Stajnie w Warszawie i okolicach

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 sierpnia 2014 17:26
Bartekl1 a czego oczekujesz od stajni? Ma być hala, lonżownik, do jakiej kwoty szukasz i w jakiej odległości od miejsc, które wymieniłeś. W stajni, gdzie stoi mój koń są jeszcze 3 wolne miejsca w stajni z bezpośrednim wejściem na halę 😉
Bartek, w okolicach Grodziska Mazowieckiego masz Casa Cavallo w  Izdebnie (niezłe warunki, brak karuzeli, jest hala i lonżownik) cena koło 1100, Krakowiany (hala, karuzela i lonżownk odkryte, bardzo dobra opieka i zaplecze socjalne, duża hala) cena 1500, Rumianka czyli EZ Ranch (hala, kryty lonżownik, kryta karuzela, pastwiska, dobra opieka) cena 1200. To ze stajni które widziałam i mogę za nie poniekąd ręczyć. 🙂
Bartekl1, casa cavallo absolutnie bez szans na boks, ewentualnie Kozerki z halą, Grzmiąca koło Żabiej Woli i to co wymieniła Niuniowa. Określ bardziej warunki, to Ci pomożemy 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
31 sierpnia 2014 01:13
Bartekl1 tak jak dziewczyny wczesniej napisały to najlepiej jakbyś określił czego potrzebujesz
Ja bym jeszcze dodała Sobieskich w Żyrardowie - warunki b.dobre jak i super opieka. Z Grodziska masz ok. 10 km z dobrym dojazdem autem jak i pkp.

Co do Rumianki to na hali po dosypaniu piachu zrobiło się strasznie grząsko i kopnie - ale wiadomo, że stajnia ukierunkowana jest na west, więc tutaj najwidoczniej taki podłoże jest potrzebne.
Bartek, w okolicach Grodziska Mazowieckiego masz Casa Cavallo w  Izdebnie (niezłe warunki, brak karuzeli, jest hala i lonżownik) cena koło 1100, Krakowiany (hala, karuzela i lonżownk odkryte, bardzo dobra opieka i zaplecze socjalne, duża hala) cena 1500, Rumianka czyli EZ Ranch (hala, kryty lonżownik, kryta karuzela, pastwiska, dobra opieka) cena 1200. To ze stajni które widziałam i mogę za nie poniekąd ręczyć. 🙂

Casa Cavallo 1400. Był moment, że było za 1080, ale to chyba tylko promocyjnie żeby klientów ściągnąć. Nie wiem jak teraz z podłożem na hali bo mieli zakupić coś do równania, ale jak byłam około Marca to aż żal było patrzeć jak takie fajne podłoże się marnuje. Rozkopane i rozjechane. No i padoczki marniutkie były. A tak to stajnia piękna i z dobrym socjalem.
EZ  Ranch/Rumianka 1350 zł.
Nie wiem, czy jestem w temacie, ale zna ktos jakas stajnie w okolicach Warszawy z dobrym dojazdem komunikacja miejska, w ktorej jest szansa na treningi sportowe (skoki) bez własnego konia? Albo może ktoś zna osobę chętną udostępnić mi konia (oczywiście za jakąś opłatą) 1-2 razy w tygodniu do treningów? 🙂
Od października przeprowadzam sie do Warszawy, chce dalej jezdzic, ale nie mam pojecia co gdzie i jak :/
Eszag, świetne zajęcia prowadzi KJ HUZAR w okolicach Żyrardowa.
Mogę też polecić ewentualnie prywatną osobę ale to już okolice Wołomina.
A jeśli coś konkretnie w Warszawie to może Stajnia u Zająca (konie do dzierżawy) albo coś na Legii.
Hejka prawobrzeżni, mam takie specyficzne pytanie. Czy możecie mi powiedzieć, jak z punktu widzenia dojazdów wyglądają okolice stajni Zagościniec? Czy tam się pojawiają w ciągu dnia duże korki, czy jest w miarę?
Ta okolica to generalnie małe miasteczko i wsie więc o dużych korkach raczej nie może być mowy. Dopytaj Bera7, ona jest mocno obcykana w tamtych okolicach.
W zależności skąd będziesz jechać i w jakich godzinach. Korki jak wszędzie na obrzeżach Warszawy 😉 Najgorzej jest w okolicy Rembertowa/Zielonki.
Chyba, że od strony Marek (Radzymińska stoi)
dar, dzięki, poszukam popytam 🙂
quantanamera, stoję w zago, czesto jezdze z jagiellonskiej. W zaleznosci od godziny (ale z tej lokalizacji najczesciej jezdze ok 15,30) jade torunska, pozniej zjezdzam w markach na ul. Fabryczna, lece przez jedno rondo prosto, nastepnie w lewo na drugim rondzie (w zielonce) i przebijam sie przez zielonke od strony glinek, czyli przez ta czesc ktora zakorkowana nie jest. Kilka osob dojezdza pozniej z warszawy radzyminska, do radzymina i nie marudza. 😉
ogłoszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
emptyline   Big Milk Straciatella
01 września 2014 07:47
moniland, to nie jest miejsce na ogłoszenia! Sio do odpowiedniego działu.
ash   Sukces jest koloru blond....
01 września 2014 10:19
quantanamera, koniecznie trzeba omijać Rembertow, Zielonke bo tam robią nowa trasę i jest korek non stop. O rożnych porach ostatnio jeżdzę i zawsze jest zakorkowane.
Teraz będzie jeszcze gorzej- w weekend podobno jedno rondo zastąpili światłami. Już sobie wyobrażam korki  😵

