Stajnie w Warszawie i okolicach

W tej chwili? Z tego co widziałam po zdjęciach hali, to Stajnia Górki: https://www.facebook.com/stajniagorki.mazowieckie (dawna Cabriola)

😉
ash   Sukces jest koloru blond....
20 stycznia 2015 09:56
Dokładnie! Stajnia Górki, ale z tego co wiem to boksów brak
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
20 stycznia 2015 09:58
[quote author=A+A link=topic=46.msg2271475#msg2271475 date=1421706643]
szukam niedrogiej stajni, najchętniej wolnowybiegowej, w okolicach Pruszkowa - może być bez żadnych 'wygód' dla człowieka - tylko duże padoki/pastwiska i dobra opieka. Co możecie zarekomendować ?
[/quote]

😉 nie ma takiej w tych okolicach. Moje stoją aż 40 km od domu bo nic bliżej sensowego niestety nie ma ( z dobrą opieką oczywiście )
Dziękuję.
jak obecnie nazywa się dawna stajnia Encanto? kierunek Konstancin.
Equi-Sense, do niedawna Halcon.
Chess dziękuję.
Poszukuję stajni w okolicach Warszawy (najlepiej do 60 km) dla kucyka wałacha na odpoczynek. Stajnia kameralna, duże pastwiska, dobra opieka - nic więcej nam nie trzeba. Z góry dziękuje za wszelkie propozycje  :kwiatek:
Pialotta może Stajnia Załubice w Starych Załubicach, 15 km od Radzymina.
Orientujesz się jak tam wygląda kwestia finansowa?  :kwiatek:
stajnia dragon w Radzyminie dobre połączenie komunikacyjne hala całodobowa obsługa koni instruktor szkolenia podstawowego pzj cena 800zł
Szukam stajni kameralnej i cichej, za Dragony i inne tego typu cuda dziękuje 😉
Pialotta, z której strony Wawy szukasz i do jakiej kwoty? Ja polecam Wielgolas Duchnowski - padoki w opór, super opieka, dobre jedzenie. To okolice Dębe Wielkie. Ale na pewno znajdzie się jeszcze parę takich miejsc w przystępnej cenie...
Strona nie ma znaczenia, ważne by koń miał dobrze 🙂 cena najchętniej do 400 zł, kucyk nie jest duży i je tylko siano.
Pialotta, stajnia Kamila pod Tarczynem, pastwisk nie ma ale padoki sa na tyle duże, że zwierzak spokojnie sie wybiega. 😉 Bardzo dobra opieka, czysto w boksach, cisza i spokój 😉
Serdecznie dziękuje  :kwiatek:
zdecydowanie popieram Anaa stajnia w wielgolesie duchnowskim 🙂 pastwiska po horyzont i 5 gwiazdkowa opieka- Hawena Arabians. Niestety nie jest to przedział cenowy jakiego szukasz 🙁
Rozważę każda propozycje, najważniejsze dla mnie jest dobro malucha 🙂
Pialotta mój Pluszek mieszka tam już 2 lata, niezmiennie jesteśmy rewelacyjnie zadowoleni z tego miejsca 🙂 To taki kawałek końskiego raju. Są tam oprócz koni odpoczywających i emerytowanych,  całkowite ślepaki czy bardzo schorowane zwierzaki. Wszystkie cały czas wyglądają i czują się jak milion dolarów. Wpadaj, ja jestem na miejscu teraz w zasadzie 4-5 razy w tygodniu więc jakby co zapraszam na priv celem umówienia się na wizję lokalną 🙂.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2015 16:23
Pialotta, od nas dwa konie na emeryturę poszły do stajni Truskawka pod Nowy Dwór Mazowiecki na paddock paradise na chów wolnowybiegowy, stajnia kameralna i stosunkowo blisko ale nie wiem jak tam z trawą, trzeba by samemu zajrzeć bo osobiście tam nie byłam. No i cena to 600
Dzięki dziewczyny!  :kwiatek:
Znajoma otworzyla pod koniec zeszlego roku w okolicach Makowa Mazowieckiego (Krasnosielca) stajnie skierowana wlasnie na emerytow i rekonwalescentow. Ma ok 30 ha, w tej chwili zima konie chodza po zwyklych padokach ale bedzie to na pewno jeden taki raj dla koni. Wlascicielka jest zyczliwa, uczciwa i bardzo odpowiedzialna. Ma w tej chwili 3 swoje konie i dwa prywatne. Pensjonat z tego co wiem to 600 zl i bedzie to z pewnoscia miejsce do ktorego bedziemy oddawac na emeryture konie z naszej warszawskiej stajni. Jesli ktos chce podam kontakt na p.w.
hop hop warszawiacy - czy ktoś z was nie przewozi konia między stajniami po prawej stronie Wisły w najbliższą sobotę? Albo może jedzie do Aro na parkury otwarte? Muszę przewieźć konia na bardzo krótki dystans w okolicy Dębe Wielkie i szukam okazji do podczepienia się...
Ciach! Ogłoszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Przemycone ogłoszenie w aż 3 wątkach!
Słuchajcie, jakie sklepy najlepiej odwiedzić w poszukiwaniu marynarki na zawody? W normalnych cenach, więc same kingslandy odpadają. ;-) Najchętniej po zachodniej stronie Wisły.
Pasi-konik na Wilanowskiej, tam sporo ładnych marynarek jest, nie tylko bardzo drogich i Karina może. Tu trochę  mniej, ale w dobrych cenach 😉
W normalnych cenach


W normalnych cenach to nie w Warszawie 😁
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2015 17:39
tuch, przecież ceny w sklepach są wszędzie takie same...
Gdyby ceny były wszędzie takie same to by nie było konkurencji.

Np. Marynarka  Damska HKM Toskana Lauria Garrelli

189zł

379zł
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2015 19:22
tuch, jest pewna różnica między aktualną promocją (przykładowo - tak jak wstawiłaś - została jedna sztuka), a ceną regularną i to akurat nie ma nic wspólnego Warszawą. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się