Derki

caroline napisał:
no i oczywiście derki Amigo i Horseware 🙂

to nie są dwie różne marki a jedna i ta sama
a dokładniej mówiąc jedna z linii derek, firma Horseware Ireland produkuje trzy linie derek - w tym właśnie linię nazwaną Amigo (pozostałe to Rhino i Rambo)

http://www.horseware.com/
ale sa jeszcze amigo z amigo-konie.pl i te ichnie wyroby to chyba nie sa spod skrzydel horseweara..
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 listopada 2008 17:49
szafirowa napisał: Alvika jak polarowek tez bedziesz poszukiwac i chcesz dluzsze to postaw na eskadrona. w sam raz dla wiel-koni 😉
oj, świeta racja 🙂
spodziewałam sie, ze 165 bedzie ciutke za duza na mojeo konia, ale nie spodziewałam sie, ze bedzie tak duza, że bedzie na niego z luzem pasować kiedy zarzucę ją na siodło 🙂 (tak jak tu)

a tutaj jest ta fotka, o której pisałam powyzej.

jeszcze mam derke osuszającą eskadrona, jak znajdę fotkę to wkleję - tez widać, że to spora sukienka, mimo że rozmiar (na długość kłody) - własciwy 🙂

zen mi chodzilo o Amigo Horseware 😉
caroline- dokładnie tak samo myslałam <tylko ze ja o polarku> kobyła normalnie nosi 155 wiec 165 powinno pasować na siodłom ale nie myślałam ze będzie az tak duza ;] ale to osuszająca wiec nie robi to rózniecy.. wazne ze jest długa, dobrze odprowadza pot, no i łdana oczywiście ;]
a przez to ze 165 takie duze musze sie pozbyć mojej przejsciówki...
W&W jak sprawują Ci sie te derki? z racji ze derek nakupowałam mnustwo <wiec kaski mało>, a potrzebuje cos z takim wypełnieniem ;]
mam też polarek amigo <amigo-konie> i jest całkiem fajny
.::LOVELY::. napisał: W&W jak sprawują Ci sie te derki? z racji ze derek nakupowałam mnustwo <wiec kaski mało>, a potrzebuje cos z takim wypełnieniem ;]

Jak narazie super, kobyły chodzą w nich na padok (tarzają sie) i stoją w nich w stajni. Materiał nawet łatwy do czyszczenia wystarczy wilgotna szmatka i derki czyste.
Jak tylko uda mi sie nie zapomnieć aparatu do stajni to zrobie fotki derek na modelkach 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
17 listopada 2008 19:31
Dziewczyny, wielkie, WIELKIE dzięki za pomoc, linki i zdjęcia.
Nie ma bata, trzeba Eskadrony kupować - a tak się eskadronomanii opierałam długo (kantar z uwiązem się nie liczą). Trudno, teraz zbiórka na nową szafę dla konia, a golenie pewnie dopiero w grudniu. Albo i później.
A tak o nowym płaszczu i kozakach fajnych marzyłam
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 listopada 2008 20:46
Co sadzicie o derkach firmy "Horze"? Są ładne na zdjęciach ale nie wiem jak w realu.
fotki tych derek są tu http://horze.com/?cPath=41_23&n=HL&ZS=fohd3298pti68rgn08c6i8acn6&__utma=1.3374646630716650000.1226868610.1226868610.1226868610.1&__utmb=1.1.10.1226951204&__utmc=1&__utmx=-&__utmz=1.1226868610.1.1.utmcsr=(direct)|utmccn=(direct)|utmcmd=(none)&__utmv=-&__utmk=103496704
.:lovely:. ma przejściówke w krate, podszyta grubym polarkiem, wydaje się mocna, dużo zapięć, narazie kobyłka w niej chodzi i derce niec nie jest ;p

(gdzie tu są emotki??)
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 listopada 2008 21:09
korsik musisz wejsc w odpowiedz ta pod ostayanim postem a nie w szybkiej odpowiedzi 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 listopada 2008 21:15
dragonnia ja macałam w sklepie derke Horze polarową (różową w kratkę ) i według mnie polar jest całkiem całkiem

I gdyby nie to, że różowy gryzłby się z moim koniem, to bym ja kupiła
Czy orintuje sie ktoś moze jak to jest z romiarami derek Eskadrona, L to ile cm ?
kujka   new better life mode: on
17 listopada 2008 21:46
Edit
fangaa 145cm

wyszło?:
korsik dziekuje
wyszlo 🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 listopada 2008 03:18
jak obiecalam - derka osuszajaca (climabalance) eskadron, rozmiar XL (155 cm) na koniu ok. 175 w kłębie: fotka
wygląda troche "sukienkowato" 😉 (ale i tak jest genialna i ją uwielbiam 🙂😉
Ja teraz poluję w necie na derki KINGSLAND. Są boskie! Zachorowałam na nie na CSI w Lesznie bo wiele ekip zagranicznych je miała. Są bardzo zbliżone jakością i wykończeniem do horsewear
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
18 listopada 2008 17:47
Dzięki dziewczyny. W takim razie decyduje się. Przedstawiciela mam w moim woj. więc długo czekac nie będę. Różowa wymiata ale do niczego mi nie będzie pasować. Stawiam na niebieską.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 listopada 2008 20:19
Moja Ruda w derce przejściowej No Name



tak wygląda z tyłu


Mam jeszcze dwqie polarówki:
* Jackson'a z kapturem
* i jakąś polarówkę no name
jak zobaczylam ta http://horze.com/product_info.php?products_id=24725&n=M1
derke na okladce bodajze konia polskiego to oszalalam . szkoda ze tak fajnie wyglada na siwym a na karym juz niebardzo...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 listopada 2008 20:50
Angeel widziałam ta derkę w sklepie i mnie powaliła
Tak jak napisałam wcześniej, gdyby mój koń nie był rudy, to już byłaby moja

A myślę, że na gniadym czy karym fajnie by wyglądała ta derka
Faanga napisał: Czy orintuje sie ktoś moze jak to jest z romiarami derek Eskadrona, L to ile cm ?
To zależy od modelu np.polarówki to zazwyczaj 145 a ripstop to 155.
Nasturcja- Renata w jakim sklepie ja widzialas ?
Faanga napisał: Czy orintuje sie ktoś moze jak to jest z romiarami derek Eskadrona, L to ile cm ?
To zależy od modelu np.polary to 145cm a ripstopy 155cm.
czy ktoś juz zakupił derkę Tattini puchową 500 g
albido ja mam ripstopa XL i wydaje mi się że jest właśnie 155cm.
To radziłabym sprawdzić,bo wszystkie ripstopy,które miałam były o 10cm dłuższe.Do deki jest nawet doczepiona taka metka z rysuneczkiem,na której są podane wymiary i właśnie L to 155🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 listopada 2008 15:31
Faanga napisał: Nasturcja- Renata w jakim sklepie ja widzialas ?

Faanga w Pasi-koniku
Z tego co mi wiadomo sporo osób juz kupiło taka derkę. Jest tania i dobrej jakości. Zresztą Horze ma dobre produkty w rozsadnej cenie
A tu coś, co mi strasznie wpadło w oko - bardzo lubię połączenie pomarańczowego z szarym 🙂
Euro-star polarówka z zimowej kolekcji:


🙂
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
19 listopada 2008 18:08
Fajna ;D
A jakie polecacie derki padokowe?
ja polecam horze ;] za taką cene suuuper ;]
HKM mi sie rozwaliła po tygodniu ;/ zapięcia poszły, popruła sie na szyciach, oderwał sie pasek przy nodze.. ;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się