łykającego kolegę z padoku.
Miałam w końcu okazję przymierzyć nowe treningówki polarowe EquiTheme Stripes i HKM Fashion Stripes 😅
Obydwie są bardzo fajnie wykonane, polar przyjemny w dotyku, nie szmatkowaty, z tym że na pewno w tej ET jest grubszy i bardziej mięsisty. No i różnią się dosyć znacznie rozmiarem - HKM jest malutka, 135 wypada imo jak 125, za to ET jest akurat.
pampera jak dostaniesz w łapki to prosze opinie.
Chciałam kupić ta derke, ale rozmiar tylko do 145cm  🙁

Treningówka villa horse jest fajna, trochę ją podwiewa, i koń mocno się poci pod nią. Ale na wietrzne wyjazdy na plaże jest akurat.

Szukam taniej derki z wypełnieniem ok.150g. Ktos cos kojazy?


A stajenną czy padokową? Jeśli chodzi o stajenną to oglądałam w Koniku derki Horze- http://konik.com.pl/horzederkathermo mieli takie brązowe, granatowe i czarne. Coś ok 150g.
A na padok http://konik.com.pl/devo-hkm plandeka z polarowym podszyciem, można pod nią włożyć drugi zwykły polar jeśli koń zaczyna marznąć. Te dwie polecam bo te dwie użytkuję (a właściwie Chorał).  😉
Kolorowe w kwiatki. Kolorowe są najcieplejsze a kwiatki dodają turbo ogrzewania bo kojarzą się z wiosną 😉
Smok10, a poza tym wszyscy zdrowi?? 🤔
Dzieki dziewczyny :kwiatek: zamówiłam VH, jeszcze były w grene🙂
Udało mi sie tez zamówić u nich plandekę, która chciałam kupic miesiąc temu i twierdzili, ze juz ich nie ma😉 a teraz sie znalazła😉
A jak z rozmiarowka derek Villa? Wypadaja raczej standardowo?
Standardowo.
Ale są z tych węższych w klacie
Tak moim zdaniem są z tych węższych w klacie.
Livia   ...z innego świata
18 grudnia 2014 09:57
Ja mam trzy derki VH, plandekę, 150 g i 300 g i w żadnej nic się nie stało. Te z wypełnieniem były używane przy mocnej zimie, po kilka tygodni, i nie maja nawet zadrapania na materiale, po praniu wyglądają jak nóweczki 🙂 Za tą cenę to jest rewelacja.
Livia a jak prałaś tą plandekę? Podałabyś mi link do tej plandeki? Chciałabym ją obejrzeć.
Livia   ...z innego świata
18 grudnia 2014 17:22
nefryt, oddaję derki do końskiej pralni 🙂 A plandekę mam tą:

http://equiroza.pl/villa-horse-derka-przeciwdeszczowa-szara-p-1368.html
Dziękuję Livia   :kwiatek: kurczę, nie znam żadnej takiej pralni w Poznaniu, a ja niestety załatwiłam plandekę, właściwie na spółkę z Nefrytem...eh..
Dziewczyny, a czy jest któraś z Was w stanie podać mi adres do jakiejś końskiej pralni w okolicach Gliwic, Tarnowskich Gór? Muszę wyprać plandekę i 150g, a do pralki ich nie dam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się