Do Wołomina można jeszcze dojechać od strony Okuniewa przez Zabraniec i Majdan, jeśli oczywiście komuś tak jest po drodze.
quantanamera, koniecznie trzeba omijać Rembertow, Zielonke bo tam robią nowa trasę i jest korek non stop. O rożnych porach ostatnio jeżdzę i zawsze jest zakorkowane.

bo trzeba wiedziec jak jechać omijając przejazd w Rembertowie i wpadając w połowie Zielonki nie jadąc Żołnierską. 😉 Archeo, juz dzis widac zmiany... spod zus w wołominie do zielonki jechałam  40 minut, wszystko stoi (odległość moze 8 km)

Kolej tez na razie sie skiepściła, bo jest tylko jeden tor i pociągi z Wołomina do Tłuszcza jeżdzą wahadłowo. W 2016 roku bedzie za to juz przyjemnie z dojazdem 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
01 września 2014 12:45
Quanta obecnie stoję koło Stanisławowa i Mińska Maz. (50 km) - z Bródna jadę do konia max 1 h- 1h 15 min. Za Wołomin (34 km spod domu) bywało, że jechałam ponad 1,5 h.  Ale faktem jest że przez 5 lat udało mi się parę skrótów ogarnąć i były też przejazdy w 30 min.

Tutaj niestety jest wielką loterią czas dojazdu.
witam
poszukuję stajni
stajnia znajduje się  w  Konstancinie ...
podobno kiedyś nazywała się Gajówka lub była tam gajówka..

wie ktoś coś ?

bardzo pilne
quantanamera, niedługo problem dojazdu będzie częściowo rozwiązany. Do grudnia ma być oddany zjazd z S8 na Wołomin przez węzeł w Czarnej.
witam
poszukuję stajni
stajnia znajduje się  w  Konstancinie ...
podobno kiedyś nazywała się Gajówka lub była tam gajówka..

wie ktoś coś ?

bardzo pilne


Pewnie chodzi o stajnię Sewan.
ul. Od lasu w Konstancinie.
Dawno, dawno temu była tam gajówka.
Ale od 35 lat tam są konie.
Prowadził ją kiedyś nieżyjący już Staś Jędrzejewski. Teraz jest tam Sewan.
Averis   Czarny charakter
01 września 2014 18:06
Słuchajcie, na prośbę znajomej szukam stajni po prawej strony Wisły. Warunki są 3: cena (do 1000, najchętniej w okolicach  800-900), hala i pastwiska. Koleżanka jest zmotoryzowana. Chodzi mi po głowie Enklawa, ale znalazłam bardzo sprzeczne opinie. Czy ktoś stoi tam teraz i mógłby się wypowiedzieć?
Stoję i zdecydowanie polecam. W razie czego pisz na PW, no chyba, że ktoś jeszcze będzie/jest ciekawy jakichś konkretów 🙂
Witajcie, z góry przepraszam za pytanie, na które odpowiedź padła juz pewnie pare razy, ale nie mam czasu przeglądać 600 stron..

Czy ktoś może mi polecić stajnie do 1000 zł, z dobrym dojazdem z Ursynowa? Sprawa pilna, z góry dziękuję.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
02 września 2014 10:51
Averis, Poręby Stare u Agaty 😉
dzięki Szemrana za info😀
Bischa   TAFC Polska :)
02 września 2014 19:19
Jak się nazywa przystanek najbliżej stajni Słupno (tej co w weekend są zawody)? Wiem jaki autobus, wiem, że w Słupnie są 3 przystanki, dwie stajnie i że kawałek trzeba przejść, ale na jakim wysiąść-nie wiem.
Bischa jeśli chodzi Ci o Stajnie Słupno przy trasie, to to jest przystanek Nowe Słupno. Hippica Polonia przystanek Słupno.
Bischa   TAFC Polska :)
02 września 2014 20:15
Jedna wiem, że jest zaraz przy przystanku, a to o którą mi chodzi, to chyba właśnie Hippica Polonia i kawałek trzeba przejść 😉 Dziękuję :kwiatek:
czy ktoś stoi w Stajni Luzak w Prażmowie po zmianie dzierżawcy i mógłby podzielić się wrażeniami?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się